Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

No hujowe kombinacje miałeś. 8kK to już przecież fiolet jest, 6kK to w niebieski wpada. Jak już kombinowałeś z hidami, to czemu nie wrzuciłeś sobie 4,3kK bądź 5kK? Ja u siebie mam 5kK na bixie, w ciągu dnia czasami jestem w stanie dojrzeć strumień światła na drodze, w nocy to trawa po rowach rośnie. Zresztą chłopaki na spocie widzieli teraz jak to u mnie świeci, Nelson porównywał ze mną na ścianie zwykły xenon, ale nie wiem, jaką on ma tam barwę, chyba 6kK, to strumieniem i kolorem światła go zjadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

no 8k to niebieski, 6k miałem biały lekko w niebieski wpadający, nocy jak sucho to za***iście, w snieg tez, gorzej jak popadalo, to jak świeczki :grin: Problemem były mrugające żarniki, albo że po np pół roku używania zaczął raz mi sie zapalać jeden raz drugi, później normalnie, a czasem to musiałem włączać i wyłączać hidy gdzieś 10-15 razy na 20 km, bo gasł co chwile jeden, i niewiem czy jest sens sie pakować znów ... Dla mnie idealną alternatywą byłoby jasne światło, dobre światło w nocy, nic więcej mi nie trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas a jakie miałeś przetwornice ? :naughty:

Ja też czaje sie na jakieś hidy, w poprzednim aucie miałem ori xenon i jednak troche brak

Ale hidy- zakłócenia CB- ewentualne błędy żarówek, niektóre zestawy mogą uszkodzić kompa :facepalm:

Widziałem, że w DB tuning we Wrocławiu są jakieś fajne zestawy, miałem kiedyś 5000k hidy i były spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas a jakie miałeś przetwornice ? :naughty:

Ja też czaje sie na jakieś hidy, w poprzednim aucie miałem ori xenon i jednak troche brak

Ale hidy- zakłócenia CB- ewentualne błędy żarówek, niektóre zestawy mogą uszkodzić kompa :facepalm:

Widziałem, że w DB tuning we Wrocławiu są jakieś fajne zestawy, miałem kiedyś 5000k hidy i były spoko

Nie ma żadnych zakłóceń CB. Ostatnio kupowałem ojcu przetwornice slim (80 zł z wysyłką) i nie ma żadnych problemów ani z cb ani z jakimś miganiem czy coś. Sam zmienię na slimy przy najbliższej okazji. Co do żarników to chinole po 13 zł świecą u mnie ponad rok, barwa 5000K. Miałem na nie rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam barwę 4300K:wink:

Ja 5kK. Znalazłeś już soczewy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj Vitem też polatałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam u was snieg... bylem wczoraj we wro to pelen luz byl

za to unas dowalilo bielusienko bylo caly wieczor :decayed:

teraz glowne dziady poodsniezali nie wiem po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam u was snieg... bylem wczoraj we wro to pelen luz byl

za to unas dowalilo bielusienko bylo caly wieczor :decayed:

teraz glowne dziady poodsniezali nie wiem po co

Dla tych co nie mają Q :decayed:

Też dzisiaj już polatałem po boisku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w niedziele pod MM będzie ślisko, bo Vitem wpadnę w spodenkach spongeboba (specjalnie dla szczuraza :* ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Ee tam ja ok 5,30 po legnickiej twardo śmigałem ok 70-80 i bez problemu fajnie szło, nie wiem jak ty po wrocku latasz;p

A ogólnie to Siemka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wychodzę z założenia powoli i bezpiecznie max 30 km/h żeby nie spowodować niebezpieczeństwa na drodze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok powoli bezpiecznie ale nie do przesady legnicka czysta była lotnicza to rozumiem tam ok 50km/h po pierwszym niekontrolowanym, bo kontrolowanych było więcej;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...