Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+1

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

nitroo, czyść skrzynke PW od czasu do czasu, bo się dobić do Ciebie nie można :wink:

btw - uwielbiam tagi wrocławskich spotów :nabijasie:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
nitroo, czyść skrzynke PW od czasu do czasu, bo się dobić do Ciebie nie można :wink:

Już umyta, tzn. czysta :polew:

Opublikowano

i tak już nie wiem co chciałem :polew:

Opublikowano

szefowa szuka jakiegoś szpeca, który założy jej bluetootha do radia w mondeo, ktoś coś?:wink:

Opublikowano
i tak już nie wiem co chciałem :polew:

że do mnie zadzwonisz, jak już coś tam ten tego :banan:

Opublikowano
szefowa szuka jakiegoś szpeca, który założy jej bluetootha do radia w mondeo, ktoś coś?:wink:

fajna? :brzydkibanan::naughty:

Opublikowano
lolek91 nie martw się - PRZYJEDZIEMY :naughty:

To kto chętny jeszcze na spota w Piątek ???

Wstępnie jo

Opublikowano
lolek91 nie martw się - PRZYJEDZIEMY :naughty:

To kto chętny jeszcze na spota w Piątek ???

Wstępnie jo

I jo tyz, tyle ze na spota, pozniejsze % odpadaja, wyjezdzam na swieta

:facepalm:

Opublikowano
szefowa szuka jakiegoś szpeca, który założy jej bluetootha do radia w mondeo, ktoś coś?:wink:

fajna? :brzydkibanan::naughty:

najlepsza, bo mnie zatrudniła:decayed:

Opublikowano

qrczak widziany na placu orląt lwowskich przez chwilą :D

...wyciapane z tapatalka...

Opublikowano

Pytamy się czy ładna :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

to to

Opublikowano
  • Autor

Nelson odezwał się mój ziomek w końcu do ciebie ?

Opublikowano

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i stałem się posiadaczem Audi, mam nadzieje że uda nam się jakoś zaznajomić

Opublikowano
Witam wszystkich, jestem nowy na forum i stałem się posiadaczem Audi, mam nadzieje że uda nam się jakoś zaznajomić

witamy serdecznie i zapraszamy na spoty co niedziele o 17 :hi:

Opublikowano

Witamy :P

Opublikowano
Witam wszystkich, jestem nowy na forum i stałem się posiadaczem Audi, mam nadzieje że uda nam się jakoś zaznajomić

witamy serdecznie i zapraszamy na spoty co niedziele o 17 :hi:

Info co do miejsca w pierwszym poscie po rozwinieciu spoilera :wink:

Opublikowano

Miło :D Mam pyatnie od razu do was, jestem posidaczem A4 B6 2.5TDI 163km robionym przez ABT na 197km jakoś tak :D

Mianowicie mam pytanko, czy jest może jakiś Manual PDF cokolwiek w wersji polskiej ? albo coś typu instr. obsł. w polskim języku ? oraz pytanko co do navi i sterowania, auto jest z niemiec i navi jest po niemiecku (Audi navigation panel z CD nad wyświetlaczem) Pytanie czy jest możliwość zrobienia tego na polski ? Oraz czy Komp. pokładowy między zegarami da sie też na pl. zrobić. co do tego jeszcze raz mi się zalącza komp. pokł a raz nie co może być przyczyną ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.