Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szukaj przy kabinowym. wyjmij filtr i spraqwdz jego odpływ

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
szukaj przy kabinowym. wyjmij filtr i spraqwdz jego odpływ

a który to jest odpływ gdzie się znajduje?

Opublikowano
:hi: siema, Pany pytanie zagadka, po ostatniej ulewie zauważyłem że dywan przód pasażer jest mokry - w zasadzie w ch..j wody jest, tylko tam. Skąd mogło ciec? odpływy na podszybiu drożne, mogło pod obudową filtra kabinowego zaciekać? czy tam jest uszczelka?

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

cytuję ojca: "jednak chcę z tym nowym grillem"

i weź tu przekonaj staruszka:facepalm:

skoro chce to niech kupi, ty nie będziesz tym jeździł, a jak pojeździ to się przekona dlaczego mu odradzałeś:hi:

lolo dobrze by bylo od razu sprawdzić modul komfortu czy czasem nie dostanie gdzies wody zeby później nie bylo njeprzyjemnych niespodzianek

Opublikowano
:hi: siema, Pany pytanie zagadka, po ostatniej ulewie zauważyłem że dywan przód pasażer jest mokry - w zasadzie w ch..j wody jest, tylko tam. Skąd mogło ciec? odpływy na podszybiu drożne, mogło pod obudową filtra kabinowego zaciekać? czy tam jest uszczelka?

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

cytuję ojca: "jednak chcę z tym nowym grillem"

i weź tu przekonaj staruszka:facepalm:

skoro chce to niech kupi, ty nie będziesz tym jeździł, a jak pojeździ to się przekona dlaczego mu odradzałeś:hi:

lolo dobrze by bylo od razu sprawdzić modul komfortu czy czasem nie dostanie gdzies wody zeby później nie bylo njeprzyjemnych niespodzianek

w sensie co sprawdzić, jak i gdzie :decayed:

Opublikowano

w b5 NIGDY nie było modułu komfortu.

Opublikowano

dobra już wiem co i jak mam działać, tylko muszę czekać aż pogonie b6 z garażu :grin:

Opublikowano

Nie uruchamiaj mnie :grin: To wystaw, dłub, a potem wstaw, albo poczekaj, to w poniedziałek razem podłubiemy u Ciebie :wink:

Opublikowano
:hi: siema, Pany pytanie zagadka, po ostatniej ulewie zauważyłem że dywan przód pasażer jest mokry - w zasadzie w ch..j wody jest, tylko tam. Skąd mogło ciec? odpływy na podszybiu drożne, mogło pod obudową filtra kabinowego zaciekać? czy tam jest uszczelka?

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

cytuję ojca: "jednak chcę z tym nowym grillem"

i weź tu przekonaj staruszka:facepalm:

skoro chce to niech kupi, ty nie będziesz tym jeździł, a jak pojeździ to się przekona dlaczego mu odradzałeś:hi:

Winne są odpływy pod akumulatorem. Woda zbiera się w podszybie i przelewa do środka:wink:

Opublikowano

Panowie odnośnie mojego spalania :facepalm: warto podjechać do ecu projekt na diagnostykę? i ewentualnie późniejsze usunięcie DPF-a oraz zrobienie chipa?

Opublikowano

możesz jechać jak masz hajsu w nadmiarze...

Opublikowano

Co do spalania to warto by kompa podłączyć i posprawdzać. Możemy podejrzeć co tam się dzieje, ale to w drugiej połowie czerwca, bliżej końcówki :)

Opublikowano

Czy oślepłem czy "ogłoszenia dolnośląskie" wcięło :decayed: ?

Opublikowano

Sory za usterki. Usuwałem przez tapatalka post i wcieło cały wątek :decayed::grin: Już naprawiłem.

Opublikowano

OFICJALNIE: Octavia sprzedana:decayed: pani kupiła dla siebie, ostateczna cena 9900zł, więc jak za ten rocznik naprawdę dobrze wzięliśmy

teraz ojciec za karę, że nie chce b6, będzie jeździł Fiestką dziadka mk4, bez klimy, wspomagania, całe 50km, doceni luksusy b6:wink:

Opublikowano

Panowie jest ktoś z O-cy co posiada wyjmaki do RNS'a ?

Opublikowano
Panowie jest ktoś z O-cy co posiada wyjmaki do RNS'a ?

karte od bankomatu jak masz starą to potnij :wink:

Opublikowano

myślałem o czymś takim a tarty stare takie do budek telefonicznych nadadzą się ? No i pytanie ska dorwać szablon :D

Opublikowano
myślałem o czymś takim a tarty stare takie do budek telefonicznych nadadzą się ? No i pytanie ska dorwać szablon :D

trza by było zobaczyć, czy wejdzie

Opublikowano

ona jest mniejwiecej tej samej grunbości, no ale dalej potrzebny szablon :D wymiary czy cuś :kox:

Opublikowano

dorabiałem se wyjmaki z karty, utnij pasek żeby wszedł w szpare, koniec zetnij pod kątem 45stopni i gitara

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.