Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

dobra pany bo zgubiłem gdzieś magiczną kartkę od kuraka za co odpowiada kanał 49 a za co 51 na klimatroniku. Które to czujniki i czemu 49 pokazuje równo 70`C bez względu na styl jazdy a 51 trzyma 90`C. Pacjent to hornetowe a3 110 ps. Uwalony termostat czy czujnik sie wysrał ?

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

49. Kühlmitteltemperatur---------- Temperatura płynu chłodzącego

51. Motortemperatur °C ---------- Temperatura silnika

i skąd te rozbieżności ?

Zagrzej silnik. Tylko nie na postoju, ba nawet sie nie zagrzeje ... daj pare razy w palnik, sprawdz czy termostat sie otworzyl.

Jak rura bedzie goraca, to znaczy, ze sie czujnik wysral i na odwrot.

Ja mialem wywalony czujnik, ale temp skakala mi caly czas 60 > 90 i na odwrot 90 > 60 ...

U mnie :

49 kanal - 88-92 stopnie

51 kanal - zawsze 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

oliwę masz bo jak wolno się grzeje a szybko stygnie to może oliwy brakować. Otworzyłeś w końcu maskę ?

u siebie olej sprawdzałem przed założeniem zderzaka a co do temperatury sprawdzę po pracy bo kolega ma na 2 zmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek termostat jak nawet nie dochodzi do 90 stopni w grupie 7 masz ostatnia pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku jak coś mam termostat wahlera na sprzedaż, nówka nie zakładana. Mój się przyciął, ale po 2 dniach wrócił do normy, więc wożę w schowku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobię teraz myślę, jest wiele miast w Europie przez które jechałem ale żadne chyba tak nie ceni widoczku ładnej Audi jak Wrocław :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku jak coś mam termostat wahlera na sprzedaż, nówka nie zakładana. Mój się przyciął, ale po 2 dniach wrócił do normy, więc wożę w schowku:wink:

to ja bym dla siebie może wziął a nie bede do A3 kolegi pakował :naughty: On niech sobie kupi sam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift zrobiony na polifta.... co też się sypie że uciekasz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :decayed: Wszystko w porządku, wszystko porobione, wszystko chodzi jak należy, silnik żyleta :naughty: Żona nią jeździ, ja kupiłem autko, a ona w lipcu rodzi i na macierzyńskie na rok, później nie wiadomo co będzie, więc nie chcę trzymać auta, żeby tylko stało jak nie jest potrzebne ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:BRY no i telefon HTC mocart trzeci raz sie zj***ł na gwarancji w niecały rok zaś padł głośnik :facepalm: już powoli mam dosc tego telefonu a najgorsze że wysyłają do warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie chorował na ospę to unikać mnie jak ognia... wczoraj wieczorem potwierdziliśmy u młodego :facepalm: qr** jak nie jedno to drugie Emil nie zbliżaj się jak mały nie chorował chyba, że chcesz przeszczep to nie ma sprawy :decayed:

W niedzielę jestem na grillu ale kierowcy nie mamy :( bo młoda zostaje z małym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:BRY no i telefon HTC mocart trzeci raz sie zj***ł na gwarancji w niecały rok zaś padł głośnik :facepalm: już powoli mam dosc tego telefonu a najgorsze że wysyłają do warszawy

Pewnie w serwisie zamienili na uwalony, jak masz dosyć napraw gwarancyjnych kup taki to się wymieni :wink:

Jest na forum spec który sprawdzi przebieg po VINie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:BRY no i telefon HTC mocart trzeci raz sie zj***ł na gwarancji w niecały rok zaś padł głośnik :facepalm: już powoli mam dosc tego telefonu a najgorsze że wysyłają do warszawy

Idz w ch.. z HTC i cale to gorilla glass, 8s dal rade 4 dni, po czym wypadl z kieszeni w busie z wysokosci pol metra i na szybce pajeczynka. Koszt szybki+wyswietlacz obowiazkowo bo klejony 400zl, tel na allegro pewnie 500 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziś w nocy wyruszam w wasze strony panie i panowie :decayed:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

także kwiaty browary dziwki koks mile widziane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziś w nocy wyruszam w wasze strony panie i panowie :decayed:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

także kwiaty browary dziwki koks mile widziane :grin:

I czerwony dywan :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loza w sogo czeka :D

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Nie gadaj, że przyszły nasze VIP karty :kox: w końcu! :banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...