Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Nelsonowi też takie przytargałem przecież :naughty: on ma jeszcze koszulke, ja zakończyłem tylko na spodenkach, wystarczy, że na niego bułgarki z każdej strony się rzucają, nie będę mu konkurencji robił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nelsonowi też takie przytargałem przecież :naughty: on ma jeszcze koszulke, ja zakończyłem tylko na spodenkach, wystarczy, że na niego bułgarki z każdej strony się rzucają, nie będę mu konkurencji robił :grin:

Podmyte przynajmniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelsonowi też takie przytargałem przecież :naughty: on ma jeszcze koszulke, ja zakończyłem tylko na spodenkach, wystarczy, że na niego bułgarki z każdej strony się rzucają, nie będę mu konkurencji robił :grin:

Podmyte przynajmniej ??

A to już nelsona specjały, on tam wie czy podmyte czy nie :decayed: ja mu się między wódzię a zakąsię nie wtrącam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde łycha mi się kończy.... źle się wieczór zapowiada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Siergieja czy ma coś z pociągu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Siergieja czy ma coś z pociągu :grin:

Mój wspólnik nie zajmuje się takimi pierdołami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To leć do spożywczaka :whistling:

ee jeszcze 0,5 się znalazła... dobra idę dalej sączyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać śnieg bo ileż można pić... ta to człowiek wyjedzie i upala trochę (trzeba turbo dobić i na wiosnę nowe :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz sie na przejazdzke do mnie poupalasz az Ci zbrzydnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz sie na przejazdzke do mnie poupalasz az Ci zbrzydnie :decayed:

daleko..... spokojnie popada i u nas.... trzeba w końcu andzię odpalić bo bidna stoi i nudzi się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się z nikim kłócić każdy powiedział swoje i starczy. hornet zgoda ??

widać że nie śledzisz wątku... tu ścięcia na tematy gustów/bezguścia i innych Hornetowych przemyśleń są na porządku dziennym. Na spotach i tak nikt o tym nie pamięta... No chyba że Kaju ale jemu trzeba wybaczyć bo to kryptodresiarz w żółtych spodenkach ze sponge bobem :naughty:

Fakt nie zawsze jestem na bieżąco :naughty: no ale cóż zrobić nie zawsze jest czas. nie wspomnę o tym jak sie wybieram na spota i wybrać się nie mogę a we wrocku jestem dosyć często z tym że zawsze jest coś innego do załatwienia:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mi ich koorwa zazdrościsz :decayed:

nie zazdroszczę :whistling:

te spodenki robią robotę tak samo jak czesio :kox:

czesio robi robotę :decayed: spodenki moga robić robotę ale w zimie :grin: czekam na pierwszego odważnego Kaju albo Nelson :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mi ich koorwa zazdrościsz :decayed:

nie zazdroszczę :whistling:

te spodenki robią robotę tak samo jak czesio :kox:

czesio robi robotę :decayed:spodenki moga robić robotę ale w zimie :grin: czekam na pierwszego odważnego Kaju albo Nelson :naughty:

30124d1310648094-potrzebny_kabelek_do_sprawdzenia_bledow_zabkowice_slaskie-challenge_accepted1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

można już zamawiać kalendarz klubowy: http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

gorąco zachęcam do zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zmienić żarówki na jakieś normalne h7 :decayed: Polecacie coś ?? W Poprzedniej b6 i w ostatniej b5 wsadzałem hidy 8000k, 6000k, wyglądało ładnie, świeciło różnie, w deszczu wogóle, także pier..ole już hidy i chciałbym wrzucić h7 które będą miały barwe w miare jasną i będą ładnie świeciły, znalazłem takie oto coś :

PHILIPS 2 x H7 X-TREME VISION +100% +gratis 2x 5w5 (2834329921) - motoAllegro

H7- OSRAM - COOL BLUE INTENSE -PROMOCJA OKAZJA !!! (2794797439) - motoAllegro

może macie jakieś doświadczenie i coś godnego polecenia ?? Kiedyś kupowałem philipsa blue vision i było ok, teraz trochę się tego narobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły philips będzie najlepszy. Ładnie będzie świecił w soczewce bez kombinacji.

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

zadzwon do gościa i niech poda Ci numer GTIN (numer produktu 8 cyfrowy) z opakowania i wklej to zobaczę gdzie to robione jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...