Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrian Matracki

Dobrze że tylko szybę wywalili choć i tego szkoda ale było by gorzej jak by przyszło im do głowy przyozdobić ci bok przy pomocy gwoździa. Swoją drogą to taka zazdrość panuje że szok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze że tylko szybę wywalili choć i tego szkoda ale było by gorzej jak by przyszło im do głowy przyozdobić ci bok przy pomocy gwoździa. Swoją drogą to taka zazdrość panuje że szok :(

to samo poweidzialem sobie ze lepiej ze mi wybili szybe niz jak by mieli noz w bok wbic albo cos z dachem;/ no a kolega trzyma tam od miecha bmw i nawet nie parkuja kolo niego;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec zastał kiedyś rozbitą przednią szybę i cegłę w środku. :angry: Stare czasy, wtedy jeszcze Warczyburgiem jeździł. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, po co bedziesz bulil za nowa kup uzywke do sedana z 300- 350 pln plus 150 wklejenie i nie ma tragedi tu przykladowy link http://www.moto.allegro.pl/item541313631_audi_a4_2001_2007_sedan_szyba_tylna_tyl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, po co bedziesz bulil za nowa kup uzywke do sedana z 300- 350 pln plus 150 wklejenie i nie ma tragedi tu przykladowy link http://www.moto.allegro.pl/item541313631_audi_a4_2001_2007_sedan_szyba_tylna_tyl.html

wszystko spoko ładnie etc... a pojedziesz po nią do głogowa[;? już jedna szyba w wiadrze wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to niegłupi pomysł z tą używką. Z Głogowa niech kurier przywiezie szybe..

EDIT: Poprawka - widzę, że z tego Głogowa to tylko odbiór osobisty, ale może są jakieś oferty z dostawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko podpowiadam jak można zmniejszyć koszty , można znaleźć i z przesyłką tylko trzeba chcieć http://www.moto.allegro.pl/item544953031_szyba_oryginalna_tylna_audi_a4_sedan_r_2001_2005.html http://www.moto.allegro.pl/item544952842_szyba_tylna_tyl_audi_a4_sedan_r_2001_2004.html i zawsze to orginał a nie zamiennik ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzim, przyjedź w któryś piątek na spota. Postoimy, pogadamy i poklepiemy głupoty.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierałem się już parę razy ale zawsze coś mi wypadnie , postaram się wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

heh spoko załatwiłem sobie już szybę w radomiu właśnie ją wycinają z inne samochodu:P nie chciałem zamawiać z allegro bo nie mam zaufania do kurierów

To tak jak ja...Ale poczty nic nie pobije :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix, widziałem, że jesteś na liście chętnych na zlot, ale póki co jesteś tylko "chętny", bo nie wpłaciłeś zaliczki. Lepiej zrób to szybko, bo w końcu ktoś zajmie Twoje miejsce.. :wink4: Organizatorzy wyznaczyli ostateczny czas do 15 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja wszystkim,

bedzie jakis spocik w najblizszy piatek (06.02.09)? jesli tak jaka jest aktualnie Wasz miejscowka i godzina?

bede w radomiu i chetnie bym pozna araodmkas ekipe i postala gdzies na parkingu:)))

pozdro

Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga, miało mnie nie być w ten piątek, no ale skoro mamy mieć gościa, a tym bardziej płci pięknej to przyjadę. :)

Godz. 19:00 z minutami - parking Billi na Wernera/Mireckiego (przy Fregacie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga, miało mnie nie być w ten piątek, no ale skoro mamy mieć gościa, a tym bardziej płci pięknej to przyjadę. :)

Godz. 19:00 z minutami - parking Billi na Wernera/Mireckiego (przy Fregacie). :)

Hahaha,dobre :good: , to i ja przyjde :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...