Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

potrzebuje ktoś kołpaków 15' ori do audi ? W razie co pisać moge sprzedac ;)

Tabasko gdzieś był jak Cie nie było? czym się teraz wozisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem cały czas w pobliżu, ale zrobiłem przerwe od forum ;) Audi wypchnąłem jakoś pod koniec maja, różne legendy krążyły na ten temat... a teraz mam golfika 4 ;) A Ty modzisz cały czas, nie zmienisz poki co samochodu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem cały czas w pobliżu, ale zrobiłem przerwe od forum ;) Audi wypchnąłem jakoś pod koniec maja, różne legendy krążyły na ten temat... a teraz mam golfika 4 ;) A Ty modzisz cały czas, nie zmienisz poki co samochodu ? :)

Cały czas coś się działa w ostatnim czasie bardzo dużo :D ...ale czasu brak jak jestem w Pl i nie mogę nigdy wszystkiego ogarnąć :facepalm: .... Zmieniać?? u mnie to jest tak "i nie opuszczę Cie az do śmierci" :decayed: za dużo kasy, czasu i swojego bakcyla wsadziłem żeby się jej pozbyć....odwiedzisz wątek to zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest zajawka cały czas to dobrze :) któregoś razu spotkałem się z Twoim bratem na myjni, pewnie Cie nie pozdrowił ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest zajawka cały czas to dobrze :) któregoś razu spotkałem się z Twoim bratem na myjni, pewnie Cie nie pozdrowił ode mnie :)

doleciały Pozdrowienia ( dziekuje) :wink: ... chłopaki na myjce tez mówili jak byłem na urlopie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :D a z mocą coś modzisz dalej ?

Chciałbym ale na to mi tysiak nie wystarczy :facepalm: ...może kiedyś . Na razie musze ogarnąć to co mam teraz jak najlepiej się da ...... prędzej Q będzie niż moc :decayed:

A Ty przy golfie coś rzeźbiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz jakiej mi bedzie brakowało to Q zimowa porą. A co do Golfa, nie robie nic, mam tam 170 PS w serii i w sumie z wolnossaka nic juz nie wyrobię chyba że wydam koło 4 tyś na kompresor :D można by spotkać sie na piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz jakiej mi bedzie brakowało to Q zimowa porą. A co do Golfa, nie robie nic, mam tam 170 PS w serii i w sumie z wolnossaka nic juz nie wyrobię chyba że wydam koło 4 tyś na kompresor :D można by spotkać sie na piwo :)

po 17 grudnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak się wtrącę , ale audi bez Q to nie audi

zgadza się, tez jestem tego zdania. Tylko do Q wg mnie potrzebna jest tez moc. wtedy jest zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu pewnie zrobimy przedświątecznego spota.

A jak że... tylko nie w piątek co by można było co oszamać :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie, tylko musisz wiedzieć że na pierwszym spocie wszyscy obecni robią kółko twoją bryką "taki lajf" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...