Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

....SPOT.....

Witam ... eeeeeeeee, a4-klub.pl nie ma swojego spota? Tylko taki 2 w 1.

Chętnie zawitam, niedziela 25 02 2008 odpada...ale następna jest na celowniku.

i pół litra peknie .... 3,2 % -ŁACIATE

P.S

Pamiętam jak udało się na wiosce u mojej kochnej Babci zintegrowąć CB-RADIOWCÓW....chłopaki KAMAZEM na ognisko przyjechali....

szkoda...że towarzycho nie było takie jak w eterze....trochę się zawidłem....ale to były czasy

Czyli rozumiem że PIT-STOP jest co niedziela ....tylko patrzeć jak będą zawody w VAGOWANIU...Olimpiada niebawem.

NA G®AZIE...

SZYCHA.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy może jakiś spot relaksacyjny? Park Wodny we Wrocławiu?! Co o tym myślicie?

Opublikowano

Koledzy może jakiś spot relaksacyjny? Park Wodny we Wrocławiu?! Co o tym myślicie?

przy tym tłoku jaki tam teraz panuje to chyba nie jest najlepszy pomysł :mysli:

Opublikowano

Z rana nie ma tłoku a wieczorem nie byłem to nie wiem. Ale można by było o czymś takim pomyśleć

Opublikowano

....Słyszałem, że da sie wjechać :a4fan: na zjeżdzalnie bez kolejki....tylko lusterka trzeba złożyć.

SZYCHA

Opublikowano

Koledzy jak tam sytuacja teraz wyglada we Wrocku?

Chodzi mi o jakies remonty, obiazdy itp.

Wlot od Olesnicy mnie interesuje do centrum na Podwale (jak dobrze pamietam kolo komendy policji)

Jutro wieczorkiem lece wiec nie chciałbym byc nei mile zaskoczony.

Za info wielkie dzieki.

Opublikowano

No to lecisz spokojnie, przed mostami szczytnickimi jest zwezenie i dalej jak byl zjazd na kłatke drewnianą, pozniej normalnie przez rondo lecisz i na podwale, wiecej niespodzianek niema, na trasie Olesnica - Wroclaw dolozyli fotoradarow, jest ich od Olesnicy do Wroclawia 4 :wink4:

Opublikowano

Poza tym nadal aktywni są tam panowie w nieoznakowanych radiowozach z kamerami... Chyba jeden z ich ulubionych odcinków to między Wrocławiem a Długołęką, generalnie 2-pasmówka z ograniczeniami co chwile do 50 km/h... Na pewno jest tam ciemno zielony starszy mondeo...

Opublikowano

BARDZO WAŻNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZIMOWEGO ZLOTU W WISLE TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

Opublikowano

Domyślam się, że raczej wszyscy jadący na zlot z okolic Wrocławia będą jechali autostradą (którą nie muszą mówić bo za dużo ich nie mamy :polew:). Meldujcie się o której wyjeżdżacie. Może byśmy się zebrali w jakimś punkcie i pofrunęli razem na zlot? :)

Opublikowano

Domyślam się, że raczej wszyscy jadący na zlot z okolic Wrocławia będą jechali autostradą (którą nie muszą mówić bo za dużo ich nie mamy :polew:). Meldujcie się o której wyjeżdżacie. Może byśmy się zebrali w jakimś punkcie i pofrunęli razem na zlot? :)

siema wszystkim a ja proponuje zrobic popoludniow ustawke.

jesli ktoś z Was jedzie po pracy to mozmy sie spiknac na A4 i jak w zeszłym roku poleciec razem.

Co Wy na to?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26025.new;topicseen#new

Opublikowano

Będę jechał koło 9tej. Ustawiłem się z Schillerem że dołączę do ekipy z Opola o 10tej. Także jeśli ktoś jedzie przez Wrocław w godzinach porannych to możemy polecieć razem.

Opublikowano

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

macie jakiś spocik dziś? bo będę chyba po południu we wrocku...

Opublikowano

AKP pod milenijnym mostem. Jak się nie mylę 18.00.

Jakbyś się strasznie nudził tutaj to jak coś masz mój numer. :wink4:

Opublikowano

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Opublikowano

Ale spam :polew: Rowniez wszystkim wesolych pogodnych swiat . :naughty:

Opublikowano

Najlepszego koledzy! Zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :D

Smacznego jajka i lanego w GARDŁO poniedziałku :)

Opublikowano

No to co czy ktos ma zamiar przyjechac na spot do Wro? Widzialam pare juz a4 na miescie z ramkami klubowymi ale nikogo na spocie :disgust:

Zapraszamy wszystkich!!!!!!!!!!!!!!! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.