Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

jestem za... nawpierdalamy się czisburgerów w maksraczu i zalejemy to kolą do pełna :banan::naughty:

może być... to o której ??? 17,30 czy 17,00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

obojętnie musze ogarnąć Kuraka o której zaciągnie parówę do Gniadego bo będziemy czujnik temperatury wymieniać... Pewnie trzeźwi nie wyjdziemy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj nie ma, właśnie kumpel z za płotu się rozpiździł w lesie na prostym odcinku. Pewnie zaraz do szpitala polece z jego staruszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie magnolia ale właśnie wróciłem z niej i nie ma gdzie zaparkować tyle ludu... gdzieś tam się złapiemy może pod castoramą się zaparkuje... dzwonić jak coś... 17 jestem

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

będzie ktoś jeszcze czy 3 osoby ?? bo coś mało nas.... i jak ma być tak mało osób to nie chce mi się dupska ruszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez srednio chce sie jechac tam widzialem korki z i do mangolii :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nic się nie stanie jak wpadnę innym autem na spot?

Jasne, że nie.... BTW podpis masz niezgodny z regulaminem i mod jak zobaczy to usunie i pewnie da ostrzeżenie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokopała mnie ta kawa ... i czteropak u gniadego. :grin:

czemu nie odbierałeś telefonu był dobry klimat. ma poczcie masz Allah akbar jak coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokopała mnie ta kawa ... i czteropak u gniadego. :grin:

czemu nie odbierałeś telefonu był dobry klimat. ma poczcie masz Allah akbar jak coś :naughty:

tel zostawiłem chyba w aucie.. zaraz pójdę zobaczę bo starzy też dzwonili ale później napisali na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nic się nie stanie jak wpadnę innym autem na spot?

Jasne, że nie.... BTW podpis masz niezgodny z regulaminem i mod jak zobaczy to usunie i pewnie da ostrzeżenie... :decayed:

Sygnatura ogarnięta. Rozumiem, że za tydzień w niedzielę mogę się pojawić ? O ile będzie spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie ma ...w sobotę w nocy lecę na wschód żeby nad ranem dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet zabierzesz sie bezproblemowo? bo my w piatek chyba ruszamy

Spokojnie... ja startuję jak młody będzie spał a jutro albo we wtorek cisnę po fotelik dla niego bo w nosidle już się nie mieści :facepalm: a tak to w tym pojedzie CYBEX Fotelik Samochodowy Pallas 2 BrownSugar 2012 (2866962260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema tydzień zje..... nocek co sobie nie pośpię i urlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet zabierzesz sie bezproblemowo? bo my w piatek chyba ruszamy

Spokojnie... ja startuję jak młody będzie spał a jutro albo we wtorek cisnę po fotelik dla niego bo w nosidle już się nie mieści :facepalm: a tak to w tym pojedzie CYBEX Fotelik Samochodowy Pallas 2 BrownSugar 2012 (2866962260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja już jestem po zakupie takiego: Kiddy GuardianFix Pro 2 9-36kg 36m Gwar. + Wymiana (2802072896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet zabierzesz sie bezproblemowo? bo my w piatek chyba ruszamy

Spokojnie... ja startuję jak młody będzie spał a jutro albo we wtorek cisnę po fotelik dla niego bo w nosidle już się nie mieści :facepalm: a tak to w tym pojedzie CYBEX Fotelik Samochodowy Pallas 2 BrownSugar 2012 (2866962260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja już jestem po zakupie takiego: Kiddy GuardianFix Pro 2 9-36kg 36m Gwar. + Wymiana (2802072896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tez niezle wypadł w testach adac ADAC Test - Kindersitze

szkoda że poprzenik czyli 1-ka bardoz źle wypadła...... dlatego zdecydowaliśmy się na cybexa

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

ile waży Twój bąk ? chodzi już ? bo nasz koło mebli już popycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...