Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomy temat.

Miałem ustawiony opłatek na sobotę ale stara ma pracowniczą wigilię i musiałem przełożyć :kwasny: a już wątroba się cieszyła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki za słowa uznania :) komentarz z golfem fenomenalny :P:P:P a co do opisu to faktycznie tak było. po B5 w s-linie kupiłem kiedyś moje wymarzone E46 w tej najlepszej wersji diesla ale tak tam wszystko było inaczej i po chińsku że od razu zatęskniłem za tym wspaniałym ładem i harmonią jaka panuje we wszystkich modelach AUDI :) poza tym jak widziałem jak ludzie na mnie patrzą jak wysiadam z wozu to czułem się co najmniej dziwnie , a teraz mam piękną S-ke niebieski metalik i czuje szacun i uznanie dla autka :) we Wrocławiu jeszcze takiej jak moja to nie widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za słowa uznania :) komentarz z golfem fenomenalny :P:P:P a co do opisu to faktycznie tak było. po B5 w s-linie kupiłem kiedyś moje wymarzone E46 w tej najlepszej wersji diesla ale tak tam wszystko było inaczej i po chińsku że od razu zatęskniłem za tym wspaniałym ładem i harmonią jaka panuje we wszystkich modelach AUDI :) poza tym jak widziałem jak ludzie na mnie patrzą jak wysiadam z wozu to czułem się co najmniej dziwnie , a teraz mam piękną S-ke niebieski metalik i czuje szacun i uznanie dla autka :) we Wrocławiu jeszcze takiej jak moja to nie widziałem :P

miałeś jeszcze 2004PS ten 3.0 ? to był przedlift ? nowe 3.0 w BMW jest lepsze niż w audi... ale cóż.... te nowe wnętrza w bmw już lepsze ale w tych starszych to zło wcielone (jak dla mnie)

Nie ma nikt poloneza na sprzedaż ??? kupiłbym na zimę a po zimie na złom :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miałem ostatni po lifcie z 2004 roku. no silnik faktycznie dobry i pierdnięcie miał niesamowite nawet z 6 biegu od stówy w góre rwał jak szalony, ale ja uwielbiam jak mi w aucie wszystko pod ręką pasuje a te starsze bety były tak dziwne, sterowanie szybami przy biegach - za chiny nie mogłem się przyzwyczaić . a Hornet ja widze że Ty Wrocław / Warszawa ? jak to u Ciebie ? bo ja mam tak samo - często do wawy latasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miałem ostatni po lifcie z 2004 roku. no silnik faktycznie dobry i pierdnięcie miał niesamowite nawet z 6 biegu od stówy w góre rwał jak szalony, ale ja uwielbiam jak mi w aucie wszystko pod ręką pasuje a te starsze bety były tak dziwne, sterowanie szybami przy biegach - za chiny nie mogłem się przyzwyczaić . a Hornet ja widze że Ty Wrocław / Warszawa ? jak to u Ciebie ? bo ja mam tak samo - często do wawy latasz ?

Ja 6 lat mieszkałem w wawie.. czasami śmigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to współczuje :P ja dopiero 3 i już mam tak cholernie dość że za każdym razem jak wracam do Wroclove to nie chce mi sie wyjeżdżać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to współczuje :P ja dopiero 3 i już mam tak cholernie dość że za każdym razem jak wracam do Wroclove to nie chce mi sie wyjeżdżać :(

Ja może po nowym roku przeprowadzę się z rodzinką do wawy... zobaczymy jak to wyjdzie... uzależnione to jest od pewnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to współczuje :P ja dopiero 3 i już mam tak cholernie dość że za każdym razem jak wracam do Wroclove to nie chce mi sie wyjeżdżać :(

Ja może po nowym roku przeprowadzę się z rodzinką do wawy... zobaczymy jak to wyjdzie... uzależnione to jest od pewnych spraw.

Od wyjścia słowika na wolność? :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to współczuje :P ja dopiero 3 i już mam tak cholernie dość że za każdym razem jak wracam do Wroclove to nie chce mi sie wyjeżdżać :(

Ja może po nowym roku przeprowadzę się z rodzinką do wawy... zobaczymy jak to wyjdzie... uzależnione to jest od pewnych spraw.

Od wyjścia słowika na wolność? :decayed::decayed::decayed:

Kto ma wyjść to wyjdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to współczuje :P ja dopiero 3 i już mam tak cholernie dość że za każdym razem jak wracam do Wroclove to nie chce mi sie wyjeżdżać :(

Ja może po nowym roku przeprowadzę się z rodzinką do wawy... zobaczymy jak to wyjdzie... uzależnione to jest od pewnych spraw.

Od wyjścia słowika na wolność? :decayed::decayed::decayed:

Kto ma wyjść to wyjdzie :naughty:

Słowika do worka wrzucili, więc podejrzewam, że za długo nie pofruwa na wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziesz musiał się przesiąść na B6 i założyć krawat? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziesz musiał się przesiąść na B6 i założyć krawat? :decayed:

och*jałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziesz musiał się przesiąść na B6 i założyć krawat? :decayed:

och*jałeś ??

No, przy urodzeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki błąd !ja marze o tym żeby się stąd jakoś jakoś jak najszybciej wynieść.

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Macie coś do B6 ??? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki błąd !ja marze o tym żeby się stąd jakoś jakoś jak najszybciej wynieść.

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Macie coś do B6 ??? :angry:

Tak. To auto jest dla kawalerów nie dla rodziny:decayed:

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Dla mnie jedno i drugie szrot :grin:

:facepalm: nie dziwota skoro d*pa do golfa przyzwyczajona :polew:

Gulf był dobrym samochodem. Matka dalej jeździ tą trójką, nawet 200000 ostatnio stukło. Tylko oleje wymienia... i jeździ.

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Pakiet nowych żarówek H3 i D2S zamontowałem, tylko czekam na statyw od Nelsona i wrzuce rezultaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki błąd !ja marze o tym żeby się stąd jakoś jakoś jak najszybciej wynieść.

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Macie coś do B6 ??? :angry:

Tak. To auto jest dla kawalerów nie dla rodziny:decayed:

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Dla mnie jedno i drugie szrot :grin:

:facepalm: nie dziwota skoro d*pa do golfa przyzwyczajona :polew:

Gulf był dobrym samochodem. Matka dalej jeździ tą trójką, nawet 200000 ostatnio stukło. Tylko oleje wymienia... i jeździ.

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Pakiet nowych żarówek H3 i D2S zamontowałem, tylko czekam na statyw od Nelsona i wrzuce rezultaty :wink:

Który raz? :decayed: bo tam licznik kręci się tylko do 299 999 i startuje od zera, nie wiem dlaczego, producent chyba nie przewidział, że te auta będą więcej jeździć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja odwrotnie :P bo niestety wawa w tygodniu :( ale za to weekend we WRO :D a z tym golfem to zajebiscike wypaliles z tym licznikiem :)

co żem sie uśmiał :):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...