Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie udało mi się wraz z Wujasem wynegocjować wiekszy rabat na części do osobówki , na dniach już będzie . :D

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:dlaczego tak drogo ten rozrząd liczysz przecież jeden pasek pompa wody i jeden napinacz i mała rolka i tyle plus paski jakby miał tak faktycznie powymieniać wszystko czyli napinacz paska alternatora to ponad 200 zł i sprzęgiełko 260 zł to ponad 1000 wyjdzie

Zobaczę jak polapie się z finansami moze na razie sam rozrząd wymienię zeby miec spokój a reszta do wiosny poczeka.

Nadane z nory szczura

Oglądnij sobie pasek wielorowkowy, jeśli jest łysy to masz odpowiedź, że wyjebany jest napinacz/sprzęgło...

Możesz też złapać za koło alternatora i szybko przekręcić lewo prawo powinieneś poczuć uślizg jeżeli jest to kóło sprawne panie murgrabio.

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Gniady, mam te korki dla Ciebie jak coś :wink: Odbierz je jak chcesz do czwartku wieczorem.

Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem .

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Gniady, mam te korki dla Ciebie jak coś :wink: Odbierz je jak chcesz do czwartku wieczorem.

Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dlaczego tak drogo ten rozrząd liczysz przecież jeden pasek pompa wody i jeden napinacz i mała rolka i tyle plus paski jakby miał tak faktycznie powymieniać wszystko czyli napinacz paska alternatora to ponad 200 zł i sprzęgiełko 260 zł to ponad 1000 wyjdzie

Zobaczę jak polapie się z finansami moze na razie sam rozrząd wymienię zeby miec spokój a reszta do wiosny poczeka.

Nadane z nory szczura

Oglądnij sobie pasek wielorowkowy, jeśli jest łysy to masz odpowiedź, że wyjebany jest napinacz/sprzęgło...

Możesz też złapać za koło alternatora i szybko przekręcić lewo prawo powinieneś poczuć uślizg jeżeli jest to kóło sprawne panie murgrabio.

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Gniady, mam te korki dla Ciebie jak coś :wink: Odbierz je jak chcesz do czwartku wieczorem.

Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem .

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Gniady, mam te korki dla Ciebie jak coś :wink: Odbierz je jak chcesz do czwartku wieczorem.

Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem .

Gniady powtarzasz się , chyba za mocny ten koniaczek był :grin::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro już przed południem zwijam do domu, na spota chyba nigdy nie zdążę dojechać, bo zawsze wracam późno w niedzielę :kwasny: W przyszłym tygodniu się jakoś zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro już przed południem zwijam do domu, na spota chyba nigdy nie zdążę dojechać, bo zawsze wracam późno w niedzielę :kwasny: W przyszłym tygodniu się jakoś zgadamy.

Od dzis sie mozesz cieszyc ze nie zdazasz na spoty :grin: juz drugi tydzien chleja :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro już przed południem zwijam do domu, na spota chyba nigdy nie zdążę dojechać, bo zawsze wracam późno w niedzielę :kwasny: W przyszłym tygodniu się jakoś zgadamy.

Od dzis sie mozesz cieszyc ze nie zdazasz na spoty :grin: juz drugi tydzien chleja :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

ale przecież Ćwiara , zrobiliśmy już nasze codzienne spoty online na skajpeju :D:grin::grin::grin: technika przecia idzie do przodu i wszystko się przenosi do internetu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cwiaruj mi tu :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

wskakuj na spota bo już pizza jedzie :D i trza sie napić przecie , już przy weekendzie :D:grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie udało mi się wraz z Wujasem wynegocjować wiekszy rabat na części do osobówki , na dniach już będzie . :D

Wysłane z mojego telewizora

Mianowicie

Rozrządy firmy INA , RUVILL

Zawieszenia firmy LEMFORDER , FEBI

Amortyzatory firmy SACHS , MONROE

Sprzęgła firmy SACHS

Tarcze klocki firmy TRW , FERODOO

Także tego panowie :naughty:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

cwiara skleiłem swój czujnik i umieściłem w innym miejscu żeby się nie stykał z pasem przednim i jak narazie jest OK :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam w poniedziałek z żalu po niedzieli wywaliłem o wiele za wiele, jutro picie w sieci też odpada bo w sobote mam dostawę i muszę być aktywny. W sobote za to chyba się odetnę ! Idę chyba pać bo mnie zaraz ciśnienie ro***bie.

Pozdro ekypa, miłego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze co? Qwa ale najpierw robota a pozniej picie, nie jak ostatnio :polew: :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Nie o to kaman :wallbash: nie będzie mnie w tą niedziele , jadę do Kłodzka i nie wiem o której wrócę :facepalm::kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ja i tak muszę kupić mocniejsze. Chyba że dam no zrobienia a wtedy to chyba używkę dam. Sam nie wiem co robić, za dużo stresem dziś oberwałem. Jutro o tym pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale w niedziele obowiazkowo obecnosc :D

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Mówisz i masz xd

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...