Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko dziś kobitka u mnie nocuje ...

oZiU to zasłona dymna :?: :wink4:

oZiu nie psuj wszystkiego :polew:

nie no przecież i tak wszyscy wiedzą że ja was KOcham Chłopaki!! No i troszki nawet Królową :> ale tak dla pozoru trzeba napisać :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 15:51_________________________________________________cholera!! Na chwilę odłączyli forum i mi odbiło chyba jestem od was uzależniony!!!!!!! POMOCY!!! :wallbash: :wallbash:

a może już przez nasze gadanie server nie wyrabia :mysli::decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko dziś kobitka u mnie nocuje ...

oZiU to zasłona dymna :?: :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Oziu, mam jedno zdjęcie z początku imprezy z Tobą na pierwszym planie. Zdjęcie jest bardzo grzeczne. Mogę wkleić?? :decayed:

Opublikowano

tylko dziś kobitka u mnie nocuje ...

oZiU to zasłona dymna :?: :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Oziu, mam jedno zdjęcie z początku imprezy z Tobą na pierwszym planie. Zdjęcie jest bardzo grzeczne. Mogę wkleić?? :decayed:

dajesz dajesz ;P

Opublikowano

Ozio przez pierwszą godzinę imprezy próbował pokazywać nam jedną z kilku swoich twarzy - na zdjęciu widzimy grzecznego chłopca.

CHWILOWA CENZURA. ZDJĘCIE WKLEJĘ PÓŹNIEJ

:decayed:

Zdjęcia z późniejszych godzin nie nadają się do publikacji.

Opublikowano

dajesz dajesz ;P

To poczekaj... :kox:

też Ci jedno wkleję dziś ale wieczorem :gwizdanie: bo muszę je znaleźć

Opublikowano

też Ci jedno wkleję dziś ale wieczorem :gwizdanie: bo muszę je znaleźć

Czy mogę najpierw poprosić na maila?? :decayed:

Opublikowano

też Ci jedno wkleję dziś ale wieczorem :gwizdanie: bo muszę je znaleźć

Czy mogę najpierw poprosić na maila?? :decayed:

pomyślę:P

Opublikowano

w chwili obecnej mogę jedynie ofiarować Michała i trzy krowy Tomasza

Biorę :> :> :> :>

nie no przecież i tak wszyscy wiedzą że ja was KOcham Chłopaki!! No i troszki nawet Królową :> ale tak dla pozoru trzeba napisać :gwizdanie:[br]Dopisany:

Przykre, ;( ;( ;( myslałam że Królową kochasz najbardziej :rolleyes:

Królową kocham najbardziej!! dlatego do niej prędko przyjadę!! :naughty:

Opublikowano

w nawiązaniu do naszej rozmowy z piątki znalazłem parę zdjęć:

Pierwsze

Drugie

Tomaszu <marzyciel> :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:30_________________________________________________

Królową kocham najbardziej!! dlatego do niej prędko przyjadę!! :naughty:

to kiedy bedziesz, płot czeka :gwizdanie:

mogę być we wtorek ale wtedy w muszę wieczorem wrócić do domu albo w piątek i na weekend zostać

Opublikowano

faktycznie ma ,ile to 9m2

Opublikowano

Ozix no faktycznie :gwizdanie: sypialnia tak, że jak to Poziek mawia ,,same gacie spadają"

W sobotę na ułęż przecież jedzimy :gwizdanie: czemu Ty nie jedziesz?

no wiadomo dla Królowej wszystko co najlepsze :radocha:

a na ułęż jakoś mi się nie chce samemu ciągnąć auta ale jak karzesz to się zapiszę i pojadę :)[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:44_________________________________________________

faktycznie ma ,ile to 9m2

nie to ze starego pokoju zwykle wyrko 220x240

Opublikowano

OZIX ale sliska jak mowiles ta posciel :>

Opublikowano

pijecie coś?

ja mam piwko typu ,,Reds"

ja dzis swoje wypiłem kumpel z angolandi po roku przyjechal wiec mi na dzisiaj starczy jak chce jutro do pracy wstac
Opublikowano

no ok przekonaliście mnie jutro jak będę w pracy to się zarejestruje;))) Ja pije piwko [;

tak pościel mega śliska :gwizdanie:

kiedyś może spróbujemy :gwizdanie:

Opublikowano

ale spróbujemy ????????? ze mną................... z odzimem........................ z nami na raz ..............??????????

bo nie ogarniam? :polew: :polew: :polew:

alfabetycznie zaczynając od Ciebie :gwizdanie: a potem kolejarz :D:evil: i każdy z każdym :gwizdanie:

Opublikowano

oZiX czy ja dobrze widze, po prawej na szafce leża jakies pluszaki? :shocked:

_________________________________________________

Ale łóżko daje radę :good:

Opublikowano

mam bana od zony na nasze forum ;(

Opublikowano

nie moge bo mi kompa w koncu zabierze ,to tak chyba na dzis ,bo pisałem ze z kuplem sie wdzialem i troche :drunk: taka kara :embarrassed:

Opublikowano

oZiX czy ja dobrze widze, po prawej na szafce leża jakies pluszaki? :shocked:

_________________________________________________

Ale łóżko daje radę :good:

masz coś przeciw moim pluszakom???[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 21:26_________________________________________________

oZiX czy ja dobrze widze, po prawej na szafce leża jakies pluszaki? :shocked:

_________________________________________________

Ale łóżko daje radę :good:

masz coś przeciw moim pluszakom??? :bicz3: :bicz3:

ale spróbujemy ????????? ze mną................... z odzimem........................ z nami na raz ..............??????????

bo nie ogarniam? :polew: :polew: :polew:

alfabetycznie zaczynając od Ciebie :gwizdanie: a potem kolejarz :D:evil: i każdy z każdym :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to ładny hardcore lubisz :decayed:

ale że alfabetycznie :gwizdanie: no na to bym nie wpadła :gwizdanie:

popłakałam się..............

z Tobą lubie wszystko!! i przepraszam że się znowu popłakałaś :notworthy:

Opublikowano

mam laptopa i mam wifi i dlatego teraz pisze :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.