Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy sie chwala to i ja malej dzis kompiel zafundowalem i kilka fotek strzelilem ( na kilka mi sie ojciec wcisnal z francuzem ale niech mu bedzie ;) ):

P1010013.jpg P1010015.jpg P1010016.jpg

P1010020.jpg P1010021.jpg P1010022.jpg

P1010023.jpg P1010024.jpg P1010025.jpg

P1010028.jpg P1010029.jpg P1010030.jpg

P1010031.jpg

Opublikowano

ładna nawet bardzo :a4fan:

Opublikowano

Fajna ,fajna,tylke te fele troszki za małe jak na takie duze autko!!! ale ogólnie gitersko!! :biggrin: :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, aluski to swiezy nabytek i takie zostaja za duzo jezdze zeby sobie pozwolic na wiekszy rozmiar felgi i mniejszy profil komfort najwazniejszy. W planach jest druga niunia do zabawy to tam juz cos wiekszego sie znajdzie :) .

Opublikowano

no no no

piękna

koniecznie musisz zalecieć na jakis spocik :a4fan:

Opublikowano

bardzo ładny avancik :exclaim: A co najważniejsze z mocnym klekocikiem :wink::a4fan:

Opublikowano

Bardzo fajny Avancik :smile: fajne felgi :audi:

Opublikowano

Ładny avancik :a4fan:

Opublikowano

ładny ładny i felgi tez fajne :a4fan:

Opublikowano

B6 avancik zawsze malinka, ladny kolorek :wink:

Opublikowano

Śliczniutka :a4fan: bardzo mi się podoba :biggrin:

Opublikowano

no przyjemne !

szkoda, że się nie skusisz na większe felgi :cool:

Ogi, planujesz coś z mocą ?

o ho ho ho

dziki warszawskie będą zadowolone :rotfl: :

02ig9.jpg

Opublikowano
  • Autor
no przyjemne !

szkoda, że się nie skusisz na większe felgi :cool:

Ogi, planujesz coś z mocą ?

o ho ho ho

dziki warszawskie będą zadowolone :rotfl: :

Obrazek

Heheh widze ze czuje oko masz :) ( a mialem nadzieje ze nikt az tak sie przygladac nie bedzie :) hehe ). Co do mocy to w ciagu miesiaca ( moze duzo szybciej wszystko zalezy od tego kiedy bede mial troche wiecej czasu ) wybieram sie do Diagtronika na chipsy :) w planach 19x ( gdzie x liczba z przedzialu 1-5 :) :) ) i jakies 400-420 NM. I to wszystko, w zmiany turbo itp. nie bede sie bawil bo w w najblizszej przyszlosci ( tj. jakies 5-6 miesiecy ) planuje zakup S4 w B5 i to bedzie moja zabawka do szalenstw. Czarna jest przeznaczona na trasy i dalsze wypady :) .

Opublikowano
Fajna ,fajna,tylke te fele troszki za małe jak na takie duze autko!!! ale ogólnie gitersko!!
felgi stworzone dla tego autka :) wygląda jak czarny pajączek ;) Bardzo ładne zadbane autko, jeszcze poprosimy zdjęcia wnętrza. :a4fan:
Opublikowano

ładne 2.5 :a4fan: :twisted:

Opublikowano
bo w w najblizszej przyszlosci ( tj. jakies 5-6 miesiecy ) planuje zakup S4 w B5 i to bedzie moja zabawka do szalenstw

aaa ... aaaa....aaaa....

Chciałem o to zapytać też właśnie, ale widzę że odpowiedź udzielona :D

JA mam podobny plan, aczkolwiek nie będzie to S4, ale coś ze stajni Audi (trochę starsze, taki klasyk do zabaw). Ttylko najpierw zmiana auta żony czeka....

planuje zakup S4 w B5 i to bedzie moja zabawka

aaa...aaaa... aj, aj, aj....

:cool:

Opublikowano

auto barzo ładne :exclaim: maże jakiśmini spocik ( ja jestem spod Malborka) :question: co do czipsów to może masz ochotę 18. kwietnia wybrać się do Starogardu Gdańskiego będzie tam Rogal z Wawy

Opublikowano

Śliczotka. Mi tu do szczęście tylko chromów brakuje ! Ale i tak jest piękna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.