Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słuchajcie, za ok ~1,5 miesiąca robimy imprezę. Szczegóły wkrótce. :naughty:

Opublikowano

Witam do sprzedania mam alu 16 cali chetnym wysle foty

Opublikowano

kolego nie ten dział ogloszenia sa gdzie indziej

Opublikowano

A dziś znowu gąbeczka, szamponik i jedziesz. :decayed:

dziś ujebałem jeszcze bardziej w stolicy :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 17:01_________________________________________________

........biedny Ł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

coś o tym wiem.. towarzyszyć kobiecie w zakupach.. kara w h*j :wallbash:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 17:02_________________________________________________chyba że sie fajne d*py kręcą :kox: to można jakoś przeżyć :D

Opublikowano

i tam zakupy są fajne;D

Opublikowano

mcm wrociles?

Opublikowano

halo, wpadłem śie przywitac i uciekam, miłego tygodnia zyczę, zaczynam rzezanie Wuja plastików, także Made in black bedzie soon :kox:

pozdrawiam

a no i okazało sie że jestem troche daltonista, próbuje od dwóch dni dobrac kolor na granatową astrę, i nie daje rady, znając życie jakis kolo w glinicach zajumał jakiś pigment :wallbash: i dlatego ten kolor pomimo że ori wcale do tego z numeru nie jest podobny,. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

mcm wrociles?

ta wróciłem, fajny masz motorek :good:
Opublikowano

Witam RFS

Co do wypucowania aut

W piątek od rana wylansowałem swoje pojechałem do lublina i zatrzymałem sie na chwilke pod sklepem w centrum pech był taki że obok autka była zajebis.. dziura pełna wody i kużwa każdy kto przejeżdrzał wpadał... Efekt końcowy zapierdzielony cały bok maska i dach :thumbdown:

Opublikowano

co za dzień :kox:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 03:22_________________________________________________a jednak wychodzi na to że zakupy są przyjemne :gwizdanie:

Opublikowano

W piątek od rana wylansowałem swoje pojechałem do lublina i zatrzymałem sie na chwilke pod sklepem w centrum pech był taki że obok autka była zajebis.. dziura pełna wody i kużwa każdy kto przejeżdrzał wpadał... Efekt końcowy zapierdzielony cały bok maska i dach :thumbdown:

No miałem identyczną sytuację w sobotę, tylko że auto stało pod Bryni chałupą, a tam jeździły kłady. No więc wczoraj znów umyłem, ale po 250km znów auto wygląda jak zwykle. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:bry:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 08:16_________________________________________________gdzie są szroty z anglikami w Radomiu ??

Brynia ty masz jakiś rabat na ceny w Renault ??

Opublikowano

Brynia ty masz jakiś rabat na ceny w Renault ??

Mam znajomego w Renault. Może coś uda się załatwić. Jakby cuś to dzwoń. :wink4:

A angliki to np. u szwagrów.

Opublikowano

wujek- to Ty leciałes w strone Radomia ok 10-tej?

tak :)

sprzedałem audi kudłatemu na tydzień :naughty:

Opublikowano

Cześć ludziska. Zamówiłem se dziś ori kubełki Sportsitz i cieszę się jak dziecko. :decayed:

LT konkretnie rozwalony. :kwasny:

Opublikowano

siemanko ja właśnie z poznania wróciłem ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.