Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

zróbcie spota w niedziele bo w sobotę to nie wiem.... a teraz wale do wawy może jeszcze sie załapie na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

No to co, moze specjalnie pod Krzyn!ka (Krzyn!ek, jak wlasciwie odmienic Twoje imie? :decayed:) zrobimy w niedziele (tj. 2 wrzesnia). Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój nik czytajcie tak "Krzyniek" (jak będę mógł to zmienie ten "!" na "i") i odmienia sie normalnie Krzyńka, krzynio itd... ;)

a no i jak macie specjalnie pode mnie robić to też doliczcie jakąś sensowną godzienę co bym dojechał i wrócił do domu o sensownej porze a nie tak jak ostatnio "pociemaku" z nożem na gardle bo nic widac nie było :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to przypadkiem nie w ten weekend jest erszoł? Ja proponuje godzine powiedzmy 13:00. Co Państwo na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend jest. I z tego co wyczytałem ludzie z warszawy mają byc ale w sobote ...

Ja w sobote mkne chyba na hamownie do łodzi i nie wiem czy bede w stanie wpasc do radomia.

W niedziele nie wiem czy nie bede musiał do robotki.

Ale temat obserwuje i jak dam rade to przyjade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ten weekend w radomiu wielkie zgromadzenie wszystkiego co dobrze lata na niebie i na ziemi na czterech kołach , air show 2007 następna dopiero za dwa lata, wiadomo do lotniska na pieszko ale jaka frajda z oglądania wiec śpieszcie do radomia na lotnisko.do zobaczenia !!!

p.s.

dawno się nieodzywałem ale miałem rozbite auto i inne tematy /zdrówko/ itp. no i w rodzinie przybyło bmw 2.0 150 KM nowe wyzwania .Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze chetnych nie ma na spota. A wiec przekladamy na inny termin. Tym bardziej ze jednak srednio mi pasuje jutro... Gdyby jednak ktos mial chec przyjechac to niech do mnie dzwoni (nr na liscie A4 Assistance) - postaramy sie cos wykombinowac. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój traktorek furczy jak trzeba ze zdrówkiem to tak sobie ale ostatnia kuracja chmielowa trochę postawiła mnie na nogi.

Szkoda i wielki żal że Air show tak się zakończyło ,my właśnie zbieraliśmy się do wyjścia a tu taki szok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam i czekam i nic kurcze całe wakacje zlecą i w końcu żadnego spota nie będzie ludziska wymyslmy coś ... Brynia co się nie odzywasz nic na forum??? Sporo ludzi jakoś którzy wcześniej byli i się udzielali nagle zamilkli.NIE wiedzieć czemu??? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc najbliższa sobota (tj. 15 września) o godz. 17:00, ew. niedziela (tj. 16 września) o godz. 14:00. Ja jestem już gotowy.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc najbliższa sobota (tj. 15 września) o godz. 17:00, ew. niedziela (tj. 16 września o godz. 14:00. Ja jestem już gotowy.. :decayed:

U mnie sobota odpada - jadę na 1/4 na Bemowo

Ja też bym wolał niedziele. :th:

Janusz-audi, mamy taki sam silnik, wiec przyjezdzaj w niedziele. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowka to jak zwykle - na parkingu Billi (dawnego MiniMala). Kiepsko, ze jednym pasuje sobota, a innym niedziela. Ja osobiscie moge sie dopasowac do kazdego dnia. W sumie to moglbym byc bardziej za sobotą. Naradzac sie ludzie, bo do weekendu juz niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...