Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________tera pierdolnie ktoś bombkę na Kraków i będzie pozamiatane na całym świecie :gwizdanie:

qrde, jak czytali listę kto ma być to .....pomyslałam o tym.......jak oni muszą ten Kraków zabezpieczyć....bo faktycznie....

wypowiadali się w TVN ie Niemczyk i Dziewulski że to za***iście trudna operacja do z robienia w tak krótkim czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

chyba że ktoś na "wariata" spróbuje :cool1:

raczej mało realne i do tego chyba z góry skazane na klęskę

no przynajmniej mam nadzieję

żeby nie było jak w metrze w Moskwie przecież nie przeszukają wszystkich ludzi stojących po drodze;/[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________Doniu - Czarna sobota proste ale prawdziwe ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają swoje sposoby o których nam nawet się nie śniło :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:34_________________________________________________zobaczcie na TVN24 co się ku***a w Kraku dzieje, ja pier***e ale się ludziom pier***i w baniach :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają swoje sposoby o których nam nawet się nie śniło :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:34_________________________________________________zobaczcie na TVN24 co się ku***a w Kraku dzieje, ja pier***e ale się ludziom pier***i w baniach :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dziwisz powiedział że to nie jego decyzja była i coś wspomniał że Wawel należy do narodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawel nie Wawel ale uważam że kto jest za kto przeciw powinno się to zachować dla siebie, a nie wyciągać takie akcje teraz na forum publicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no mówią o tym że to "zagrywka polityczna" ... mogę już z wami o tym nie rozmawiać [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:49_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1652211,0,1,bielan-jaroslawa-do-wawelu-trzeba-bylo-przekonywac,wiadomosc.html a przed chwilą powiedzieli w tvn24 że to nie była córka więc kto jest tą rodziną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może my postaramy się to zmienić :)

wiesz to nie takie proste

jak usłyszałam rozmowe mamusi z dzieckiem w przedszkolu na temat tego dlaczego nie należy lubić cyt; ,,ruskich" to musiałm wyjść ...bo albo ja by trzeba w głowe pier....żeby odzyskała swiadomość albo odebrać prawa rodzicielskie

mi bardziej chodziło o Wawel.. a z Rosjanami mamy teraz okazję się pogodzić i może pod presją świata otworzą swoje archiwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w Watykanie na pogrzebie JP2 im się udało to może i tu w tym mega cywilizowanym świecie się uda :gwizdanie: :gwizdanie:

Kurde, aż mnie ciary przeszły, bo byłem na pogrzebie JP2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oZIX nie tłumacz sie po to jest wolność słowa i forum żeby wypowiadac sie na nim , Ja juz wiem co powiem synowi jak pojade kiedyś z nim na wawel i wejdziemy zobaczyć groby wielkich ludzi ............a tu taki mały bedzie leżał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz teraz mówi że to nie była jego inicjatywa, PIS -owcy mówią że on zaproponował no burdel wraca na właściwe tory :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oZIX nie tłumacz sie po to jest wolność słowa i forum żeby wypowiadac sie na nim , Ja juz wiem co powiem synowi jak pojade kiedyś z nim na wawel i wejdziemy zobaczyć groby wielkich ludzi ............a tu taki mały bedzie leżał

nie wiesz?

a ja mu powiem, że tego wymagała sytacja polityczna a dyplomacja w pewnych chilach jest najwazniejsza

jka go szybko nauczysz słowa dyplomacja - tylko z sensem oczywiście- to zrozumie

a ja myślę że to była pochopna decyzja, ktoś coś powiedział, ktoś na to przystał, poszło do mediów i buło już za późno żeby to wszystko odwołać...

zobaczcie TVN24 co się dzieje w Krakowie :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________

Apropos..coś Palikota nie widac :mysli:

myślę, że gość jako jeden z nielicznych wyznaję zasadę mowy o zmarłych: "albo dobrze, albo wcale"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna%20kobieta%20dama%20modelka%20

_________________________________________________

bmw630cs.jpg

_________________________________________________

we_dwoje_1_10791.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna%20kobieta%20dama%20modelka%20

_________________________________________________

bmw630cs.jpg

_________________________________________________

we_dwoje_1_10791.jpg

to co tygrysy lubią najbardziej :naughty:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:10_________________________________________________o majki mnie wyprzedził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna%20kobieta%20dama%20modelka%20

_________________________________________________

bmw630cs.jpg

_________________________________________________

we_dwoje_1_10791.jpg

biore BMW - reszte mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna%20kobieta%20dama%20modelka%20

_________________________________________________

bmw630cs.jpg

_________________________________________________

we_dwoje_1_10791.jpg

biore BMW - reszte mam

tja... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:12_________________________________________________

o majki mnie wyprzedził :wink4:

szybki Bill :decayed:

szybki Lopez :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...