Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

wazy 10,5 kg drepta subtelnie

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

wiedzialem ze jedynka slabo wyszla dlatego wzielismy 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

to widze ze po tatku trzyma linie :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

to widze ze po tatku trzyma linie :grin::grin::grin:

jest wzrostu 2 letniej córki sąsiada ... wysoki chłop a nie jakieś chuchro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

to widze ze po tatku trzyma linie :grin::grin::grin:

jest wzrostu 2 letniej córki sąsiada ... wysoki chłop a nie jakieś chuchro :decayed:

To ile ma wzrostu? Mój 4 stycznia roczek skończy, ma 86 i 12kg, po meblach nie łazi, ale w chodaku za***rdala i sam stoi, jak go postawisz, ale jeszcze kroczka nie zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiliśmy mu bluzę na 104 :kox:

cybex kupiony.... za***isty fotelisko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:

jestem nowym czlonkiem klubu

stalem sie nabywca audi A4

i mam nadzieje ze niebawem spotkamy sie na jakims spociku :banan:

chyba po świętach ... nie wiem czy w tą niedzielę jest spot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dopiero koło 20.30 we Wro i bez auta :thumbdown:

A ja to co, hulajnogą jeżdżę? :whistling: Fakt faktem byliśmy troche późno ale sam chciałeś tak późno startować :decayed: Musze kiedyś swojego boćka zatargać na zlot żeby zobaczył się z innymi furaczami :banan: Może mu się jakieś mody spodobają to na wiosne się poreza :kox: Tak ogólnie to nie posiada ktoś jakiejkolwiek płytki do navi nonDX? Chce sprawdzić czy to moje ustrojstwo działa, a płyty brak.... Kupować/wypalać nie chce bo jak działa to napęd sobie zmienie na dx i płyta nonDX zbędna, a jakbym chciał wypalić to istnieje ryzyko ze płyte źle zrobie i nie odpali a navi lata jak trzeba :hi:

Tak przy okazji. Ecuproject godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym poście jest info ale w wątku i tak przeważnie ustalamy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dopiero koło 20.30 we Wro i bez auta :thumbdown:

A ja to co, hulajnogą jeżdżę? :whistling: Fakt faktem byliśmy troche późno ale sam chciałeś tak późno startować :decayed: Musze kiedyś swojego boćka zatargać na zlot żeby zobaczył się z innymi furaczami :banan: Może mu się jakieś mody spodobają to na wiosne się poreza :kox: Tak ogólnie to nie posiada ktoś jakiejkolwiek płytki do navi nonDX? Chce sprawdzić czy to moje ustrojstwo działa, a płyty brak.... Kupować/wypalać nie chce bo jak działa to napęd sobie zmienie na dx i płyta nonDX zbędna, a jakbym chciał wypalić to istnieje ryzyko ze płyte źle zrobie i nie odpali a navi lata jak trzeba :hi:

Tak przy okazji. Ecuproject godne polecenia?

Z Tobą się nie pokazuję, bo wiocha :facepalm::polew::polew::polew:

Mówiłem Ci, że ECU jest :thumbup1: Następne autko tam zawiozę najprawdopodobniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazuje, a dwa razy mnie wyciągnął na spota :decayed: Co do ecuproject to wole zapytać innych, bo Tobie nie ufam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema tydzień zje..... nocek co sobie nie pośpię i urlop

dali by wam już spokój. My już do nowego roku odwołaliśmy nocki żeby nie dręczyć ludzi.

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Co do ecuproject to wole zapytać innych, bo Tobie nie ufam

mi tam ogarniali elektronikę i byłem zadowolony. Teraz coś się z cenami popsuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym silniku piekny i rasowy dźwięk uzyskuje się nie z tej strony głowicy. :wink: Polecam dolot z kwasiaka zakończony stożkiem i nie bedziesz chciał już żadnego burczenia przelotowym wydechem. Jeżeli jednak już będziesz się upierał na robienie wydechu to wywal kata i tyle starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasowy dzwiek
:polew::polew: z 1,8T dobry dowcip.....szczur już odpowiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wkladke k&n i nie mam kata... silnik chodzi duzo zwawiej

jak chcesz by sapal porzadnie to sztywny dolot i stozek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...