Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jest za***iście :decayed:

a tak na poważnie, miasto piękne, z pracą nie ma raczej problemu, no i słynny prezydent Dutkiewicz :wink:

Chyba miałeś na myśli pracę za 1200pln...brutto :facepalm:

Z własnego doświadczenia...ponad pół roku yebałem za w/w stawkę zanim znalazłem normalną robotę za normalne pieniądze...

Moja przyszła już prawie rok siedzi bez pracy... Sąsiad w moim wieku siedział kilka miesięcy i wyjechał w końcu do Szwajcarii...:thumbdown:

Gdzieś czytałem, że w tym roku minimalna to 1500 :decayed:

Na łapę po oddaniu haraczu? :whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No bo Wy kraść nie umiecie no. Żeby do czegoś dojść w tych czasach to albo urodzisz się milionerem, albo będziesz dobrze kręcił. Powodzenia :hi:

Opublikowano

Ja bym najpierw szukał pracy a później się przeprowadzał (nie będe rezygnował z obecnej kiedy mam np. umowę na czas nieokreślony) Mam kilka lat doświadczenia więc może by nie było tak ciężko :)

Opublikowano

Generalnie na pewno nie licz od razu na to, że też dostaniesz umowę na czas nieokreślony na starcie... Ale tak jak mówisz, znajdź najpierw pracę, a później nawet chwilo jakiś hotel sobie weź i w ciągu kilki dni na bank znajdziesz mieszkanie, chyba, że masz rodzinę we Wrocku bądź kogoś ze znajomych, kto by Cie przekoczował te kilka dni.

Opublikowano
  • Autor

Kto kiedy startuje do Nysy ? Ja wstępnie wylatuję w sobotę ale jak dostanę urlop to mogę rozważyć piątek. Jarek Wy z A80 kiedy i o której ? Jak już wpadniesz na forum to klepnij w poście Zbyszkowi (zajebastu czy jakoś tak) żeby się rozliczył z El Młodym bo wyślemy windykację :naughty:

Opublikowano
Kto kiedy startuje do Nysy ? Ja wstępnie wylatuję w sobotę ale jak dostanę urlop to mogę rozważyć piątek. Jarek Wy z A80 kiedy i o której ? Jak już wpadniesz na forum to klepnij w poście Zbyszkowi (zajebastu czy jakoś tak) żeby się rozliczył z El Młodym bo wyślemy windykację :naughty:

Kocham takie akcje :kox::kox:

Opublikowano
Kto kiedy startuje do Nysy?

Ja się nie ogarnę do Nysy :facepalm: Jakiś sk***iel mi w nocy oponę rozciął (znajdę kut*sa prędzej czy później:whistling:)...zamówiłem już dwie sztunie ale będą dopiero na następny weekend :thumbdown:

Opublikowano

Napisze co do nysy jak coś więcej będę wiedział na pewno sobota z rana

Opublikowano
  • Autor
Ja się nie ogarnę do Nysy

:facepalm:jakie opony tam masz ? mam wolne 2 sztuki 225/45/17 i 2 sztuki 225/50/17. Założysz i jedziesz z nami.

Opublikowano

Ty Maciek a te moje fele są z oponami? Jak z gumami to mu pożycz całość i niech jedzie

Opublikowano

Mam pytanko jak to kurde jest z tymi AC ? Dzisiaj przedłużałem umowę na AC mini w pzu. Wartość według eurotax 17 tyś, wyśmiałem kolesia i powiedziałem, że to kradzież w biały dzień. Zapytałem się go jak to jest, a on do mnie BMW Merc i Audi to najgorsze marki dla eurotaxu. Jest jakiś sposób aby zwiększyć wartość tego auta aby było kurde normalnie, a nie dymanie w dupsko ?:rant:

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

BTW rzucił ktoś dzisiaj Rudego pomidorem na rynku? Dobra okazja była.:grin:

Opublikowano
Ja się nie ogarnę do Nysy

:facepalm:jakie opony tam masz ? mam wolne 2 sztuki 225/45/17 i 2 sztuki 225/50/17. Założysz i jedziesz z nami.

225/45/17 :naughty: wiela za nie? :whistling::decayed:

Opublikowano
Mam pytanko jak to kurde jest z tymi AC ? Dzisiaj przedłużałem umowę na AC mini w pzu. Wartość według eurotax 17 tyś, wyśmiałem kolesia i powiedziałem, że to kradzież w biały dzień. Zapytałem się go jak to jest, a on do mnie BMW Merc i Audi to najgorsze marki dla eurotaxu. Jest jakiś sposób aby zwiększyć wartość tego auta aby było kurde normalnie, a nie dymanie w dupsko ?:rant:

nic nie zroibsz

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

BTW rzucił ktoś dzisiaj Rudego pomidorem na rynku? Dobra okazja była.:grin:

Nic nie zrobisz z AC. Tak wyceniają i koniec. Kup sobie Forda ...

