Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma foczki, musiałbym kupić z padniętym Mietkiem S500L :facepalm:

jak to ?

w ofercie nie było ani słowa... słuchaj ja jutro zadzwonię do znajomej z sandandera może uda się wyrwać od nich to auto. Jak coś będę wiedział to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Karol, jak coś Ci się uda ugrać, to będę niezwykle wdzięczny :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

koledzy jak najlepiej dojechać do ECU Project od Trzebnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

koledzy jak najlepiej dojechać do ECU Project od Trzebnicy ?

Milenijna, za mostem na swiatelkach w lewo, potem druga w lewo. Lecisz do konca taka rozk.... droga na koncu w lewo i po lewej jest ecu. Duzo tych lewych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, jak coś Ci się uda ugrać, to będę niezwykle wdzięczny :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Niestety ale oni pozbyli się " problemu" i scedowali to na obecnego sprzedającego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma nic już do ugrania? no nic, czekamy, aż wystawią ponownie. a jak nie wystawią, to znajdzie się coś innego

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Ktoś to licytuje, ciekawe, że licytuje tylko Forda :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po N razy Tobie Hornet powtarzał, że te licytację są z góry ustawione. Kolejka tam już stoi przed pojawieniem się tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa spadłem z krzesła po poście medika :nabijasie:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/zespol-wesele-264258/

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po N razy Tobie Hornet powtarzał, że te licytację są z góry ustawione. Kolejka tam już stoi przed pojawieniem się tego auta.

Tak ale tylko dobre fury a focus to średniak więc może spokojnie na licytację trafić. Dzisiaj jeszcze rozmawiałem ze znajomym co ma kumpla dyrka w santanderze... może coś się ugra. Mi znajoma powiedziała, że oni pozbywają się problemów bo mają większe... trzeba kredyty mieszkaniowe odzyskiwać i gotówki a nie samochody :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że napaliłem się na tę Foczkę, więc jak coś się ugra to będę wniebowzięty :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:na planowanym chorobowym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kabel bo mnie wkur..ia już air bag.. znowu kostka się gdzieś poruszyła :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry ;) mamy kogoś we Wrocławiu kto handluje częściami? dokładnie potrzebuje parę bzdetów coby z 90 km zrobić 200 ;)

Najlepiej to sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry ;) mamy kogoś we Wrocławiu kto handluje częściami? dokładnie potrzebuje parę bzdetów coby z 90 km zrobić 200 ;)

Najlepiej to sprzedać

Potem kupić 2,5 zrobić softa na ~180 dziękuję dobranoc. Worek pieniędzy co chcesz włożyć w 1,9 lepiej odłóż jakby Ci padła pompa albo wałki - jeszcze Ci zostanie a Vką się pod maską cieszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry ;) mamy kogoś we Wrocławiu kto handluje częściami? dokładnie potrzebuje parę bzdetów coby z 90 km zrobić 200 ;)

Nieopłacalny biznes. Chyba, że hobbystycznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma AHH to potencjał jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma AHH to potencjał jest :decayed:

Policz mi ile trzeba wpakować w takie AHH, żeby wyciągnąć z niego 200PS i jaką będzie to miało żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...