Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co kolektor musisz wymieniać? mpfi?

Opublikowano
  • Autor

a co kolektor musisz wymieniać? mpfi?

nie ..idzie jesień i zima.. a parówę z filtrem trzeba odpowiednio odseparować i doprowadzić zimne powietrze przy tym zrobić to na tyle z głową żeby nie waliła woda.

Na pierwszy ogień i tak robiłbym wydech, później dolot..bo mój kolektor jest seryjnie zjebany z katem :thumbdown:

Stożek simoty odpada na starcie.. jakbym wybierał to tylko gąbkowy.

..ale i tak na dzień dzisiejszy ..nie chce mi się w to bawić bo honda będzie darła mordę okropnie :embarrassed:

Opublikowano

Stożek simoty odpada na starcie.. jakbym wybierał to tylko gąbkowy.

only ITG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wolną sobotnią chwilą wziąłem się za lampy przednie..przemalowałem ramki na czarny mat, a kierunki zrobiłem ala amber.

Zakupiłem do tego celu folię ORECAL.. niestety szkła kierunkowskazów mają wystający kwadrat i nie dało się przylepić pomimo, że folia termokurczliwa. Ostatecznie zostały przemalowane.

Lampy mają to do siebie, że przy zapalonych lampach cześć światła rzucana jest na kierunkowskaz dlatego chciał nie chciał ..zrobiła mi się wersja USDM :P

Foto poglądowe w nocy..w dzień jak dla mnie efekt jest zadowalający.

dsc02645vc.th.jpg

dsc02639o.th.jpg

Opublikowano

całkiem fcyc :wink4: poka jeszcze jak w dzień się to prezentuje

Opublikowano

Raguś, Twoja Hąda ma w sobie to coś. Powodzenia w dalszym rezaniu. :th:

Opublikowano
  • Autor

całkiem fcyc :wink4: poka jeszcze jak w dzień się to prezentuje

Czekam jeszcze, aż jeden nieziemski pedał wyśle mi soczewki bixenonowe :decayed:

Raguś, Twoja Hąda ma w sobie to coś. Powodzenia w dalszym rezaniu. :th:

a dzięki dzięki tomaszku :hi:

dsc02647f.jpg

dsc02653z.jpg

dsc02650gr.jpg

dsc02648q.jpg

Opublikowano

Czekam jeszcze, aż jeden nieziemski pedał wyśle mi soczewki bixenonowe :decayed:

i rezasz pakiet oślepienie :kox:

mniam, troszke jeszcze mala gleba :wink4:

dziwna ta Hąda, przy -40 powinna bardziej "usiąść", bo twardo w niej jest jak ja pier...

Opublikowano

super wyszły światła :)

Opublikowano
  • Autor

mniam, troszke jeszcze mala gleba :wink4:

jak wyrezasz soczewki bedzie kox :kox:

No planuję soczewki i jeszcze parę gadżetów. Bo na tych światłach nie da się jeździć.

Gleba mała - teraz jest równo między tyłem a przodem..tył jest - 40 , przód - 60 mm. Dołoże tylko amory o krótszym skoku.

i rezasz pakiet oślepienie :kox:

Nie no będzie wyglądało tak :

7317e86452344949.jpg

dziwna ta Hąda, przy -40 powinna bardziej "usiąść", bo twardo w niej jest jak ja pier...

- 60 :tongue4:

wy***ie hak to może opadnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

raga, soczewka to seryjnie tak wychodzila, czy to jest homemade ? :decayed:

Homemade :naughty:

Opublikowano

raga, soczewka to seryjnie tak wychodzila, czy to jest homemade ? :decayed:

Homemade :naughty:

ktos sie przylozyl :gwizdanie: :good:

Opublikowano

raga, soczewka to seryjnie tak wychodzila, czy to jest homemade ? :decayed:

Homemade :naughty:

Tez musze do tego ogra podjechać po soczewki ale nie mam kiedy :thumbdown:

całe 15km od domu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

raga, soczewka to seryjnie tak wychodzila, czy to jest homemade ? :decayed:

Homemade :naughty:

ktos sie przylozyl :gwizdanie: :good:

Ty ten ktoś wziął za to 2 koła pln :decayed:

raga, soczewka to seryjnie tak wychodzila, czy to jest homemade ? :decayed:

Homemade :naughty:

Tez musze do tego ogra podjechać po soczewki ale nie mam kiedy :thumbdown:

całe 15km od domu :kox: :kox: :kox:

Moje to prędzej osobiście przywiezie :P[br]Dopisany: Wrzesień 29, 2010, 11:23:01 _________________________________________________Z ostatnich wieści to auto nie będzie dalej modyfikowane....... i to postanowienie ostateczne :decayed:

Opublikowano

wieści to auto nie będzie dalej modyfikowane....... i to postanowienie ostateczne :decayed:

no meska decyzja :good:

Opublikowano

raga zamieniami sie autami :naughty:

+ dopłata z Twojej strony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

raga a co sprzedajesz ? :decayed::polew:

ssij :wink4:

raga zamieniami sie autami :naughty:

+ dopłata z Twojej strony :decayed:

Na diezla ? :D

Nie rajcują mnie takie fury :decayed:

Opublikowano

Na diezla ? :D

Nie rajcują mnie takie fury :decayed:

już nie? :tongue4:

Opublikowano

Na diezla ? :D

Nie rajcują mnie takie fury :decayed:

już nie? :tongue4:

jedna juz mial i juz mu wystarczy do konca zycia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.