Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sie ma Trzeniu

Kaśka od czerwca to już masz u mnie swój pokój, taki ładny, żółty :> :> :>

A dla reszty squadu salon :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaśka od czerwca to już masz u mnie swój pokój, taki ładny, żółty :> :> :>

Przynajmniej będę mogła się tam oddalić w poszukiwaniu...intymności :wink4::good:

No i oczywiście za to wielkie dzięki. :notworthy:

Opublikowano

Kaśka od czerwca to już masz u mnie swój pokój, taki ładny, żółty :> :> :>

Przynajmniej będę mogła się tam oddalić w poszukiwaniu...intymności :wink4::good:

no nie wiem, bo może Ł zechce Ci potowaryszyć

Ukcia to ja zawsze przyjmę z otwartymi...ramionami :polew: :polew:

Opublikowano

Fiolety kiepsko mi sie kojarzą :cool1: , wolałbym ten orange

Opublikowano

Tak BTW właśnie ten wątek czyta bolobzyko. Czyżby kolejny przyjaciel Ozia??

Opublikowano

Nie, to nasz zaginiony w akcji klubowicz :decayed:

Opublikowano

ale nadajecie jak RMF prawie :buahaha:

Opublikowano
  • Autor

siadaj i słuchaj :>

Opublikowano

Nie, to nasz zaginiony w akcji klubowicz :decayed:

napisałam mu PW żeby wpadł na spota :>

Michał, jak wolisz orange, to nie ma problemu

ale jak jutro zobaczysz meble, to Ci się fiolety spodobają :wink4:

żebys później nie mówiła że nie chce z Twojego domu wyjsc :polew:

Opublikowano

NO cześć ludzie;)

wracam z wawy i śmiech już mną straszą ludzi i pytają czy mają coś ze mną wspólnego etc heheh śmiesznie koleś nie wiedział że ja to ja:D

Tomaszu byłeś w ww i się nie odezwałeś? Ubije!! ja dziś zlewy kupowałem i na 21 byłem Kasi też nei widziałem i mi smutno!!

Bryńcia dla mnie stodoła jest?[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:59_________________________________________________cześć Tomaszu:>!! TĘsKNIę

Opublikowano

no stodoła RULEZ!! będę tam trzymał traktor i i krowę od wiernych oraz kury;D[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:06_________________________________________________ale mam zapieprz;/

Opublikowano

właśnie jedno wypiłem i tak czytam , nadgonimy Brynia jak na Ułęż pojedziem ps wyślijcie mi emaile wasze na pw to puszcze wam cos fajnego

Opublikowano

wlasnie jedno wypilem i tak czytam , nadgonimy Brynia jak na Ułęż pojedziem

otóż to! kierowce mamy to sobie popijemy browarków... :naughty:

Opublikowano

a ja w piątek przyjadę :gwizdanie:

Opublikowano

JA WRACAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

mowilas ze kolo 9 00 bo na 10 00 zdązysz[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:12_________________________________________________

JA WRACAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale jak bo ja tez wracam ale na tylnym siedzeniu :polew::drunk:
Opublikowano

Jak to? To ja mam zamiar mieć zgona :tongue4::polew:

Opublikowano

ale jak bo ja tez wracam ale na tylnym siedzeniu :polew::drunk:

JA WRACAM ZA KIEROWNIKIEM!!! :kox:

Opublikowano

ale jak bo ja tez wracam ale na tylnym siedzeniu :polew::drunk:

JA WRACAM ZA KIEROWNIKIEM!!! :kox:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.