Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego moje następne auto będzie AWD :decayed:

i po co jak Ty nie robisz mocy powyżej 250PS i jeździsz po prostych :polew:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Emil jak jeszcze raz będziesz się wpychał na drogę z podporządkowanej to dodam gazu i jebnę w tą skodzinę z impetem... dzisiaj do lidla jechałeś i wepchałeś się... masz farta że przede mną jechał inny samochód bo takiego wpychania ja nie lubię :decayed: a wjechałeś na siłę.

Nie lubie się wp***dalać ale w tym przypadku musiałem sie wj***ć na siłe bo pedały zakokrowały wyjazd i czekałem z 5 minut sluchając jak trąbili na siebie.

Tłoczno się na ulicach robi a w szczególności pod marketami i sklepami... spokój, spokój i jeszcze raz spokój. Z tego co ja widziałem to korek robili właśnie wyjeżdżający z tamtej uliczki. Dzisiaj dobry dzień na "lakier"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moje następne auto będzie AWD :decayed:

i po co jak Ty nie robisz mocy powyżej 250PS i jeździsz po prostych :polew:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Emil jak jeszcze raz będziesz się wpychał na drogę z podporządkowanej to dodam gazu i jebnę w tą skodzinę z impetem... dzisiaj do lidla jechałeś i wepchałeś się... masz farta że przede mną jechał inny samochód bo takiego wpychania ja nie lubię :decayed: a wjechałeś na siłę.

Nie lubie się wp***dalać ale w tym przypadku musiałem sie wj***ć na siłe bo pedały zakokrowały wyjazd i czekałem z 5 minut sluchając jak trąbili na siebie.

Tłoczno się na ulicach robi a w szczególności pod marketami i sklepami... spokój, spokój i jeszcze raz spokój. Z tego co ja widziałem to korek robili właśnie wyjeżdżający z tamtej uliczki. Dzisiaj dobry dzień na "lakier"

Dlatego w takich okrsach jak święta etc wypada wykazać się odrobiną wyrozumiałości i wpuścić co drugie-trzecie auto - 5 metrów i dwie minuty nikogo nie zbawią. Ja to rozumiem, że przepis jest przepis, ale w takich przypadkach każdy powinien być człowiekiem. W GB wyjeżdżając z podporządkowanej to na głównej, mimo to, że nei ma korka, wiara się zatrzymuje i wpuszcza, żeby nie robić nigdzie przetłoczeń niepotrzebnych. Wiem, wiem, że nie jesteśmy w GB, ale trochę "kultury" jazdy z zachodnich krajów by nam się przydało. Jak przyjeżdżam do PL, to jestem po prostu przerażony tym, co ludzie wyczyniają na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju potrzebujesz jeszcze ten zawias? Po niedzieli wezmę sobie któryś dzień wolny to się ogarnę z tym wszystkim i dam znać. Teraz milczałem z tematem bo mam taki nawał, że nie wiem w co ręce wkładać :doh: całą noc siedziałem przy RR'ce i dopiero się obudziłem :whistling: Ale za to maszyna już polakierowana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan, miałem dać znać jak znajde kogoś od wgniotek i dostałem taką odpowiedź:

" FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja albo S-plus na psim polu, co do s plusa to robią dobrą robotę."

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju potrzebujesz jeszcze ten zawias? Po niedzieli wezmę sobie któryś dzień wolny to się ogarnę z tym wszystkim i dam znać. Teraz milczałem z tematem bo mam taki nawał, że nie wiem w co ręce wkładać :doh: całą noc siedziałem przy RR'ce i dopiero się obudziłem :whistling: Ale za to maszyna już polakierowana :naughty:

Nie spiesz się, na razie ganiam na gwincie jeszcze, suki nawet nie podnosiłem, jeżdżę na P/T61cm bez większych problemów, także bez stresu rób swoje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan, miałem dać znać jak znajde kogoś od wgniotek i dostałem taką odpowiedź:

" FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja albo S-plus na psim polu, co do s plusa to robią dobrą robotę."

:decayed:

Dziękówa :drinks:

Nie spiesz się, na razie ganiam na gwincie jeszcze, suki nawet nie podnosiłem, jeżdżę na P/T61cm bez większych problemów, także bez stresu rób swoje :wink:

Hardkor :decayed: Nie ściągasz zasp i lodu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jak leżą jakieś mniejsze bryłki, to tylko czuję w nogach jak osłona je rozdrabnia, z większymi nawet nie przeszło mi przez myśl, żeby się mierzyć kto mocniejszy :decayed: setup zawieszenia mam tak jak latem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A flaty sprzedałeś? Wczoraj był u mnie kumpel s8 i szuka flatów do niej :wink:

ależ te 4.2Q mnie porobiło :kox:

Leżą czekają na wyczyszczenie, możesz go do mnie nakierować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą czekają na wyczyszczenie, możesz go do mnie nakierować :wink:

PW:wink:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Kaju a Ty będziesz w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem być, zobaczymy jak młodej szkoła wyjdzie i czy czegoś nie wymyśli, ale na 95% jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może dzisiaj zamiast stać na zimnie to strzelimy jakąś kawkę w magnolii ? Nawet bym podjechał....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za... nawpierdalamy się czisburgerów w maksraczu i zalejemy to kolą do pełna :banan::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dopiero koło 20.30 we Wro i bez auta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...