Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

co tam Emilku znowu kombinujesz ? Pewnie cos z q szukasz ? Kup a6 w 3.0 tdi i sie zrobi na cacy. Bedzie wygodnie i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde Hornet ile razy mam Tobie mówić że diesel to do TIRów i ursusa się nadaje..:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Hornet ile razy mam Tobie mówić że diesel to do TIRów i ursusa się nadaje..:grin:

młody żeś jeszcze to gupi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Hornet ile razy mam Tobie mówić że diesel to do TIRów i ursusa się nadaje..:grin:

młody żeś jeszcze to gupi :decayed:

+1 :decayed: wyjaśniła się sprawa z tym błotnikiem w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.. cisza jest na chwilę obecną. Ja jutro w nocy wybywam z miasta i będę dopiero w pn... więc jak coś to jechać i rwać z auta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj do Wrocławia jechać, ale fure rozkopałem i w sobote dopiero polece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę, że na spota to nikt nie trafia ale jak jest sprawa to wiedzą gdzie napisać... :decayed:

No cóż... Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie;) Przynajmniej debiut mam za sobą i ramki klubowe na pokładzie :P Postanawiam się poprawić i więcej nie grzeszyć, a Ciebie Hornecie proszę o wybaczenie i pojednanie mnie z jakimś lakiernikiem :D

Jak chcesz to mam b.dobrego lakiernika pod wrocławiem - 15 km od grunwaldu, malował mi już kilka autek, dokładek, zderzaków itp itd i naprawde profi :wink: No i nie zdziera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wszystkim za chęć pomocy, okazało się, że w ECU ojciec Daniela jest lakiernikiem, to od razu tam mi pomalują, bo tam PDC będę zakładał, jeszcze raz dzięki

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 20:04 ----------

TYŁ AUDI A4 B7 KOMBI S-LINE 8E9 ZDERZAK TYLNY PDC (2941286587) - motoAllegro

co myślicie o tym zderzaku? czym w ogóle się różni się ten sline od normalnego, bo ja chyba ślepy jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... wujek pakuje menele i leci w Polskie :decayed: Mnie w niedzielę nie ma :kwasny: nie dam rady wrócić.

Oczywiście forum zabieram ze sobą w telefonie i będę nad Wami czuwał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, czy sprawa błotnika się wyjasniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie szykuje sie u mnie wymiana oleju jaki proponujecie wchodzi w grę tylko mineral :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie szykuje sie u mnie wymiana oleju jaki proponujecie wchodzi w grę tylko mineral :decayed:

:dziura: tylko syntetyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dziura: tylko syntetyk!

ale u mnie przebieg 270 tyś. i lany był mineral :facepalm:

U mnie 680 i syntetyk. Taki jaki zaleca producent i taki lejesz. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 680 i syntetyk. Taki jaki zaleca producent i taki lejesz. Koniec kropka.

a jak zacznie rzęzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 680 i syntetyk. Taki jaki zaleca producent i taki lejesz. Koniec kropka.

a jak zacznie rzęzić ??

Legendy głoszą, że nawet Ci uszczelki ro***erdoli. Ja po poprzednim właścicielu przechodząc z 10W na 5W odnotowałem łatwiejszy rozruch i kulturalniejszą pracę. Wybór należy do Ciebie :wink: słyszałeś na spocie, żeby mój coś rzęził, albo coś? Fakt, rzęził jak diesel, no ale wycieków żadnych nie miałem po tej operacji ani nic z tych rzeczy, które krążą w legendach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no legendy legendami u mnie leci z pod klawiatur :cry: i ponoć te nowe uszczelki sa do d*p... i lepiej na jakiś tam silikon prawda? bo przed wyminą by to ogarnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no legendy legendami u mnie leci z pod klawiatur :cry: i ponoć te nowe uszczelki sa do d*p... i lepiej na jakiś tam silikon prawda? bo przed wyminą by to ogarnął

No są takie uszczelniacze :wink: lej to, co producent zaleca, a nie to, co zalał jakiś jełop, bo inaczej takiego majstra nie mogę nazwać.

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Jak Ci spod klawiatur idzie, to wymień uszczelki i tyle, uszczelnij czerwonym i po sprawie, nie ma prawa ciec, zalej go czym trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...