Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

hehe:decayed: ale nawet przez chwilę hamował, szybko się jednak rozmyślił :D

dobry ten tekst: "do tego złom" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

chopin doj**ałeś w k**we :banan::kox: jesteś moim bogiem! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest pełno filmików z Wro na tym forum, oglądam wszystkie z nadzieją, że mnie tam nie będzie :D no i patrzę, że jakieś "audi", oglądam, a tu klubowe ramki :) czekam na kamerkę, z singapuru śmiga do mnie i też takich wariatów będę nagrywał, także Chopin - zachowuj się! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , wiecej sie nie powtórzy

powinieneś dodać: zachowałem się jak gówniarz, obiecuję, że to było przedostatni raz

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... autor filmików też zbyt przepisowo nie jeździ... Wystarczy obejrzeć chociażby filmik z Mercedesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... autor filmików też zbyt przepisowo nie jeździ... Wystarczy obejrzeć chociażby filmik z Mercedesem

nikt nie jeździ w 100% przepisowo, to jest po prostu niemożliwe, dlatego sceptycznie podchodzę do udostępniania tablic rejestracyjnych na takich filmikach, chociaż niektórzy czasami rzeczywiście przeginają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... autor filmików też zbyt przepisowo nie jeździ... Wystarczy obejrzeć chociażby filmik z Mercedesem

nikt nie jeździ w 100% przepisowo, to jest po prostu niemożliwe, dlatego sceptycznie podchodzę do udostępniania tablic rejestracyjnych na takich filmikach, chociaż niektórzy czasami rzeczywiście przeginają

obejrzałem może 7 filmików na jego kanale na YT i to co on odpierdala, to jest śmiech na sali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszczuc go sądem jak ją typa z allegro co mi foty srebrnej ukradł i po problemie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było wieczorem . Zywej duszy nie bylo i dzisiaj zatrzymałem sie na czerwonym a koleś z Evo to dopierdzielil na czerwonym ze reszta juz startowała i ledwo co nie zrobił mega dzwona.

Oczywiscie przeleciałem na czerwonym Usprawiedliwienia nie ma żadnego ale to co inni porobionymi furami wyprawiają czasem to ja przy tym to pikuś

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

to patrzcie na tych gigantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie usprawiedliwiaj

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra słuchajcie, jebnał to jebnął - na c**j drążyć :grin: jest miszczem i c**j! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa chopin haha normalnie myślałem, że jebnę jak zobaczyłem Twoje blachy na tym filmiku :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Jak już hamowałeś trzeba było się zatrzymać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa chopin haha normalnie myślałem, że jebnę jak zobaczyłem Twoje blachy na tym filmiku :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Jak już hamowałeś trzeba było się zatrzymać :grin:

pedał mu poszedł w podłoge, pompował z siedemset razy jak tarpanem, ale nie poszło, zatrzymał się dopiero na następnej krzyżowce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le chopin:facepalm: Ty nie masz co przepraszać, tylko więcej tak nie robić:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie

Tylko nas nikt nie nagrał:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...