Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z fantowskim jestem w CH 31.07-10-08

Nasza 11-sto osobowa banda rusza 27/07 do 10/08 :banan:

W jaki rejon CH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czy ktos planuje jechać na początku września?

Ja od 01.09 jestem w Promajna z rodzinką

też w tym czasie planuje, masz jakieś fajne miejsce czy w ciemno jeździsz?

dla mnie fajne to czysto i blisko do morza mniej niż 50m:wink:

ja mam wykupiony apartament 4+1 w tej willi

Makarska - Promajna - accommodation in apartments - privatni smještaj apartmani

Jak coś to pisz do właścicielki, ma wolne terminy bodajże od 07.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płacisz za dobe ?

70 eur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płacisz za dobe ?

70 eur

Za jakis apartament? Ile osób? Jakie udogodnienia? Do morza daleko?

Sorki znalazłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechaliśmy do Chorwacji jak zwykle nie mając nic wynajętego, znając tylko nazwę miejscowości do jakiej sie kierujemy - Baska Voda. Jest Nas czworo + dziecko. Trasę 1200 km z Krakowa przez Słowację, Budapeszt pokonaliśmy w 12 godzin + 2 godziny postojów ( dane według nawigacji ). Ustaliliśmy że zanim coś wynajmiemy to oglądamy kilka apartamentów, wzięliśmy drugi :) Mamy trzy pokoje, trzy tarasy, dwie łazienki, kuchnie, salonik, internet, w każdym pokoju klimatyzacja. Kosztuje Nas to 75 euro za dobę. Do morza 50m., do plaży 100m., do centrum 50m., do sklepu 50m., do restauracji 50m. czyli generalnie centrum. Przyjechaliśmy na dwa tygodnie, winieta na Słowacji to 14 euro na miesiąc, na Węgrzech 20 euro za ten sam okres czasu, zaś bramki na Chorwacji kosztowały Nas 32 euro aby dojechać do celu. Ceny są tu wysokie. Piwo lane najtańsze 6zł., puszka w sklepie 6zł, butelka 4zł., pizza 20-30zł., lody gałka 4zł. frytki 11zł., obiad od 40zł. w górę ( duże porcje ), mięso od 20zł. po nawet 30zł. za kilo kurczaka, coca-cola 2l. 9zł. Polecam zatem zrobić sobie jakieś zapasy w Polsce do jedzenia, hipermarkety tylko w dużych miastach ( jak pojedziemy to napiszę ile jest taniej ).

Sprawdzaliśmy też ceny wycieczke dostępnych na miejscu. I tak, lot paralotnią dla trzech osób to średnio wydatek 250zł., rejs statkiem z pełnym wyżywieniem i piciem + zwiedzanie dwóch wysp to koszt 150zł. od osoby.

Plaża czysta, kamienista, za plecami wielkie góry. Klimat bajkowy, atmosfera również. Słońce grzeje non stop, woda w morzu zimna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechaliśmy do Chorwacji jak zwykle nie mając nic wynajętego, znając tylko nazwę miejscowości do jakiej sie kierujemy - Baska Voda. Jest Nas czworo + dziecko. Trasę 1200 km z Krakowa przez Słowację, Budapeszt pokonaliśmy w 12 godzin + 2 godziny postojów ( dane według nawigacji ). Ustaliliśmy że zanim coś wynajmiemy to oglądamy kilka apartamentów, wzięliśmy drugi :) Mamy trzy pokoje, trzy tarasy, dwie łazienki, kuchnie, salonik, internet, w każdym pokoju klimatyzacja. Kosztuje Nas to 75 euro za dobę. Do morza 50m., do plaży 100m., do centrum 50m., do sklepu 50m., do restauracji 50m. czyli generalnie centrum. Przyjechaliśmy na dwa tygodnie, winieta na Słowacji to 14 euro na miesiąc, na Węgrzech 20 euro za ten sam okres czasu, zaś bramki na Chorwacji kosztowały Nas 32 euro aby dojechać do celu. Ceny są tu wysokie. Piwo lane najtańsze 6zł., puszka w sklepie 6zł, butelka 4zł., pizza 20-30zł., lody gałka 4zł. frytki 11zł., obiad od 40zł. w górę ( duże porcje ), mięso od 20zł. po nawet 30zł. za kilo kurczaka, coca-cola 2l. 9zł. Polecam zatem zrobić sobie jakieś zapasy w Polsce do jedzenia, hipermarkety tylko w dużych miastach ( jak pojedziemy to napiszę ile jest taniej ).

Sprawdzaliśmy też ceny wycieczke dostępnych na miejscu. I tak. lot paralotnią dla trzech osób to średnio wydatek 250zł., rejs statkiem z pełnym wyżywieniem i piciem + zwiedzanie dwóch wysp to koszt 150zł. od osoby.

Plaża czysta, kamienista, za plecami wielkie góry. Klimat bajkowy, atmosfera również. Słońce grzeje non stop, woda w morzu zimna :)

Dwa lata temu bylem w baśce było ekstra życzę udanych wakacji .i spokojnego powrotu do domu ... jeśli byś mógł sprawdzić z samej ciekawości

ile kosztuje impreza na statku nazywała się BIBA bodajże ..:D za rok licze na to ze dam rade pojechać do baśki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, dzięki. Jest taki statek, sprawdzę. Silver cenę jaką podałem to jest za cały apartament od wszystkich za dobę. Nie stać by mnie było żeby płacić tyle za osobę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z alkoholem, mogę zabrać swój ?

CRO jest w unii to nie powinno być problemów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z alkoholem, mogę zabrać swój ?

CRO jest w unii to nie powinno być problemów :wink:

dziękował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko, wrzuć namiary na ten apartmani + jakieś foty, tak dla potomnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, dzięki. Jest taki statek, sprawdzę. Silver cenę jaką podałem to jest za cały apartament od wszystkich za dobę. Nie stać by mnie było żeby płacić tyle za osobę :grin:

bramki na granicy już zniknęły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramki nie zniknęły, Chorwacja nie jest w strefie Schengen.

jestem już tydzień w Tucepi, sporo apartamentów wolnych ale na plaży ludzi sporo.

jak ktoś wybiera się w ciemno to bez problemu znajdzie lokum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro wyjeżdżam do Chorwacji

jaki kupić szmal - euro czy już kuny ?

podobno lepiej euro i na miejscu wymienić - dajcie jakieś info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...