Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham tylny napęd w Vito :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Ee tam ja ok 5,30 po legnickiej twardo śmigałem ok 70-80 i bez problemu fajnie szło, nie wiem jak ty po wrocku latasz;p

A ogólnie to Siemka :hi:

Czy ja napisałem że jechałem 30 ?? :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Kocham tylny napęd w Vito :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Dawaj go zobaczy wujek co ta paka potrafi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek już pił ? jadę na przeszpiegi osobowic za 20 minut jak coś to dzwoń. Kurak dzwonił z godzinę temu że parówa mu klękła. Niech ktoś mu ogarnie ciepły garaż bo ja mam zawalony manelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Ee tam ja ok 5,30 po legnickiej twardo śmigałem ok 70-80 i bez problemu fajnie szło, nie wiem jak ty po wrocku latasz;p

A ogólnie to Siemka :hi:

Czy ja napisałem że jechałem 30 ?? :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Kocham tylny napęd w Vito :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Dawaj go zobaczy wujek co ta paka potrafi :whistling:

Najpierw ja Ci pokażę, co to potrafi, tylko bądź w niedzielę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Jak mnie wk***iają tacy ludzie troche deszczyku, sniegu i k**wa jadą, że 3 auta przez jeden cykl świateł przejedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej pogodzie wychodzi kto umie jeździć a kto ma tylko prawo jazdy.

BTW na osobowicach pała od strony działek sam lód a od strony bud ze zniczami przebłyski płyt. Generalnie zabawa średnia. Factory i castorama odśnieżone. Trzeba poczekać aż coś dopada. :thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Włoskie opony 145/80 R13 Super Trak PNEUS OVADA (2835010397) - motoAllegro

nowe obuwie do hujdaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek już pił ? jadę na przeszpiegi osobowic za 20 minut jak coś to dzwoń. Kurak dzwonił z godzinę temu że parówa mu klękła. Niech ktoś mu ogarnie ciepły garaż bo ja mam zawalony manelami.

właśnie zjechałem z miasta... na Długiej koło tesco chwilę polatałem i skończyło się rozmową z policmajstrami..... pośmialiśmy się i pojechali dalej :grin:

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Jak mnie wk***iają tacy ludzie troche deszczyku, sniegu i k**wa jadą, że 3 auta przez jeden cykl świateł przejedzie....

nic nie poradzisz... idę dalej ryja moczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej pogodzie wychodzi kto umie jeździć a kto ma tylko prawo jazdy.

BTW na osobowicach pała od strony działek sam lód a od strony bud ze zniczami przebłyski płyt. Generalnie zabawa średnia. Factory i castorama odśnieżone. Trzeba poczekać aż coś dopada. :thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Włoskie opony 145/80 R13 Super Trak PNEUS OVADA (2835010397) - motoAllegro

nowe obuwie do hujdaja :naughty:

Kurde ale off road bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi: maciek ty w pole chcesz na tych oponach śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś w stanie kupić mi do godziny 13 30 na Kromera akumulator? Wieczorem po niego bym podjechał, dzwoniłem do nich, czy by mi jutro nie sprzedali, ale ni h*ja, miałem jechać do Wrocka rano, ale plany się zmieniły i jadę po południu... :facepalm: Kręci się któryś tam w tamtych okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi: maciek ty w pole chcesz na tych oponach śmigać

zastanawiam się właśnie czy je brać na 100% śnieg by przyjmowały na miękko tyle że ile u nas śniegu... Jezdziłem dzisiaj po gumolajzach i albo nic nie mają w tym rozmiarze albo ceny z kosmosu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już i tak po zawodach :wink:

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 21:00 ----------

Ktoś dzisiaj podjeżdża pod MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:mnie dziś nie ma teściowa ma urodziny zabiorę ją nad morze niech sie przyzwyczaja do piachu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:mnie dziś nie ma teściowa ma urodziny zabiorę ją nad morze niech sie przyzwyczaja do piachu :decayed:

Lubię to! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem gwint :facepalm: ...63 przód, 64 tył :doh: kozaaaaa :grin:

Ja mam chyba jeszcze wyżej :grin: Ale po dziurach lecę jak przecinak :banan: Mnie dziś nie ma, bo o 18 dopiero startuję z domu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...