Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wrocławiaków.

Mam pytanie - czy jest we Wrocławiu jakiś posiadacz B5 1.8T Quattro? Chcę kupić takie auto, ale najpierw chciałbym parę słów zamienić z posiadaczem takowego bolidu.

Z góry dzięki i pozdrawiam,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wrocławiaków.

Mam pytanie - czy jest we Wrocławiu jakiś posiadacz B5 1.8T Quattro? Chcę kupić takie auto, ale najpierw chciałbym parę słów zamienić z posiadaczem takowego bolidu.

Z góry dzięki i pozdrawiam,

W.

Btalion B5 będzie najlepszym rozwiązaniem http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenia nie mogę znaleść

błotnik ma wrócić do sprzedającego albo kasa za błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenia nie mogę znaleść

Ja potwierdzenie za przelew dostałem wczoraj na maila, jeśli nie znajdziesz potwierdzenia wysyłki, to oznacza, że nie wysłałeś, no to wtedy po prostu oddaj te pieniądze i sprawa się zakończy polubownie. Ja jeszcze mam potwierdzenia klamotów, które wysyłałem rok temu - dla swojego świętego spokoju, nawet jak otrzymam wiadomość od kupującego, że paczka doszła i jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang GT dzisiaj na placu strzegomskim w lapę wjechał :facepalm: a takie pikne auto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang GT dzisiaj na placu strzegomskim w lapę wjechał :facepalm: a takie pikne auto było.

Wrocław: Ford mustang uderzył w słup na pl. Strzegomskim (ZDJĘCIA) - Gazetawroclawska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się pajacowi da mocne RWD:wink: Na szczęście u mnie skończyło się na jednej uszczelce na pompie, koszt 50 zł:naughty: Podokręcałem wszystko węże do dolotu, teraz to szatan w przebraniu rodzinnego kombi:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, szukam jakiegoś ogarniętego lakiernika we Wro, mam zderzak tylny do pomalowania (zmieniam na PDC), macie jakieś namiary? Thx :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę, że na spota to nikt nie trafia ale jak jest sprawa to wiedzą gdzie napisać... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz do chłopaków na ulicy rakowej, to jest na przeciwko korony, ja tam lakierowałem b5 zderzak przód , i w porównaniu z tym co zrobili później partacze z warszawy z tylnym to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę, że na spota to nikt nie trafia ale jak jest sprawa to wiedzą gdzie napisać... :decayed:

No cóż... Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie;) Przynajmniej debiut mam za sobą i ramki klubowe na pokładzie :P Postanawiam się poprawić i więcej nie grzeszyć, a Ciebie Hornecie proszę o wybaczenie i pojednanie mnie z jakimś lakiernikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki silniki 3.2 FSI są godne uwagi ? Czy nie warto ?

Ogolnie jest problem z rozrzadem i zbiera sie syf w kanalach dolotowych ło tak:

kprzed.jpg

i przez to nie trzymaja serii...Kolega mial 3.2 w gulfie, zeswapowal na 3.6 i teraz glownym problemem jest sprzeglo, znaczy bylo bo za 3 razem wrzucil sachsa race :wink:

Ale dzwiek rozpierd*la na lopatki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...