Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w dniu wczorajszy ok 18:00 na Legnickiej to oktoś od Nas zapierdzielał ?? Na pl Jana Pawła tek pięknie wjeba...łby się że szok ....

Kolejny miszcz prostej :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich, z chęcią w najbliszym czasie spotkałbym się z Wami ale za chiny nie wiem czy we Wro jest tak mało audi w klubie czy frekfencja jest taka czy taka pogoda? Pozdrawiam :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a do której tak sobie czekacie w samotności??

Jutro o 17:50 kończe zajęcia na polibudzie i z kolegą bym wpadł dwiema srebrnymi A4, tylko nie wiem jak tam dokładnie dojechać (ale mam GPS :wink4: ) i na którą bym tam dotarł.

Jak damy rade to podjedziemy zobaczyć :D ale nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem dokładnie o której będę jechać, czy wcześniej zajęcia się nie skończą, także ciężko mi powiedzieć. Jakoś dojadę spoko, ale dzięki za oferty pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już zauważyłam,

mapkę też oglądnęłam :)) mam tylko nadzieję, że trafię ...

Dasz radę. Jak będziesz jechał od ostatniego grosza w stronę milenijnego to wal na światłach w prawo a później w lewo i już do końca.

Nie da się nie trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie znam za bardzo Wrocławia ... jeżeli będę jechała to od ul. Legnickiej od strony chyba BP i mam się kierować jak na giełdę czy dalej jechać na światłach prosto??

Jak będziesz jechała legnicką od rynku to koło BP skręcasz w prawo. Na kolejnych światłach znowu w prawo. Następnie będziesz miała skrzyżowanie i walisz w lewo i do końca. :) [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:27_________________________________________________

Dzień Dobry Hornet w Stolicy DLN :hi:

Siema siema :)

A tak we stolicy DNL. Przeprowadziałem się. Mam nadzieję że będzie okazja spotkać się przy :drunk: bo słyszalem że chodzą pogłoski że ja lubię pochlać :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć panowie,potrzebuję wasze pomocy,mam takie pytanko:

dzisiaj jadę do Katowic,potem autostradą A4 do Wrocławia i tam spotykam się z bratem,który będzie jechał z Bolesławca(też autostradą),plan jest taki:

spotykamy się na A4 na wężle bielańskim,ale wtedy żeby jechać na Gdańsk trzeba przejechać cały Wrocław,jest jakiś sposób żeby ominąć to piękne,ale z pewnością zakorkowane miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ominąć sie nie da, obwodnicy nie ma, a jechać wioskami wokół Wrocławia to nie ma sensu. Lepiej jechać normalnie przez miasto, jak się trafi w dobrą porę to da sie łatwo przejechać przez Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy która godzina to noc? Bo po 21 jedziesz bardzo ładnie. Sądzę, że kierunek Poznań / Warszawa (zależy którędy jedziesz) będzie epizodem 20 minutowym... i po Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkałem we Wrocku, to koło 11-12 było znośnie, nie bez korków ale do wytrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...