Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spot godzina 17:00 parking Orle Gniazdo. Ul Przybyły obok stacji BISEK.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26 (1).jpeg

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26 (2).jpeg

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26 (3).jpeg

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26.jpeg

Opublikowano

Same czyścioszki :decayed:. Nadal nie mogę się zebrać żeby podjechać spod Oławy...

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano

Coraz to nowsze i bardziej tluste fury przyjezdzaja![emoji2]
Az wstyd sie pokazywac B6-stka![emoji28]
Ale gdybys sie kiedys zdecydowal,@Gac3k,to daj wczesniej znac,zgarniesz mnie po drodze.[emoji4]
Polecimy Twoja,bo moja do Twojej to,,bieda edyszyn".[emoji6][emoji28]

Wysłane z Galaxy S8+

Opublikowano
33 minuty temu, RobsonSNC napisał:

Coraz to nowsze i bardziej tluste fury przyjezdzaja!emoji2.png
Az wstyd sie pokazywac B6-stka!emoji28.png
Ale gdybys sie kiedys zdecydowal,@Gac3k,to daj wczesniej znac,zgarniesz mnie po drodze.emoji4.png
Polecimy Twoja,bo moja do Twojej to,,bieda edyszyn".emoji6.pngemoji28.png

Wysłane z Galaxy S8+
 

Nie ma takiej opcji. Choćby silnik klękł, felgi zajumali to mam zawsze w bagazniku linkę i Cię zaciągnę haha :D.

Opublikowano

[emoji23][emoji23][emoji23]

Niech i tak bedzie![emoji23][emoji106]

 

Wysłane z Galaxy S8+

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Stasiu1986 napisał:

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26 (1).jpeg

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26 (2).jpeg

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26 (3).jpeg

WhatsApp Image 2018-02-12 at 19.08.26.jpeg

Moje rozmazane zdjęcia pierwsza klasa. :decayed: BTW Do zdjęć ze spotów jest osobny temat. :wink:

Opublikowano

Polecicie warsztat gdzie zamontują gwint? jakich cen można się spodziewać za taką przyjemność? 

Opublikowano

Ja znam własne ręce nic prostrzego

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jutro tj. Niedziela spotykamy się o godzinie 17:00 na parkingu Orlego Gniazda. Ul. Macieja Przybyły.

 

Jak się nagadamy i wymarzniemy to wchodzimy opierniczyć coś na ciepło. :wink:

Opublikowano

Kurde mnie nie udało się przyjechać w ten weekend ;/ zawalony robotą jestem... może w ten weekend się zjawię z nowymi wydechami ;p w ogóle to nie mam do nikogo nr telefonu ;/

a co do zdjęć z zeszłego weekendu to szkoda nie załapałem się na fote... przyjechałem parę minut po czasie a na wjeździe minąłem się z ta czerwoniutką :)

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, AlexDLU napisał:

w ogóle to nie mam do nikogo nr telefonu ;/

A zerknij w pierwszy post. :decayed:

Opublikowano

@szczuraz wysłałem Ci na pw mój nr telefonu do wklejenia w 1 poście :)

Opublikowano
W dniu 12.02.2018 o 20:19, RobsonSNC napisał:

Coraz to nowsze i bardziej tluste fury przyjezdzaja!emoji2.png
Az wstyd sie pokazywac B6-stka!emoji28.png
Ale gdybys sie kiedys zdecydowal,@Gac3k,to daj wczesniej znac,zgarniesz mnie po drodze.emoji4.png
Polecimy Twoja,bo moja do Twojej to,,bieda edyszyn".emoji6.pngemoji28.png

Wysłane z Galaxy S8+
 

mnie dopiero wstyd jak zajadę skodą rs sport :D xd 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, rogigor napisał:

pw mój nr telefonu

Dodałem. Ty jesteś ten Igor od pewnego dobrze ustawionego blondyna z USA? :wink:

Opublikowano
Teraz, szczuraz napisał:

Dodałem. Ty jesteś ten Igor od pewnego dobrze ustawionego blondyna z USA? :wink:

No tak by wychodziło ;) 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Samsung19 napisał:

mnie dopiero wstyd jak zajadę skodą favorit

Możesz zajechać nawet na wrotkach. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, rogigor napisał:

No tak by wychodziło ;) 

Teraz tyle nowych osób się przewija że już wszystkich nie kojarzę. Muszę robić sobie jakieś skróty myślowe. :kox:

Opublikowano

:hi:

Coś się dzisiaj dzieje?

Opublikowano
  • Autor

Tak. 17:00 orle gniazdo na przybyły

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.