Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Bry audi 80 ma rezerwacje do dziś. Wczoraj gościu jeździł oglądał i powiedział ze 1200 da to mu podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Masakra to co sie dzieje :facepalm: autko prawie sprzedane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:hi: kogo furmana stała dzisiaj ok 12.30 na rondzie przy pretficza?

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

sąsiad zapomniałem.... zmień opis z "moje granatowe..." na "lolkowe granatowe...":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez leśnice przeleciała ciemno żółta/złota ferrarka :kox: niemieckie blaszki ale gość nie żałował gazu :naughty:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

o takie

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/16/Ferrari458Italia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad zapomniałem.... zmień opis z "moje granatowe..." na "lolkowe granatowe...":decayed:

hehehe no tak, przez najbliższy tydzień to Twoja fura :grin: tylko mi tam nie cudzołożyć na tyle, bo prześwietlę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek pisałem Ci, że wiatrak śmiga...

to w takim razie nic do mnie nie doszło, myślałem że nie odpisujesz bo nie działa i zamówiłem już nowy:whistling:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

sąsiad zapomniałem.... zmień opis z "moje granatowe..." na "lolkowe granatowe...":decayed:

hehehe no tak, przez najbliższy tydzień to Twoja fura :grin: tylko mi tam nie cudzołożyć na tyle, bo prześwietlę :polew:

nic sie nie martw:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez leśnice przeleciała ciemno żółta/złota ferrarka :kox: niemieckie blaszki ale gość nie żałował gazu :naughty:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

o takie

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/16/Ferrari458Italia.jpg

to Chopina, a mówił, że gardzi Ferrari :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez leśnice przeleciała ciemno żółta/złota ferrarka :kox: niemieckie blaszki ale gość nie żałował gazu :naughty:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

o takie

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/16/Ferrari458Italia.jpg

to Chopina, a mówił, że gardzi Ferrari :D

to chyba przyjade na nastepnego spotka może da mi zrobić zdjęcie w ferrarce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zółte ferrari przyjechało do mnie na klecine, oczywiście polaczek buraczek.... tak a propo jak u was sytuacja po deszczu bo mi zalało garaż:facepalm: wiadra i pompa poszły w ruch. dopiero teraz sytuacja opanowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vacum pompa do wymiany:facepalm: olej w filtrze paliwa, nie jest dobrze, nowa ok. 1000zł:facepalm: na allegro jest tylko jedna używka za 90zł... ale przynajmniej już wiadomo, gdzie się podziewał ten olej i dlaczego tak spaliny śmierdziały...

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

mój filmik z Braniborskiej - tak wyglądała droga przed pracą, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest masakra co sie dziś we Wrocku działo , trakcje pozrywane , tramwaje stojące przez całą legnicką gęsiego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zółte ferrari przyjechało do mnie na klecine, oczywiście polaczek buraczek.... tak a propo jak u was sytuacja po deszczu bo mi zalało garaż:facepalm: wiadra i pompa poszły w ruch. dopiero teraz sytuacja opanowana

Możesz w kilku słowach opisać jak wyglada ten gościu? Bo u mnie w robocie chodzą słuchy ze stary ferrari ma przyprowadzić. I to może on być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q na Torsenie mam Q na Haldexie i wykonczyc przeguby to trzeba byc miszczem przez duze M

na jakiej podstawie wnioskujesz ze masz do wymiany przegub tylny i to jeszcze wewnetrzny? :eusathink:

przed zakupem sprawdzałem auto w aso i przy kręceniu kołem było go słychać, osłona pękła i piach się dostał

12l to sporo, nam Passat bierze 8, ale nie ma Q. Jak są korki, godziny szczytu i Q to może tyle brać. Ale rzucić okiem można.

Odezwij się do Ćwiary, on może pomoże

po zakupie wracałem autostradą i przy prędkości 110km/h na tempomacie średnie spalanie pokazywało 9l, do pracy jak jadę to zawsze jest pusto fakt jest to tylko 10 km, przed chwilą jak jechałem pomału zero aut średnie pokazywało 19l :facepalm:

tak wyglądał wiadukt kolejowy obok mnie na trzebnickiej po dzisiejszych opadach

2ziv71g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie to

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

jak to? zna ktoś?

Audi A4 S-LINE /1.9TDI /116PS/6 BIEGOW 2005 Lubin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...