Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego tak jest ale jak już raz się jest w Chorwacji to chce się za rok znowu jechać...

nie tylko ty to masz ja już byłem 10 razy w tym roku może będzie 11:wink:

no bo już myślałem że jakoś inaczej mam ale grupowy do Chorwacji było by to coś wspaniałego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No BT w Chorwacji nie powtórzymy, ale jakby co to ja sie wybieram w drugim i trzecim tygodniu lipca. Okolice Makarskiej jak juz wcześniej wspominałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś o Makarskiej ? Może jakieś noclegi polecicie :) Lub chociaż gdzie najlepiej szukać.

Mogę polecić miejscowość Promanja. Rewelacyjna plaża z prysznicami, świetne widoki, spokój, kilkukilometrowa spacerowa trasa wzdłuż brzegu, plaża nudystów:). Byliśmy tam dwa lata temu, po nas kilku znajomych i wszyscy bardzo zadowoleni. Ja zawsze jeżdżę w ciemno i szukam na miejscu.

Z tego co na fotach widzę jest w miarę płasko, a właśnie takiego miejsca szukam.

W Promanje plaża jest płaska i szeroka. Stromo jest dalej od brzegu przy wjeździe do miejscowości. Co do Baska Voda (bo ktoś wcześniej wspominał) to zależy co się preferuje... ale tam nie ma takiego spokoju jak w mniejszych miejscowościach.

Mogę też polecić wyjazd do Czarnogóry, zwłaszcza drogą przez Serbię (chociaż w jedną stronę) - to już jest niezła przygoda, tylko trzeba bardzo uważać na kierowców samobójców. To co oni wyprawiają na drogach przerasta nawet największych rodzimych akrobatów:) W Czarnogórze mogę polecić miejscowość Petrovac oraz jednodniowy wypad do Ulcinj przy granicy z Albanią - bardzo płaskie piaskowe plaże. Jeśli ktoś był już kilka razy w Chorwacji to może być ciekawa odmiana. Poza tym jest trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bt w chorwacji nie powtórzymy, ale jakby co to ja sie wybieram w drugim i trzecim tygodniu lipca. Okolice makarskiej jak juz wcześniej wspominałem :)

aj szkoda bo sadzę że była by tez dobra impreza.... Najlepsze widoki to opuszczone domy oraz miny znajdujące się obok ulicy jak i także rozstrzelane domy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam w tym roku do CRO na początku września. Byłem 6 razy i za każdym razem chce wrócić do tego kraju.

W tym roku planujemy jechać z 2-letnią córką i szukamy z żoną miejsca do wypadu.

Znajomi którzy śmigają z dziećmi bardzo polecają nam miejscowość Zivogosce Blato - był ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto jeździ na Krk do Baśka? jakie sa realne ceny w lipcu za 2 osobowy apartament/pokój ? jak ktos wie to prosze o info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może już był i ma namiar ( adres, nr tel. ) Na ciekawą miajscówkę w okolicach Makarskiej ? Wiem że w ciemno jak się pojedzie to się coś znajdzie, ale jadąc z dzieckiem dobrze wcześniej mieć jakieś namiary i być przygotowanym. Szukam czegoś na 5 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zatrzymaliśmy się na dwie noce w 5 osób: dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, taras (tylko góry z niego widać), duży sklep w pobliżu, do plaży 5 min. W domu powinienem mieć telefon

43.298674, 17.015599 - Mapy Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam w tym roku do CRO na początku września. Byłem 6 razy i za każdym razem chce wrócić do tego kraju.

W tym roku planujemy jechać z 2-letnią córką i szukamy z żoną miejsca do wypadu.

Znajomi którzy śmigają z dziećmi bardzo polecają nam miejscowość Zivogosce Blato - był ktoś?

Byłem Tam :decayed:

Powiem tak, wielu szczegółów nie pamiętam, ale plaża jest fajna, więc z dzieckiem jak najbardziej.

