Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Strzegomska jest długa. Ja lecę z okolic fucktory outlet. :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, szczuraz napisał:

Strzegomska jest długa. Ja lecę z okolic fucktory outlet. :decayed:

Dlatego mówię, że z okolic ;P  

No i Faktory mi idealnie pasuje  ;-) Chętnie się przyczepię na zderzak ;-) 

Edytowane przez tales

Opublikowano
  • Autor

w kontakcie.

Opublikowano

Miałbym czym tez bym sie wybrał. Moze za dwa tyg sie uda jak poskladam karocę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja tam byłem w tamtym tygodniu było nas 4 tylko no i z cwiartkiem z licznikiem walczyliśmy wszyscy sie wykruszyli bo niby zimno ale tragedii nie było

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja w taką pizgawice nawet nie startuje. Szkoda zdrowia.

Opublikowano
  • Autor

17:00 Milenijnyc281db92ba61831db8e41ea1eafbd411.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie macie może kogoś kto rozbiera B5 na graty i jest sprawdzonym sprzedawcą?

Opublikowano
  • Autor
Panowie macie może kogoś kto rozbiera B5 na graty i jest sprawdzonym sprzedawcą?
Krzysztof z miejscowości Borek/Boreczek. Masz go na olx. 603351606

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy oraz info we Wrocławiu kto naprawi/okuje przewody hydrauliczne od wspomagania. Dziś wyrwalem z auta jeden cieknie drugi zgnity. Koszta ASO zabija ok 1500 zlociszy

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy jest sens się w to bawić @JawoR36 Na bank będzie miał używkę.

Opublikowano

Dzięki za info. Już piszę.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano

Witam.

Kiedy się jakoś organizujecie może wreścię zbiorę dupsko i też przyjadę na jakąś popierduchę. 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Jesteśmy prawie co tydzień sledz temat lub spoty wrocławskie na fb 

Opublikowano

Cześć, mam pytanko odnośnie Wrocławia. Czy jest tutaj ktoś ogarnięty wykonujący naprawy B6tek ? 

Potrzebowałbym zrobić parę rzeczy w aucie i szukam kogoś z forum.

Opublikowano
  • Autor

Z forum bedzie ciężko. Elektryka? Mechanika? Oem+? Tuningi?

Opublikowano

Ktos sie wybiera do poznania na targi MOTOR SHOW 5-8 kwietnia ? mozna by na kilka autek poleciec ;) osoby jak np ja z lubina jada wdzyscy przez leszno, wroclaw tez leci przez leszno mozna by sie umowic na jakis dzien i godzinę w Lesznie na np parkingu kolo LFP lub cadtoramy i polecielibysmy wieksza ekipa na Poznań co wy na to ?

 

Ps a moze niedziela?? W niedzie chlopaki z Poznania tez maja spocik o 17 to moze by sie z nimi takze spotkac ;) mogloby byc ciekawie;>

 

http://www.motorshow.pl/pl/a_kup_bilet/kup_bilet/?gclid=EAIaIQobChMIv769n9eZ2gIV2BfgCh16zQCqEAEYASAAEgLVgfD_BwE

Edytowane przez AlexDLU

Opublikowano

Chłopaki, poszukuję elektryka coby ogarnął mi klimę. Nie włączają się wentylatory przy chłodnicy a komputer nic nie wskazuje. Cały proces testowania nawiewów przechodzi ale w punkcie gdzie powinny włączyć się wiatraki nie dzieję się nic. Obstawiam sterownik przy chłodnicach ale wolałbym się upewnić :)

Opublikowano
Chłopaki, poszukuję elektryka coby ogarnął mi klimę. Nie włączają się wentylatory przy chłodnicy a komputer nic nie wskazuje. Cały proces testowania nawiewów przechodzi ale w punkcie gdzie powinny włączyć się wiatraki nie dzieję się nic. Obstawiam sterownik przy chłodnicach ale wolałbym się upewnić [emoji4]
Sterownik raczej nie. Szczotki się kończą w tych elektrycznych wentylatorach.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano

Nie zaprzeczam aczkolwiek potrzebuję konkretów bo powodów to nawet i z 10 potrafię wymienić... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.