Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

jarko, wrzuć namiary na ten apartmani + jakieś foty, tak dla potomnych...

Ogarnę coś jak wrócę do domu, teraz mi sie nie chce tym bawić ;)

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Panowie jutro wyjeżdżam do Chorwacji

jaki kupić szmal - euro czy już kuny ?

podobno lepiej euro i na miejscu wymienić - dajcie jakieś info

Siadaj i licz. W Baśce 1 euro = 7,3 kuny, w Splicie 1 euro = 7,2

Split - jak dla mnie słaby do zwiedzania. Zdecydowanie ładnieszy Śibenik i chociażby Zadar. Stadion Hajduka też cycków nie urywa. Jak się podejdzie do wejścia to wpuszczaja od strony murawy, można sobie od środka obiekt pooglądać.

Później napiszę coś o cenach w większych marketach, bo nie wszystko jest tańsze jak w miejscach turystycznych. W Splicie nie odnotowaliśmy czegoś takiego jak centrum handlowe takie jak w Polsce można spotkać z wieloma sklepami. Są duże markety. Jest Kaufland, Lidl, InterSpar, Plodine ( tu robiliśmy zakupy ), Konzum ( najbardziej tu chyba znany ) i pewnie z kilka innych by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki

czyli muszę zaopatrzyę się w euro

złotówki też w każdym banku wymienisz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramki nie zniknęły, Chorwacja nie jest w strefie Schengen.

jestem już tydzień w Tucepi, sporo apartamentów wolnych ale na plaży ludzi sporo.

jak ktoś wybiera się w ciemno to bez problemu znajdzie lokum.

bylismy w Tucepi rok temu, mam nadzieje, że byliście/bedziecie w knajpie:

na końcu wiochy, w kierunku Dubrovnika, skręcacie w lewo i jakieś 500m pod górkę

W knajpie, żarcie jest wybitne :kox:

konoba ranc tucepi - Szukaj w Google

adres strony:

:: Konoba RAN - Tuepi ::

i moje foto story na dojście: :decayed:

1jpg_nnhqeaa.jpg

2jpg_nnhqeqr.jpg

grzech- być w pobliżu i tam nie zawitać :kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Jarko, jedź do tej knajpy, którą opisałem powyżej :wink:

Nie pożałujesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też wybiera się 4.08 ? Może polecimy razem będzie raźniej ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wybiorę, okaże się w połowie lipca czy jadę początek sierpnia czy początek września. Musze poczekać na zgodą na urlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wybiorę, okaże się w połowie lipca czy jadę początek sierpnia czy początek września. Musze poczekać na zgodą na urlop

no my z kobietą mamy już urlopy ustalone więc nie możemy zmieniać nic :kwasny: postaraj się leciec w tym terminie, fajnie by bylo na 2 auta i raźniej bo ja pierwszy raz lece :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak daleko tez pierwszy raz, najdalej to do Czech jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów o Zakopanym, 2 lata temu wracałem 12h:kwasny:, a ten sam odcinek do heide parku w niemczech zrobiłem w 8h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza kochana Polska, kurcze najgorzej ją przelecieć, ludzie którzy lecą z krakowa i tych okolic mają dużo lepiej a My tu z pomorza to lipa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza kochana Polska, kurcze najgorzej ją przelecieć, ludzie którzy lecą z krakowa i tych okolic mają dużo lepiej a My tu z pomorza to lipa jest.

no kurde, ale masz nad morze blisko, a my na odwrót:decayed:

chciałbyś mieć ciastko i zeżreć ciastko:decayed:

jak się coś nie skopie to też się może wybiorę na początku sierpnia:wink:

byłem kilka razy i za każdym uparcie jadę przez Czechy,Austrię i Słowenię z Krk jakoś najszybciej mi się wydawało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nad morze to mam z jakieś 100 km :decayed:

mi termin się nie zmieni jak komuś by też podpasował walić śmiało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staś, dzięki. Wybieramy się Makarską odwiedzić, zajrzymy na obiadek :)

Dla nie zdecydowanych gdzie jechać to fajnie prezentowało się miasteczko Omiś, okolica też ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w środe 10.07.2013 startuje po raz trzeci CROATIA w tym roku Riwiera Makarska miejsce docelowe Podgora już czuje smak Karlovacko :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgroa super miasteczko takie klimatyczne, byłem 3 lata temu tam na wakacjach, i na kolacji i lodach przedwczoraj.:banan: Pierwszy raz jestem w Chorwacji w szczycie sezonu(lipiec) wcześniej 2 razy byłem w połowie czerwca, powiem szczerze że teraz na plaży to jest jakaś masakra jak przyjdę po 10 rano to wolne miejsca są... ale na drzewie bo na plaży to jest gdzieniegdzie wolne miejsce, ale do stania:facepalm: Generalnie to tak 40% Polaków i 40% Czechów reszta to inni Słowianie i makaroniarze, a ponoć prawdziwy szczyt sezonu to sierpień:shock3: Dzisiaj wybieram się do tej polecanej knajpy w Tucepi:wink: dobry1 pewny jesteś tego terminu wyjazdu? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2011r. byłem w Podgorze w hotelu Sirena sam hotel całkiem fajny minus mały basen ,własciciel furjat :facepalm: SIRENE raczej nie polecam :thumbdown:.

Plaża zawsze była wolna (za Sirena ) w kierunku Tucepi co do jedzenia smacznie było w knajpie Ahipara

Kolego alpin co z terminem :eusathink: zawsze smigam w lipcu :naughty: zawsze jest gitara .

Piszesz o zaludnieniu zrób sobie wycieczke do Baskiej Vody po godz. 20 to jest zaludnienie :decayed:

Lipiec i Sierpien wysoki sezon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to odwiedzałem dzikie plaże.

Jadąc wzdłóż morza np stoją trzy auta na poboczu.To masz blisko plaże, trzeba zejść na dół.

Spokój cisza i około 10 osób na plaży. Niektóre kobiety toples:)

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w środe 10.07.2013 startuje po raz trzeci CROATIA w tym roku Riwiera Makarska miejsce docelowe Podgora już czuje smak Karlovacko :banan::banan::banan:

ozujsko jest lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Ozujsko jest teraz na topie w Chorwacji... ale nasze piwo lepsze i tańsze:kox::kox: Ogólnie w Chorwacji zrobiło się drogo w porównaniu do 2009 r. i coraz więcej cwaniaków, w restauracjach płacisz za wodę drożej niż za piwo a w 90% to woda z kranu(sprawdzone):thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...