Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobry :hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobry :hi:

den :hi:

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
Dobry :hi:

den :hi:

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

dobry dobry ! JEDEN Z DRUGIM MI TU NA WIGILIE PRZYJEŻDŻAĆ raz dwa trzy ! :hi:

Opublikowano

cztery pięć!

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
cztery pięć!

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

jak Cie zara trytne za te przedrzeźnianie ! ratuje Cie tylko fajny opis :P:grin::hi:

Opublikowano

Dobry

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
wszystko rozbija sie ile kasy na auto i jak bedzie wykorzystywane. Zawsze mozna poszukac evo z anglii bo tam przekladka jest bezinwazyjna a one u five oclock-ow sa tanie jak barszcz. Poszukac 6 i rezac.

Wrzucać do Evo gassss to dla mnie profanacja, a tu gasss ma się bardzo dobrze:wink:

Żadnego gazu !!!

Dobry gaz nie jest zły..podobno bo jeszcze nigdy gazu nie miałem :grin:

Opublikowano
Dobry

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Ciekawe czy jutro bedziesz sie tak ladnie wital :grin:

Opublikowano
Dobry

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Ciekawe czy jutro bedziesz sie tak ladnie wital :grin:

Przecież dzisiaj kulturalnie ma być ;) to wiadomo że tak :)

Zagrane na Fortepianie :)

Opublikowano
wyscie chyba poszaleli brac to padlo...

Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim.

Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się.

Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911.

d*pą macha jak gimnazjalistka na disco :)

Dla mnie to ma być po prostu zabawka

Opublikowano

Panowie zanurkujcie w piwnicy potrzebuje wieże bez kolumn ważny tylko odbiór radia stan wizualny prawie obojętny -ma w robocie rębać:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dobry :hi:

den :hi:

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

dobry dobry ! JEDEN Z DRUGIM MI TU NA WIGILIE PRZYJEŻDŻAĆ raz dwa trzy ! :hi:

Tak jak gadalem z gniadym. Wczoraj moglem siedziec do oporu. Dzisiaj mam plan na wieczor. Jak impreza bedzie dretwa to pakuję się w taryfę i jestem. Gdzie będziecie?

Opublikowano

Na traugutta , chopen zmotal miejscowe. W watku o wigilii jest dokladny adres.

Opublikowano
wyscie chyba poszaleli brac to padlo...

Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim.

Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się.

Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911.

d*pą macha jak gimnazjalistka na disco :)

Dla mnie to ma być po prostu zabawka

gruuuuubo się mylisz :decayed: Kiedyś miałem przyjemność upalać 911 i mam porównanie... wiesz mi, że gorzej jeździ :whistling:

Opublikowano
wyscie chyba poszaleli brac to padlo...

Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim.

Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się.

Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911.

d*pą macha jak gimnazjalistka na disco :)

Dla mnie to ma być po prostu zabawka

gruuuuubo się mylisz :decayed: Kiedyś miałem przyjemność upalać 911 i mam porównanie... wiesz mi, że gorzej jeździ :whistling:

Nie mówiłem, ze lata lepiej tylko podobnie a również nalatalem sie tym i tym. Nissan ma 5.8 do 100 i jsk dla mnie to w sam raz

Opublikowano

Dzisiaj pod myjnią :kox:

CAM00519.jpg

Opublikowano

Sory Panowie i Panie mnie dziś na Wigilii nie będzie. Sprawy osobiste ;/

Opublikowano
wyscie chyba poszaleli brac to padlo...

Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim.

Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się.

Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911.

d*pą macha jak gimnazjalistka na disco :)

Dla mnie to ma być po prostu zabawka

gruuuuubo się mylisz :decayed: Kiedyś miałem przyjemność upalać 911 i mam porównanie... wiesz mi, że gorzej jeździ :whistling:

Nie mówiłem, ze lata lepiej tylko podobnie a również nalatalem sie tym i tym. Nissan ma 5.8 do 100 i jsk dla mnie to w sam raz

Ostatnio akcja serwisowa tych aut była, wymieniali cały silnik.....:wink:

Opublikowano

Dzisiaj stał taki u mojego mechanika. Podobno silniki w tych autach to szrot. Powiedział mi, że nie założy mi do tego gazu. Zawory gną się jak pojebane, nie można skasować luzów, w serwisie mówią, że zawory powinny mieć zawartość sodu w mieszance z jakiej się składają, a po przecięciu takiego czegoś nie ma. Więc, Ja dziękuję i wysiadam, strupa w garażu nie potrzebuje;)

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Dzisiaj stał taki u mojego mechanika. Podobno silniki w tych autach to szrot. Powiedział mi, że nie założy mi do tego gazu. Zawory gną się jak pojebane, nie można skasować luzów, w serwisie mówią, że zawory powinny mieć zawartość sodu w mieszance z jakiej się składają, a po przecięciu takiego czegoś nie ma. Więc, Ja dziękuję i wysiadam, strupa w garażu nie potrzebuje;)

Wysłane z monopola 24/7

Jak zwykle mnie nikt nie słucha... a wychodzi na moje ehhhhhh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.