Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem banany doprowadzały mnie do szału ... kupiłem sobie 2 pióra z boscha po 20 zł za szt. :decayed:

Jakąś godzinę temu spryskałem wodą moje kable WN :facepalm: lepiej jak w dyskotece :kwasny: ale sms do wujasa poszedł i jutro będą nówki Boscha , lecz portfel schudł :kwasny: mam nadzieje ze trochę na nich pojeżdżę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja banany w pierwszym deszczu po 15 minutach wywaliłem. Nigdy więcej wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami jesteście banany wynalazek jakich mało ją mam valeo zwykle za 14zł o dają radę. Żadnych gowien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ja jak zawsze szukałem w marketach to do B5 były ale z takim uchwytem jak mam w B6 to nie było na pewno. 10, 15 zł za całą wycieraczkę? No dobra w takim razie kupię taki wynalazek z marketu i zobaczę co z tego będzie. Dzieki za info Panowie myślałem, że szykuje się co najmniej 80 zł do wydania.

PS. @banan87 DJA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie

Banany brałeś czy zwykłe ? Ja teraz wywaliłem banany Valeo i stwierdziłem że ich więcej nie kupię 130 pln/kpl to lekka przesada. :thumbdown:

banany na haczyki to jak czyste majtki u bułgarki.... musi być ramię doprofilowane do banana. Ja z bananów przesiadłem się na przegubowe i spokój jest.

te Valeo co miałem zbierały pieknie dopóki nie pojawił się na nich zółty wykrzyknik. Wtedy czar prysł. :whistling: Mam teraz jakieś polskie założone po taniości i zbierają wszystko bez smug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakimś forum szukałem info o piórach... wybrałem jakieś niemieckie... szukałem, szukałem aż tu w tesco patrzę są... z lekką obawą ale kupiłem i bingo. Przelatały zimę i teraz a zimę kupię znowu takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że jak parkujesz na dworze to niema sensu inwestowac na zimę w jakieś mega wycieraki. Spryskasz zamarznięta szybe, przelecisz po lodzie i ją poząbkujesz tak czy tak.

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

Gniady Ty nie w robocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema. jeszcze nie urodziła.

Pytanko mam gdzie kupie Motul we wrocławiu ? Ma ktoś sprawdzony sklep, żeby był oryginalny a nie podróba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt OiLuks Środki smarne do Twojego pojazdu

Sprawdzałem gościa w motul polska... biorę zawsze od niego.

Dzięki za szybką odpowiedź podjadę sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy panicze w dupe lepsi, nasmarować szybę odpowiednim specyfikiem i po kłopocie ze zbieraniem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy panicze w dupe lepsi, nasmarować szybę odpowiednim specyfikiem i po kłopocie ze zbieraniem:wink:

Niewidzialna wycieraczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy panicze w dupe lepsi, nasmarować szybę odpowiednim specyfikiem i po kłopocie ze zbieraniem:wink:

Niewidzialna wycieraczka?

Nawet nie wiesz jak tani i prymitywny sposób na to jest, a skuteczny :wink:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy panicze w dupe lepsi, nasmarować szybę odpowiednim specyfikiem i po kłopocie ze zbieraniem:wink:

Niewidzialna wycieraczka?

Nawet nie wiesz jak tani i prymitywny sposób na to jest, a skuteczny :wink:

Napaćkane z japca kaja

Słuchamy... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujawski panie... Kujawski :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Ten sposób znają starzy kierowcy zawodowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że jak parkujesz na dworze to niema sensu inwestowac na zimę w jakieś mega wycieraki. Spryskasz zamarznięta szybe, przelecisz po lodzie i ją poząbkujesz tak czy tak.

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

Gniady Ty nie w robocie ?

Byłem ale szefa nie było a kierownik dał noge o 10 więc ściemniająca była i na forumie siedziałem.

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

:hi: Macku myślisz o mnie ? :decayed:

Nie pedałować panowie proszę !:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśn ie mi się wydawało że musisz mieć luz :naughty:

Macku myślisz o mnie ? :decayed:

Tak ale mam urwanie d*py i za krótką dobę. Najwyżej na spot mi je przytargasz.

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Gdzie wpiąć sie ze wskaźnikiem boost w AFN ? w miejsce wywalonego EGR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...