Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się w żadne dzieci na razie nie wpierdalam. Nie przeczę, że radochy dostarczają co nie miara. Aczkolwiek na dorobku wolę mieć jeden problem mniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jak przestanie używać grzania d*p, to jest jeszcze dla niego nadzieja, ja już strzeliłem dwójkę, więc nawet latem używam grzania foteli, co by sie jajka ścieły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym poupalal z Wami ale klekotem w osce to troche jak wodke ciastkiem zagryzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym poupalal z Wami ale klekotem w osce to troche jak wodke ciastkiem zagryzać...

Co Ty opowiadasz za bzdury kolego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie pisze się na jazdę ?? to mam sam jechać ??

Ja dzisiaj polatałem ale po lekarzach z małym, gorączka mu nie schodzi juz 3 dobe...:kwasny:

u nas na 4 dobę zeszła... spokojnie. Ja 4 dobę będzie gorączkował to wtedy latać....

Dziecko z gorączką na mróz ?? :facepalm: nagrzane auto miałeś przynajmniej ? Jest takie coś jak wizyty domowe

Dzisiaj zeszła no i wysypka się pojawiła. Spoko auto zawsze mam nagrzane. Na wizyte domową musiałem czekać ostatnio od 6-8 godzin. A jak moja ma sraczkę to ja już nic nie poradze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest wysypka to już spokojnie... moja też sra żarem ale stopuje i to ostro. Młody zaczął już stawać i chodzi a raczej uczy się chodzić po meblach, etc to ta za nim biega, że niby się obije. Ja go tylko asekuruję żeby sobie dwóch jedynek nie wybił i nie padł na plecy a na d*pę leci ja ta lala... w dwa dni się nauczył siadać :polew:

Dobra jadę na miasto zrobić jakiś rekonesans .... ktoś dołączy...a może nocny spocik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dzwoniłem pod kom i nie odbierałeś a właśnie byłem na mieście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię inter, założę zimówki i możemy się ustawić na nocny melanż hornet, byle miejscówki bez psiarni, nie chcę sobie odbierać przyjemności dyskusją z młotami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skończyłem 2 dzień walki z hujdajem... jak do jutra go nie skończe to zakładam zimowe obuwie do audi i ruszę je po dłuuuugim postoju :naughty: myślę że śnieg przyjmie z radosnym sapaniem zaworu DV :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tam byłem wieczorem - plac jebut Twoja mać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałem... ale się wujek wyszalał... byłem na maślicach... zabawa przednia ale tłok... pod volvo lipa. Tekst gościa z BMW ... ma się quattro to się lata... a ja ośkę mam :polew::polew:

Po pewnym czasie łód sie zrobił i d*pa... czekałem aż któryś wyqrwi z lampę ale jakoś udawało im się przelatywać obok.... był jeden as z d*pą i wariował ale też nie trafił :thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Zrobię inter, założę zimówki i możemy się ustawić na nocny melanż hornet, byle miejscówki bez psiarni, nie chcę sobie odbierać przyjemności dyskusją z młotami :wink:

z tym ciężko.... oni wiedzą, że śnieg jest to i tygryski wariują :kox:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

ostatnio dzwoniłem pod kom i nie odbierałeś a właśnie byłem na mieście :grin:

kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dogadałeś się z Gniadym ?!

dzisiaj czara goryczy sie przelała... Drugi dzień bez auta i jakby mi kto rękę urwał. Zakładam zimowe obuwie do audi i zaczynam go używać na codzień :naughty:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

założyłem zimę 4x pirelli sottozero... gówno jakich mało. Dębica frigo bije je na łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...