Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety :facepalm:

Honda CBR 900 RR (2828881030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To ta aukcja :thumbdown:

Tak przy okazji jak by ktoś coś słyszał to szukam F2,F3 albo sc33 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ale dzisiaj był dzwon na Pilczyckiej:shock3:

no masakra:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem, że coś tam się wydarzyło, ale jak jechałem na spota, to właśnie od małej Astry leciałem do Pilczyckiej i nic tam nie było, to się musiało zaraz za mną tam urodzić, bo co staliśmy, to karetka szła na MM. Nelson, to co, zbierasz teraz hajs na bixy? :naughty: Panowie żebyście słyszeli jego podsumowanie porównania mój bix vs jego xenon: "TU NIE MA CO PORÓWNYWAĆ" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem, że coś tam się wydarzyło, ale jak jechałem na spota, to właśnie od małej Astry leciałem do Pilczyckiej i nic tam nie było, to się musiało zaraz za mną tam urodzić, bo co staliśmy, to karetka szła na MM. Nelson, to co, zbierasz teraz hajs na bixy? :naughty: Panowie żebyście słyszeli jego podsumowanie porównania mój bix vs jego xenon: "TU NIE MA CO PORÓWNYWAĆ" :polew:

Jeśli czujecie się na siłach do przeróbki to mam soczewki bixenon do sprzedania :wink: oddam niedrogo mogę pomóc w przeróbce

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Kaju jak tam nasze spotkanie?? dojdzie do skutku?? mamy nie daleko a ciężko się zgadać :kwasny: byłem ostatnio w sośni, jak bym miał numer to bym zadzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem, że coś tam się wydarzyło, ale jak jechałem na spota, to właśnie od małej Astry leciałem do Pilczyckiej i nic tam nie było, to się musiało zaraz za mną tam urodzić, bo co staliśmy, to karetka szła na MM. Nelson, to co, zbierasz teraz hajs na bixy? :naughty: Panowie żebyście słyszeli jego podsumowanie porównania mój bix vs jego xenon: "TU NIE MA CO PORÓWNYWAĆ" :polew:

Jeśli czujecie się na siłach do przeróbki to mam soczewki bixenon do sprzedania :wink: oddam niedrogo mogę pomóc w przeróbce

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

.

How much?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ci pw. Masz jakieś pytania to pisz na pw

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę podmienić moje z dopłata na ori polifty bo mi się znudziły chyba a następne przerobię po swojemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100zł oddam komplet soczewek.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę podmienić moje z dopłata na ori polifty bo mi się znudziły chyba a następne przerobię po swojemu :wink:

ile trzeba doplacic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Panowie nikt nie czuje się na siłach żeby samemu wymodzić bixa? ja w a4 sam robiłem ale to był pikuś. za to do żony v40 to było wyzwanie ale się udało a tak to wygląda.

IMG_20120610_00016.jpg

Jak wam się to podoba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Panowie nikt nie czuje się na siłach żeby samemu wymodzić bixa? ja w a4 sam robiłem ale to był pikuś. za to do żony v40 to było wyzwanie ale się udało a tak to wygląda.

http://s11.postimage.org/8dhwxvznj/IMG_20120616_00034.jpg

http://s12.postimage.org/ha7e9y57d/IMG_20120610_00016.jpg

Jak wam się to podoba??

Jeszcze dowodu nie straciłeś ? Tam był ori zenek ?? poziomowanie jest czy napierdalasz innym po gałach.. aż nie chce myśleć co się dzieje po deszczu..... Jak widzę gościa jadącego i oślepiającego to mam chęć mu .....ć. Pokupują z allegro te hid-y i robią zenki:facepalm: Za to powinno się zabierać prawko a nie dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Bmw serii 5 z oryginalnym xenonem cie razi w deszcz i innych warunkach pogodowych? Bo soczewki pochodzą z tego bmw. A przeróbka jest podobną jak w naszych audi, 3/4 osób które zrobiły bixa nie miało oryginalnego xenonu a nie wspomnę o poziomowaniu, ale to jest fajne a co tam.

Moje lampy były ustawione na stacji diagnostycznej więc nie martw się o rażenie, może samopoziomowania nie ma ale wiem do czego służy regulacja i jest używana.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Bmw serii 5 z oryginalnym xenonem cie razi w deszcz i innych warunkach pogodowych? Bo soczewki pochodzą z tego bmw. A przeróbka jest podobną jak w naszych audi, 3/4 osób które zrobiły bixa nie miało oryginalnego xenonu a nie wspomnę o poziomowaniu, ale to jest fajne a co tam.

Moje lampy były ustawione na stacji diagnostycznej więc nie martw się o rażenie, może samopoziomowania nie ma ale wiem do czego służy regulacja i jest używana.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Wiesz po co jest samopoziom ?? możesz sobie ustawiać lampy jak chcesz... ustawiasz będąc sam w aucie.. wystarczy, że ktoś wsiądzie i całe to ustawienie psu w dupe :decayed::facepalm: dobrze, że przynajmniej ręcznie opuszczasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem do czego służy samopoziomowanie. I mam świadomość że może razic dlatego używam ręcznej regulacji jak biorę pasażerów

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol Polski jezdzi bez samopoziomu... ja mam bixa na orginalnych soczewach plus szkla z homologacja d2s plus wysokocisnieniowe spryskiwacze

ustawione mam nisko woze w 99% pszczoly luzem... w 1% obnizam recznie... zreszta na zenonie jezdze tylko po zmroku - ledy- w miejsce dlugich... teoretycznie masz hornet racje ze samopoziom powinien byc jednak by go dolozyc to juz wyzsza szkola jazdy i koszta duze

wg mnie najgorzej jest jak wkladaja zenona do lamp bez homologacji i sutawione maja nie wiadomo jak

zreszta najwiecej oslepiaja Ci co modza cos przy lampach - maja zwykle zarowki a nie poustawiane lampy

takie moje skromne zdanie... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak dobrze, że policja zabiera dowody.. jeszcze powinna lampy tłuc :decayed: Dobrze, że jest ten wymóg że do zenka ma być sprysk i samopoziom. Ogarnięty policjant bardzo szybko to sprawdzi. BTW ch..j mnie obchodzi pół Polski... śmigam w trasach i często widzę takich asów.

Co do homologacji to bardzo szybko można zrobić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...