Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d.... :decayed:

Będzie dobrze, pomieścimy się. Ja przecież jadę bagażówką. :decayed:

w takim razie wpisuje się na listę :)[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 23:26_________________________________________________

lecę jutro do DE , sniegi panuja wiecej aut mozna wybrac , polo juz poszło ale mam nastepne namiary wiec moze cos sie wybierze ,(po jakim dachu heheheheh)

odzim jak będziesz w DE i znajdziesz chwilke to przy okazji rozejrzyj sie za czymś fajnym dla mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d.... :decayed:

Będzie dobrze, pomieścimy się. Ja przecież jadę bagażówką. :decayed:

ja może z A(jeszcze nie wiem która ;>) pojedziemy wcześniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dostawała w Polsce ładnie w piz*ę;P i pewnie kogoś młodego :D[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 00:00_________________________________________________a i ksenony ma dokładane:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom69 patrz na diesel w bmw sa zajefajne a tego co pokazałes to nie utrzymasz chyba ze nie bedziesz jezdził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom69 patrz na diesel w bmw sa zajefajne a tego co pokazałes to nie utrzymasz chyba ze nie bedziesz jezdził :wink4:

kolega ma e46 330 i jak jeździ spokojnie to mu ~14 bierze ;P ta pewnie też w tych granicach łyknie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom69 patrz na diesel w bmw sa zajefajne a tego co pokazałes to nie utrzymasz chyba ze nie bedziesz jezdził :wink4:

szczerze to pomyslałem o zagazowaniu :naughty: tylko proszę mnie za to nie linczować :decayed: :decayed:

a tak na poważnie to albo 320D albo ładna B5 1.9 po lifcie to mnie interesuje no jeszcze może a61,9 ale to znów ciężko trafić ładna a6 za kasę którą dysponuję[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 00:39_________________________________________________mykam juz spać dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może z A(jeszcze nie wiem która ;>) pojedziemy wcześniej :)

Jak to nie wiesz z którą?? :co: A co z tą moją A?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cie koncern urządził a potem sie chwala ile to litrów ma bagażnik a to chooj tylko oszustwo bo wliczaja wneke na kolo zapasowe , kupuj i to zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

ja też dziś prze dzień;/ niewyspany i jeszcze koleś się pierdolnął i mi 2 wpisał z egzaminu;/[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:54_________________________________________________jeszcze pojebany sąsiad w jednym tygodniu stawia ściany a potem je burzy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja k**wa chyba grype mam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj facet chciał się zamieniać na Volvo V50 z 2005 roku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia Poprad? Liptoski Mikulas? Chopok? Jasna Gora? Gdzie Cie wywiało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia obadaj miejscówki przydadzą się na zlot... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...