Opublikowano
Mam pytanko jak to kurde jest z tymi AC ? Dzisiaj przedłużałem umowę na AC mini w pzu. Wartość według eurotax 17 tyś, wyśmiałem kolesia i powiedziałem, że to kradzież w biały dzień. Zapytałem się go jak to jest, a on do mnie BMW Merc i Audi to najgorsze marki dla eurotaxu. Jest jakiś sposób aby zwiększyć wartość tego auta aby było kurde normalnie, a nie dymanie w dupsko ?:rant:

nic nie zroibsz

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

BTW rzucił ktoś dzisiaj Rudego pomidorem na rynku? Dobra okazja była.:grin:

Nic nie zrobisz z AC. Tak wyceniają i koniec. Kup sobie Forda ...

Krótko i na temat :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
225/45/17 :naughty: wiela za nie? :whistling::decayed:

są już prawie na ograniczniku więc jak pojedziesz na nich na Nysę to będą kosztowały Cię czteropak na miejscu :wink: to są bardzo niewygodne runflaty. Jak kiedyś na runflacie miałeś okazję jeździć to będziesz wiedział o co chodzi. Mam też 2 potenzy na runflacie 6.5 mm bieżnika ale jedna jest trafiona od frontu. Nie puszcza powietrza tylko że ma zadzior. Chłopaki widzieli a ja na nich cały sezon latałem. Na razie je trzymam ale jak od tego ma zależeć Twoje uczestnictwo w zlocie to w niedzielę Ci je dostarczę na tymczas, póki czegoś porządnego sobie nie załatwisz.

Ty Maciek a te moje fele są z oponami?

są 2 sztuki chyba potenzy albo turanzy 225/50/17 koło 4.5-5 mm mają. Ale to chyba za duży balon jak dla Ciebie. Nie chciało mi się ich ściągać.

Opublikowano
225/45/17 :naughty: wiela za nie? :whistling::decayed:

są już prawie na ograniczniku więc jak pojedziesz na nich na Nysę to będą kosztowały Cię czteropak na miejscu :wink: jak od tego ma zależeć Twoje uczestnictwo w zlocie to w niedzielę Ci je dostarczę na tymczas, póki czegoś porządnego sobie nie załatwisz.

To bierz je na spota i jadę z wami :decayed: A 225/50 to fakt...za duży balon.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

Co kieruje takimi ludźmi :facepalm:

http://a4-klub.pl/showthread.php?229732-B5-AFN-Popticall-RS4-sedan-CZIKITA-%A6rodek-samochodu

Opublikowano
  • Autor

stary temat pół forum leje z tego typa ma sporo postów w dziale wnętrza :polew:

A co do spotu ja się dzisiaj nie wyrobię bo o 16 jadę na robotę. Bedę dostępny koło 20-21 także Arku jakbyś był jeszcze we wro to możesz zajechać do mnie pod dom. A najlepiej zadzwoń do mnie po spocie jak bedziesz miał wracać.

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Gdzie mi dzisiaj blisko domu olej wymienią ? Nie mam ochoty się babrać a moi mechanicy w weekendy nie robią. :thumbdown: Muszą mieć valvoline i filtr ze swojej strony.

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Gdzie mi dzisiaj blisko domu olej wymienią ? Nie mam ochoty się babrać a moi mechanicy w weekendy nie robią. :thumbdown: Muszą mieć valvoline i filtr ze swojej strony.

Opublikowano
225/45/17 :naughty: wiela za nie? :whistling::decayed:

są już prawie na ograniczniku więc jak pojedziesz na nich na Nysę to będą kosztowały Cię czteropak na miejscu :wink: jak od tego ma zależeć Twoje uczestnictwo w zlocie to w niedzielę Ci je dostarczę na tymczas, póki czegoś porządnego sobie nie załatwisz.

To bierz je na spota i jadę z wami :decayed: A 225/50 to fakt...za duży balon.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

Co kieruje takimi ludźmi :facepalm:

http://a4-klub.pl/showthread.php?229732-B5-AFN-Popticall-RS4-sedan-CZIKITA-%A6rodek-samochodu

O ja pierd... :wallbash: ładnie zryty beret :grin:

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

225/45/17 :naughty: wiela za nie? :whistling::decayed:

są już prawie na ograniczniku więc jak pojedziesz na nich na Nysę to będą kosztowały Cię czteropak na miejscu :wink: jak od tego ma zależeć Twoje uczestnictwo w zlocie to w niedzielę Ci je dostarczę na tymczas, póki czegoś porządnego sobie nie załatwisz.

To bierz je na spota i jadę z wami :decayed: A 225/50 to fakt...za duży balon.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

Co kieruje takimi ludźmi :facepalm:

http://a4-klub.pl/showthread.php?229732-B5-AFN-Popticall-RS4-sedan-CZIKITA-%A6rodek-samochodu

O ja pierd... :wallbash: ładnie zryty beret :grin:

Opublikowano
  • Autor

zezłomował calibre , kupił a4 i jeszcze nie zdążył się przestawić :grin:

Opublikowano

A co do spotu ja się dzisiaj nie wyrobię bo o 16 jadę na robotę. Bedę dostępny koło 20-21 także Arku jakbyś był jeszcze we wro to możesz zajechać do mnie pod dom. A najlepiej zadzwoń do mnie po spocie jak bedziesz miał wracać.

Stary chyba dobrze popiłeś :naughty: spot jest jutro :whistling::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.