Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bramki nie zniknęły, Chorwacja nie jest w strefie Schengen.

jestem już tydzień w Tucepi, sporo apartamentów wolnych ale na plaży ludzi sporo.

jak ktoś wybiera się w ciemno to bez problemu znajdzie lokum.

bylismy w Tucepi rok temu, mam nadzieje, że byliście/bedziecie w knajpie:

na końcu wiochy, w kierunku Dubrovnika, skręcacie w lewo i jakieś 500m pod górkę

W knajpie, żarcie jest wybitne :kox:

konoba ranc tucepi - Szukaj w Google

adres strony:

:: Konoba RAN - Tuepi ::

i moje foto story na dojście: :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/1jpg_nnhqeaa.jpg

http://s4.ifotos.pl/img/2jpg_nnhqeqr.jpg

grzech- być w pobliżu i tam nie zawitać :kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Jarko, jedź do tej knajpy, którą opisałem powyżej :wink:

Nie pożałujesz :kox:

Byłem 2 tygodnie temu w Tucepi i szukałem tej knajpy (polecili mi w tourist info):decayed:

Za rok trzeba będzie nadrobić:naughty:

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Ja z fantowskim jestem w CH 31.07-10-08

szkoda ze nie trochę później :kwasny: ja mysle nad okolicami 12.08 :wink:

Jaki jest mniej więcej koszt kwatery 2 osobowej ?

Ja płaciłem 30 euro za dobe (pokój dwuosobowy,klima,tv, łazienka w pokoju, 100 metrów do plaży).

Noclegi może i tanie ale jedzenie, picie - drogie. Tak jak koledzy pisali, trzeba nabrać rzeczy z Polski by wyszło tanio.

Na miejsce na plaży jest znany sposób - rano zostawiać ręczniki, materace tzw rezerwacja:decayed:

Jechaliśmy przez Czechy, Austrię, Słowenię w sumie 1450km w jedną stronę. Najgorzej jechało się w Polsce.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PS. No i w Tucepi jest plaża nudystów - mam wrażenie, że tylko dla niemców :grin:

Choć kilka niezłych lachonów też tam leżało :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Staś, dzięki. Wybieramy się Makarską odwiedzić, zajrzymy na obiadek :)

Dla nie zdecydowanych gdzie jechać to fajnie prezentowało się miasteczko Omiś, okolica też ciekawa.

daj znać jak było :naughty:

Opublikowano

Czy ktoś sie wybiera do Cro 9-11.08? Może ja będę jechał a na kilka auta zawsze ciekawiej sie jedzie :wink:

Opublikowano

ja ruszam 4 tego :decayed:

Opublikowano
Już w środe 10.07.2013 startuje po raz trzeci CROATIA w tym roku Riwiera Makarska miejsce docelowe Podgora już czuje smak Karlovacko :banan::banan::banan:

że też Ci się nie znudziło ......

Opublikowano

Staś, byłem. Klimat fajny, jedzenie smaczne. Zamówiliśmy dwie rybki, małże, butelkę wina, piwo toczene - zapłaciliśmy 670kun ( 420zł. ) :kox: Najdroższy obiad jaki w życiu jadłem :grin:

Opublikowano
Staś, byłem. Klimat fajny, jedzenie smaczne. Zamówiliśmy dwie rybki, małże, butelkę wina, piwo toczene - zapłaciliśmy 670kun ( 420zł. ) :kox: Najdroższy obiad jaki w życiu jadłem :grin:

szlachta się bawi :kox:

Opublikowano

nic dodać nic ująć

mam bardzo krytyczną opinię nt. Chorwatów ..... :whistling:

Opublikowano

Bo...?

Opublikowano

SIEMA ile browar kosztuje w restauracji.

Opublikowano

Od 15 kun w górę.

Anegdota: Dlaczego Chorwacka waluta nazywa się kuna ? Bo tak szybko ucieka :grin:

Opublikowano

a jedna kuna to ile PLN ?

Opublikowano

Ok dzieki za info

Opublikowano
Bo...?

duma i arogancja

żadna z tych cech nie należy do moich ulubionych

zastrzegam - daleki jestem od generalizowania ...

Opublikowano

Pany Baska Voda gdzie znajdujecie noclegi jakieś strony ?

Opublikowano
Pany Baska Voda gdzie znajdujecie noclegi jakieś strony ?

szukaj na miejscu :wink:

Opublikowano

no ale może dobrze byłoby mieć jakieś lokum, a nie wiem gdzie szukać ... w sensie na jakiej stronie są apartamenty z dostępnością miejsc w danym terminie...

Opublikowano
no ale może dobrze byłoby mieć jakieś lokum, a nie wiem gdzie szukać ... w sensie na jakiej stronie są apartamenty z dostępnością miejsc w danym terminie...

dojedziesz na miejsce i spokojnie sobie znajdziesz coś po przyjeździe, śmiało możesz jechać w ciemno :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.