Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale kupię te co mi podałeś. Bo gadałem z ziomkiem z allegro i mówi że są one montowane na wcisk beż żadnego zaginania od tyłu. Więc nie wiadomo czy jak podskoczę, bądź wpadnę w dziurę nie wyskoczą :grin:

Mam u siebie takie zamontowane z allegro i wszystko jest cacy , nic nie lata nie trzaska jest :git:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale kupię te co mi podałeś. Bo gadałem z ziomkiem z allegro i mówi że są one montowane na wcisk beż żadnego zaginania od tyłu. Więc nie wiadomo czy jak podskoczę, bądź wpadnę w dziurę nie wyskoczą :grin:

Mam u siebie takie zamontowane z allegro i wszystko jest cacy , nic nie lata nie trzaska jest :git:

dzięki za info ale już zamówiłem te z dido :wink:

Opublikowano

Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Jak drogi we Wrocku ?

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Jak drogi we Wrocku ?

Czarne :D

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Jak drogi we Wrocku ?

Czarne :D

Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? :naughty:

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Jak drogi we Wrocku ?

Czarne :D

Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? :naughty:

Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Jak drogi we Wrocku ?

Czarne :D

Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? :naughty:

Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote

Jo tylko bądź gotowy na telefon ode mnie bo mogę zaniemóc prowadzić audi :naughty:

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Jak drogi we Wrocku ?

Czarne :D

Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? :naughty:

Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote

Jo tylko bądź gotowy na telefon ode mnie bo mogę zaniemóc prowadzić audi :naughty:

sie podjedzie gdzie trzeba :) u nas to krótka piłka bez problemu jest :P

Opublikowano
Siemano Ogry

Jak tam u was drogi ?

Chopin gdzie mieszkasz bo ja lecę na ul. Zaolziańską do Wrocka

Siemano ogrze :D we Wrocławiu przyczepnie :D

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

PW

Jak drogi we Wrocku ?

Czarne :D

Ogry jak się zgadujemy na ten czwartek ? :naughty:

Przyjeżdżasz na badania , pozniej jedziemy do mnie zostwiamy auta i idziemy do spiża na rynek - ode mnie 10 min na piechote

Jo tylko bądź gotowy na telefon ode mnie bo mogę zaniemóc prowadzić audi :naughty:

sie podjedzie gdzie trzeba :) u nas to krótka piłka bez problemu jest :P

cacy :wink4:

Nelson gdzie te bułgarki :naughty:

Opublikowano

Panowie chce na wiosnę zrobić chipsa do Ajm, gdzie najlepiej i w dobrej cenie we Wrocławiu

Opublikowano
  • Autor

zależy czy z hamownią czy bez. Jak lajtowy gotowiec to mogę Ci coś polecić z kręgów AKP na PW. Jak hamownia drogowa i dobry prajs to EVO, Jak średni prajs to ECU projekt a jak na bogato ale full profi to jetronik :decayed: a dla odważnych autoseba :polew:

Gniady wymieniałeś może siłowniki w klapie ? potrzebuję blokadę do siłownika bo mi wyskakuje.

Opublikowano

takie ciekawe cosik :)

Turbo Kamera Golf TDI - YouTube

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Program pisany pod auto, z hamownia może być drogowa, robiłem tak a6 kiedyś u Rogala, ECU chce coś koło 1k?

Opublikowano
  • Autor

Jak sie dogadasz to może zejdą coś z ceny. Nie wiem jak Evo czy już sie przeprowadził i czy ceny sie zmieniły ale z drogową u niego wychodziło sporo taniej

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano
zależy czy z hamownią czy bez. Jak lajtowy gotowiec to mogę Ci coś polecić z kręgów AKP na PW. Jak hamownia drogowa i dobry prajs to EVO, Jak średni prajs to ECU projekt a jak na bogato ale full profi to jetronik :decayed: a dla odważnych autoseba :polew:

Gniady wymieniałeś może siłowniki w klapie ? potrzebuję blokadę do siłownika bo mi wyskakuje.

Nie wiem czy znajde

Opublikowano

siema :siema: w końcu jakaś namiastka zimy :banan: ale wszystko stoi na mieście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.