Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojawia się, jak książe przyjeżdża, bo wie, że wtedy święto i musi być :grin: wtedy nawet król złomu raczy zejść z bułgarki i przyjechać :kox:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ePasjonat, nie przejmuj się, oni tak zawsze :grin::grin:

Przypominam, że Ciebie nie było jeszcze ani razu...... to dla Ciebie wjazdowe x 3

Do tego po jednej Bułgarce dla każdego z chłopaków:decayed: Niech dziewczyny pozdzierają trochę kolana podczas naszej konwersacji:grin:

tylko takie mało gadatliwe.. szkoda czasu na rozmowę z nimi :decayed:

Opublikowano
Bedzie ktos w niedziele ? Potrzebuje podpiac auto pod Vaga ?? :polew:

A poprawin nie robisz? :decayed:

Robie, zapasy vÓdki, piFska, kieŁbasy już sa :banan:

Jestem 20 w PL, to tam możesz jakiegoś litra czy coś szykować :naughty:

Opublikowano
Bedzie ktos w niedziele ? Potrzebuje podpiac auto pod Vaga ?? :polew:

A poprawin nie robisz? :decayed:

Robie, zapasy vÓdki, piFska, kieŁbasy już sa :banan:

Będę kulturalny i zapytam... kiedy pijemy z tej okazji ?

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

szczura dzisiaj nie było... kartki na internet nie dostał ? :grin:

Opublikowano
ePasjonat, nie przejmuj się, oni tak zawsze :grin::grin:

Przypominam, że Ciebie nie było jeszcze ani razu...... to dla Ciebie wjazdowe x 3

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Pany kto ma jakieś doświadczenie z silnikiem toyoty D-CAT 170 PS ? Warte to coś ?

Słabe info masz, bo byłem dwa razy :grin::grin: Muszę całe miasto jechać i zazwyczaj w niedzielę jestem jeszcze w domu, dlatego jestem tak rzadko :wink:

Opublikowano
ePasjonat, nie przejmuj się, oni tak zawsze :grin::grin:

Przypominam, że Ciebie nie było jeszcze ani razu...... to dla Ciebie wjazdowe x 3

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Pany kto ma jakieś doświadczenie z silnikiem toyoty D-CAT 170 PS ? Warte to coś ?

Słabe info masz, bo byłem dwa razy :grin::grin: Muszę całe miasto jechać i zazwyczaj w niedzielę jestem jeszcze w domu, dlatego jestem tak rzadko :wink:

nie miałem podpisu na liście...

Opublikowano

Nie wiedziałem, że prowadzisz ewidencję :grin:

Opublikowano
Bedzie ktos w niedziele ? Potrzebuje podpiac auto pod Vaga ?? :polew:

A poprawin nie robisz? :decayed:

Robie, zapasy vÓdki, piFska, kieŁbasy już sa :banan:

Będę kulturalny i zapytam... kiedy pijemy z tej okazji ?

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

szczura dzisiaj nie było... kartki na internet nie dostał ? :grin:

Trzeba sie umowic. Ja co nie co moge przyniesc :wink:

Kaju, zapraszam :hi: Pod warunkiem, ze o 20 bede mogl jeszcze wypowiedziec jakies sensowne zdanie :polew:

Opublikowano
Nie wiedziałem, że prowadzisz ewidencję :grin:

mało wiesz :wink:

Opublikowano
Przecież pisałeś że do RS serwis masz 100m ... to gdzie pod milenijny masz drugi koniec miasta ?
To ktoś inny pisał, nie ja.
Opublikowano

to gdzie mieszkasz, że "na drugi koniec miasta" musisz dojeżdżać? ja dojeżdżałem z Ołtaszyna, to są prawie Bielany...

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Panowie, warto to brać?

Volkswagen Touareg • SPO Super Car

Opublikowano
to gdzie mieszkasz, że "na drugi koniec miasta" musisz dojeżdżać? ja dojeżdżałem z Ołtaszyna, to są prawie Bielany...

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Panowie, warto to brać?

Volkswagen Touareg • SPO Super Car

cena... widzisz ? jeszcze się nie nauczyłeś jak takie aukcje działają ? Pogadaj z sąsiadem może coś a albo jego koledzy.... tak prędzej dotrzesz. Tutaj się nie przebijesz. Za krótki jesteś.

Opublikowano
to gdzie mieszkasz, że "na drugi koniec miasta" musisz dojeżdżać? ja dojeżdżałem z Ołtaszyna, to są prawie Bielany...

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Panowie, warto to brać?

Volkswagen Touareg • SPO Super Car

Qrczaku , znajomy ma to auto i narzeka , po 150 tys padły mu 2 pompowtryski i wymiana 6 kafli bo musiał wymieniać komplet bo mu powiedzieli w aso że inaczej straci gwarancje :facepalm::facepalm::facepalm: żenada , poza tym w terenie skrzynia się trochę przycina. Ogólnie wiadomo że w środku auto super mnóstwo bajerów itd itp wygodne i duże , ale to co najważniejsze czyli serce nie grzeszy bezproblemowością :)

Opublikowano

Będę na spocie w niedzielę ze znajomym. Koleżka ma problem z silnikiem AHU, ktoś z ciężką nogą musi sprawdzić czy faktycznie nie ma mocy. :grin: A to chyba pomożecie stwierdzić nie? :decayed:

Opublikowano

Tak. Wsiądziemy w 5 osób i pojedziemy na górę ŚW. Anny. będzie test:kox:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

nie dla mnie, dla ojca. Dostał ode mnie Touarega 2005r 5.0 TDi i jest zachwycony, też chce takiego kupić, ale nie 5.0, tylko 3.0

Opublikowano

to pany gdzie dzisiaj pijemy ? :D

Opublikowano
Będę na spocie w niedzielę ze znajomym. Koleżka ma problem z silnikiem AHU, ktoś z ciężką nogą musi sprawdzić czy faktycznie nie ma mocy. :grin: A to chyba pomożecie stwierdzić nie? :decayed:

niech sobie logi zrobi dynamiczne ;P

Opublikowano
Będę na spocie w niedzielę ze znajomym. Koleżka ma problem z silnikiem AHU, ktoś z ciężką nogą musi sprawdzić czy faktycznie nie ma mocy. :grin: A to chyba pomożecie stwierdzić nie? :decayed:

Niech wpadnie. Tak jej dam w piz*ę, że od razu się odetka:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.