Być może udałoby mi się znaleźć nawet jakiś namiar na kwaterę, w której byliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam w tym roku do CRO na początku września. Byłem 6 razy i za każdym razem chce wrócić do tego kraju.

W tym roku planujemy jechać z 2-letnią córką i szukamy z żoną miejsca do wypadu.

Znajomi którzy śmigają z dziećmi bardzo polecają nam miejscowość Zivogosce Blato - był ktoś?

Byłem Tam :decayed:

Powiem tak, wielu szczegółów nie pamiętam, ale plaża jest fajna, więc z dzieckiem jak najbardziej.

Być może udałoby mi się znaleźć nawet jakiś namiar na kwaterę, w której byliśmy.

Widze że koledzy byli kilka razy. Jak to sie ma do kosztów ? Warto jechać autkiem czy może zdać sie na biuro podróży ?

Coś wrzucili na grupona - Chorwacja: 10-dniowy wypoczynek z Biurem Podróży Plus

nie wiem czy warto ale spojrzeć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam w tym roku do CRO na początku września. Byłem 6 razy i za każdym razem chce wrócić do tego kraju.

W tym roku planujemy jechać z 2-letnią córką i szukamy z żoną miejsca do wypadu.

Znajomi którzy śmigają z dziećmi bardzo polecają nam miejscowość Zivogosce Blato - był ktoś?

Byłem Tam :decayed:

Powiem tak, wielu szczegółów nie pamiętam, ale plaża jest fajna, więc z dzieckiem jak najbardziej.

Być może udałoby mi się znaleźć nawet jakiś namiar na kwaterę, w której byliśmy.

Widze że koledzy byli kilka razy. Jak to sie ma do kosztów ? Warto jechać autkiem czy może zdać sie na biuro podróży ?

Coś wrzucili na grupona - Chorwacja: 10-dniowy wypoczynek z Biurem Podróży Plus

nie wiem czy warto ale spojrzeć można.[/QUOT

Zależności od funduszy samochodem drożej raczej wyjdzie ale wyprawa samochodem to jest coś zawsze gdzieś można podjechać stanąć za pierwszym razem zjeżdżaliśmy do Chorwacji z bardzo wąskich i stromych gór ze aż mi dreszcze brały ...spalanie i w ogóle ...ale jak gdzieś bym miał jechać to tylko samochodem jeden minus meczące strasznie a tak to gitara

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

IMG_1948.jpg

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

widoki są niesamowite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---

http://s16.postimg.org/kg8q5aodt/IMG_1948.jpg

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

widoki są niesamowite

niesamowite to są sugestie przeglądarki jak otworzę to zdjęcie w nowej karcie :grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

to samo miejsce, co kolega wyżej - warto jechać swoim autem

1d7fad122dabde74m.jpg

8a3a23e70128d424m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---

http://s16.postimg.org/kg8q5aodt/IMG_1948.jpg

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

widoki są niesamowite

niesamowite to są sugestie przeglądarki jak otworzę to zdjęcie w nowej karcie :grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

to samo miejsce, co kolega wyżej - warto jechać swoim autem

DSC01239.jpg | mech15 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.plhttp://images40.fotosik.pl/2011/1d7fad122dabde74m.jpg

http://images33.fotosik.pl/627/8a3a23e70128d424m.jpg

DSC01239.jpg | mech15 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC01242.jpg | mech15 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

heee niesamowite kolego samochodem to jest wyprawa kiedy robiona fota moje 2011 jakos w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500km to max. na tygodniowy urlop. Dłuższy wyjazd to można nawet do 2kkm się pokusić, ale bez przesady. Chorwacja autem jest idealna, dalej tylko samolot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jakie miesiace sa najkorzystniejsze chodzi mi tak zeby bylo poza sezonem ale jeszcze cieplo , wyjzad z malym dzieckiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...