Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Ile powinienem zapłacić za wymianę termostatu? Kupić ori czy nie ma sensu? Nie trzyma temperatury :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

ok:hi:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Next-Generation B9 Audi A4 Spied - Fourtitude.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym zrobił tak samo "masz łeb i c**j to kombinuj" :wink: W Grodzisku notorycznie wjezdzam bezczelnie na srodek deptaka bo wiem ze chocby sie zesrali to mi blokady nie założa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze mieć garaż. :kox: Szkoda, że póki co tylko jedno stanowisko, bo musimy się dzielić z żoną.

Stawiam litra ze to żony auto od kilku dni stoi w garażu a Twoje na dworze :naughty::naughty::naughty::naughty:

k**wa, skąd wiesz?? :decayed:

Zasada jest prosta - kto pierwszy wraca, ten parkuje pod blokiem, chyba że wraca z dzieckiem to parkuje w garażu. :decayed:

No ale przez ten deszcz i mróz to żona się wyłamała z algorytmu i parkuje w garażu wbrew zasadom. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze mieć garaż. :kox: Szkoda, że póki co tylko jedno stanowisko, bo musimy się dzielić z żoną.

Stawiam litra ze to żony auto od kilku dni stoi w garażu a Twoje na dworze :naughty::naughty::naughty::naughty:

k**wa, skąd wiesz?? :decayed:

Poziek mówił żeś pantoflarz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że będę bardziej męski jak powiem żonie, żeby skrobała z szyb centymetrową warstwę lodu?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że będę bardziej męski jak powiem żonie, żeby skrobała z szyb centymetrową warstwę lodu?? :wink:

To sie jego pytaj , ja mu nie uwierzyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem :/ i zauwazyłem jedną prawidłowość....jak nie oglądam to Polacy wygrywają a jak ogladam to zawsze w dupe dostajemy....w kazdej dziedzinie sportu...jakies fatum...:facepalm: telewizor chyba wywale:whistling:

Moskal jak żeś burżuj to kupuj nowe turbo:grin: ..ja biedny chop ze wsi to zregeneruje:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal jak żeś burżuj to kupuj nowe turbo:grin: ..ja biedny chop ze wsi to zregeneruje:polew:

Ja mam dwie turbiny w domu na półce gotowe do regeneracji , sama regeneracja to nie problem , musisz wziac pod uwage ze przy wymianie trzeba zrobic na 99% wyjazd z silnikiem. to nie 1.9 gdzie odkrecasz 3 srubki i masz turbo na stole :decayed: Zeby sie przysadzic do regenracji i wymiany musisz miec w kabzie minimum 4k pln :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz Moskal że regeneracja to nie problem? masz fachowca któremu zaufasz że zrobi to dobrze i da na to gwarancje? bo ostatnio często się zdarza ,że turbo wraca po regeneracji , mechanik montuje , i po niedługim czasie z powrotem się rozsypuje- i tu zaczyna się przepychanka- ten co regenerował zwala winę na mechanika , mechanik na regenerującego, co w takim przypadku? chyba jedynym słusznym rozwiązaniem było by oddać auto do te firmy która regeneruje na demontaż ponowny montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz Moskal że regeneracja to nie problem? masz fachowca któremu zaufasz że zrobi to dobrze i da na to gwarancje? bo ostatnio często się zdarza ,że turbo wraca po regeneracji , mechanik montuje , i po niedługim czasie z powrotem się rozsypuje- i tu zaczyna się przepychanka- ten co regenerował zwala winę na mechanika , mechanik na regenerującego, co w takim przypadku? chyba jedynym słusznym rozwiązaniem było by oddać auto do te firmy która regeneruje na demontaż ponowny montaż.

Jak miałem 1.8T to regenerowałem turbine w Warszawskiej firmie , nie pamietam juz nazwy ale skasowali mnie 1900pln , turbo zostało włozone ale po miesiacu skasowali mi auto i turbina poszła dalej , nie słyszałem zeby kupujacy sie skarżył (a był/jest zarejestrowany na forum). Teraz na wiosne oddałem eske do mechanika w miare ogarnietego w Grodzisku , wymieniał mi rozrzad i inne pierdoły , przygotowywał auto po prostu do jazdy bo trzeba było pare rzeczy ogarnąc i własnie rozmawiałem z nim na temat regeneracji. Powiedział mi , ze on ma firme ktora regeneruje i nie za kosmiczne pieniadze tylko 500-700pln od sztuki co mnie bardzo zdziwiło , zapewniał ze jeszcze zadne auto nie wrociło do niego z reklamacją. Najprosciej dla mnie byłoby oddac auto do własnie tego mechanika , niech on mi wymieni wetedy w razie wtopy nie byłoby przepychanek miedzy firma regenerująca a mechanikiem.

"Ream Poland" z Lublina ma dobra renome w PL odnosnie regenerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

beda pasowac do golfa IV chodzi mi o wyglad bo parametry pasują

felgi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są te zdjęcia ze spotu czy nadal kabelka ni ma?:hi:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

będą, jak je odświeżysz bo trochę się utleniły to będzie malyna

zawsze może zrobić żyrandol

zyrandol.jpg

---------- Post dopisany 24-01-2014 at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 23:10 ----------

- 16 7 rano ulalala :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...