Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany warto brać te felgi i je lakierować czy to nie warte zachodu ?

http://allegro.pl/5x112-r17-alu-audi-a4-a6-s-line-oryginal-4szt-i2287667273.html

Brać bo fajne ale nie lakierować.

Przecież ich stan woła o pomstę do nieba.

jak nie krzywe to mozna odswizyc ale zaden kolor tylko ori barwa

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Fotoradary będą dziś stały przy ul. Królewieckiej, Ślężnej, Nowowiejskiej, Osobowickiej, Kowalskiej i Popowickiej.

Czemu dopiero teraz to przeczytałem :facepalm:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Fotoradary będą dziś stały przy ul. Królewieckiej, Ślężnej, Nowowiejskiej, Osobowickiej, Kowalskiej i Popowickiej.

Czemu dopiero teraz to przeczytałem :facepalm:

nadziałeś się ?

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Pany warto brać te felgi i je lakierować czy to nie warte zachodu ?

http://allegro.pl/5x112-r17-alu-audi-a4-a6-s-line-oryginal-4szt-i2287667273.html

Brać bo fajne ale nie lakierować.

Przecież ich stan woła o pomstę do nieba.

jak nie krzywe to mozna odswizyc ale zaden kolor tylko ori barwa

Wiadomo ja bym je tylko na ten ori kolor pomalował aby doprowadzić je do idealnego stanu.

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Fotoradary będą dziś stały przy ul. Królewieckiej, Ślężnej, Nowowiejskiej, Osobowickiej, Kowalskiej i Popowickiej.

Czemu dopiero teraz to przeczytałem :facepalm:

nadziałeś się ?

Mam nadzieję, że nie nie...

Przez Ślężną przeleciałem dość "dynamicznie" :bag:

Opublikowano

Przez Ślężną przeleciałem dość "dynamicznie" :bag:

To ta żabka jeździ dynamicznie ?? :wink:

Opublikowano

Zdarza jej się :decayed:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Gdzie kupie we Wrocki dwuwłuknową żarówkę w kierunki? :whistling:

Opublikowano

Pany ! Kto by się pisał na grilla w sobotę ? U Moni :)

Opublikowano

niestety, jade siostre odwiedzic do lodzi :D bede plywal zolta lodzia podwodna :D

a jak nie uda mi sie wyjechac, to moze jakies szczegoly bys podal?:P

Opublikowano
Pany ! Kto by się pisał na grilla w sobotę ? U Moni :)

Wlasnie dostalem zaproszenie na piatek na grila. Teraz nie wiem gdzie się udac.

Opublikowano
  • Autor
Gdzie kupie we Wrocki dwuwłuknową żarówkę w kierunki?

51.098122,16.93875 google it :wink:

Opublikowano

może mi ktoś polecić jakąś fajną miejscówe w plenerze na wypad jednodniowy?

Opublikowano

parking pod MM w niedziele o 18 :banan:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Maćku jak twoje ranty, wysmalcowane? :naughty:

Opublikowano
parking pod MM w niedziele o 18 :banan:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Maćku jak twoje ranty, wysmalcowane? :naughty:

Dzięki :decayed: jak będę we wrocku to na pewno wpadnę

Opublikowano
może mi ktoś polecić jakąś fajną miejscówe w plenerze na wypad jednodniowy?

Ślęża, Zamek Wojnów(?), Książ...

ZOO :wink:

Opublikowano
:banan:
Opublikowano

Siema.

Sory Pany, że Wam się wbijam w wątek, ale mam pytanie/sprawę.

W tym roku zamierzam zacząć studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ale żeby studiować to trzeba znaleźć jakieś mieszkanie :decayed:

Poszukuję, a właściwie zacznę szukać w niedalekiej przyszłości (końcówka maja/początek czerwca) czegoś dla 5 osób. Czy ktoś z Was ma może jakiś namiar na kogoś albo sam ma do wynajęcia jakieś mieszkanie?

Orientuje się ktoś ile mniej więcej koszt takiego mieszkanka?

Za wszelkie info będę wdzięczny, można pisać na PW :decayed:

Jak będę na studiach i auto zostanie to na pewno was na spocie odwiedzę jeśli można :naughty::naughty:

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-a4-s4-quattro-C22034498.html

Pany warto się nad nią pochylić?:jerk:

2003 i tylko 27 tys. Nie wierzył bym w dobre bajki.

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-a4-s4-quattro-C22034498.html

Pany warto się nad nią pochylić?:jerk:

2003 i tylko 27 tys. Nie wierzył bym w dobre bajki.

Widać, że w auto włożono masę pracy. Nie oszczędzano na niej. Niestety ale mamy przestój w sprzedaży aut, na co niewątpliwie wpływa kryzys...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.