Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do wyjazdu 2 tygodnie. Zastanawiam się kiedy wyjechać. Wstępnie planowałem w niedzielę na noc, ale teraz szala przechyla się na sobotę na noc żeby złapać dodatkowy dzień(niedzielę). Wyczytałem tutaj, że nie ma sensu jechać na weekend ze względu a korki, czy sobotnia noc to też kiepski pomysł?

dziku pisałeś tutaj, o jakiejś górze Jerzego przy Makarskiej w rezerwacie Biokovo(nie mogę tego posta teraz znaleść), możesz zaznaczyć na google maps jak tam dojechać?

Aha, no i pojawiła się opcja żeby wyskoczyć do Czarnogóry - był ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyjazdu 2 tygodnie. Zastanawiam się kiedy wyjechać. Wstępnie planowałem w niedzielę na noc, ale teraz szala przechyla się na sobotę na noc żeby złapać dodatkowy dzień(niedzielę). Wyczytałem tutaj, że nie ma sensu jechać na weekend ze względu a korki, czy sobotnia noc to też kiepski pomysł?

dziku pisałeś tutaj, o jakiejś górze Jerzego przy Makarskiej w rezerwacie Biokovo(nie mogę tego posta teraz znaleść), możesz zaznaczyć na google maps jak tam dojechać?

Aha, no i pojawiła się opcja żeby wyskoczyć do Czarnogóry - był ktoś?

Jeśli chodzi o górę Jerzego to najwięcej informacji znajdziesz na forum cro.pl

Wejdź sobie tam, jest to źródło wielu cennych informacji o Chorwacji. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam makarska piekne widoki w miare tanio i czysta woda

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

264924_394243443964587_1843585020_n.jpg zjazd do makarskiej

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyjazdu 2 tygodnie. Zastanawiam się kiedy wyjechać. Wstępnie planowałem w niedzielę na noc, ale teraz szala przechyla się na sobotę na noc żeby złapać dodatkowy dzień(niedzielę). Wyczytałem tutaj, że nie ma sensu jechać na weekend ze względu a korki, czy sobotnia noc to też kiepski pomysł?

Na początku lipca jechałem w niedzielę rano w kierunku Chorwacji i był bardzo niewielki ruch. Gdy minęliśmy Budapeszt to przeciwne pasy były zakorkowany przez wracających z wypoczynku nad Balatonem dlatego wjazd na noc w sobotę może być dobrym rozwiązaniem jak czujesz się na siłach. Najgorszy odcinek to Rzeszów - Koszyce wlekliśmy się niemiłosiernie i uwaga na wylocie z Koszyc jest nowy odcinek dwupasmowej drogi gdzie poprzedzający nas Niemiec uratował nam trochę euro. Tak samo na autostradzie węgierskiej w okolicach miejsc odpoczynku podróżnych minąłem kilka stojących samochodów policji w których w środku znajdowały się fotoradary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zrobione 2400km na Chorwację z Częstochowy 13godzin jazdy w jedna stronę trasa Dzubidze ,Chałupki, Ostrawa,Brno, Wiedeń ,Gras ,Lubliana i Senj było super 40stopni ciepła woda 27stopni także polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyjazdu 2 tygodnie. Zastanawiam się kiedy wyjechać. Wstępnie planowałem w niedzielę na noc, ale teraz szala przechyla się na sobotę na noc żeby złapać dodatkowy dzień(niedzielę). Wyczytałem tutaj, że nie ma sensu jechać na weekend ze względu a korki, czy sobotnia noc to też kiepski pomysł?

dziku pisałeś tutaj, o jakiejś górze Jerzego przy Makarskiej w rezerwacie Biokovo(nie mogę tego posta teraz znaleść), możesz zaznaczyć na google maps jak tam dojechać?

Aha, no i pojawiła się opcja żeby wyskoczyć do Czarnogóry - był ktoś?

Największa skarbnica wiedzy to cro.pl jeśli jednak potrzebujesz info na szybko to bezpośrednio z makarskiej bodajże na rondzie już na wyjezdzie z makarskiej w kierunku dubrownika jedziesz na w kierunku gór kierując się na park narodowy biokovo. Po drodze miniesz Górne Tucepi i dojedziesz do wjazdu na teren parku. Tam kupujesz bileciki i jedziesz na sam szczyt super dróżką z jeszcze lepszymi zapierającymi dech w piersiach widoczkami!!!! Koniecznie aparat kamera a na szczycie do ułożenia stosik z kamieni:) z tyłu masz małą kapliczkę na szczycie. Wrażenia cudowne. Jedź i wypoczywaj.

Jeśli któryś z Was potrzebowałby namiar na kwaterę w Breli(jakieś 10km od makarskiej) za którą płaciłem w tym roku 50 euro z klimą na 3 osoby(całkiem spoko dla młodych) to mogę dać. Przyzwoite warunki, klima, idealna dla 3 chłopa albo parki z dzieciaczkiem.

Pozdrowionka, jakby jakieś pytania - dzwońcie piszcie i najważniejsze wypoczywajcie i bezpiecznie wracajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w makarskiej placilem za apartament na 6 osob 60euro za dobe z klima ale bez internetu

Jak piszecie te ceny już to dodajcie też w jakim terminie byliście bo to bardzo istotne. Np. w maju ceny są zupełnie inne niż w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 20 do 30 lipca 2012

niezła cena. Ja jadę teraz we wrześniu do Baski na KRK i płacę za apartament na 3 dorosłe osoby i dwoje dzieci 47euro (bez klimy, z WiFi) ale 40 metrów od morza w świetnym punkcie. Szwagier w pokoju obok płaci za 2 dorosłe i dziecko 24euro (pokój, łazienka bez kuchni tylko z lodówką i czajnikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedziesz ?

Słyszałem że Węgry jakąś winete wprowadziły... Prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedziesz ?

Słyszałem że Węgry jakąś winete wprowadziły... Prawda to ?

Jadę w sobotę zaraz po meczu Polonii z Jagiellonią ;) na który oczywiście muszę pójść... Kurde niestety derby z Legią są w trakcie urlopu ale tego już nie zmienię.

Winieta na Węgry to już chyba od dłuższego czasu jest ale przyznam że dokładnie nie wiem bo nigdy tamtędy nie jeżdżę. Teraz też uderzam na Śląsk, granica w Chałupkach potem Czechy, Austria i prosto do CRO.

A Ty? Udało się przykryć chałupę? W końcu autkiem jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się. Ekipa od dachu wskoczyła na inną robotę. Były u nas te huragany co ludziom pozrywało dachy i musieli troche ludziom porobić bo nie mieli gdzie mieszkać. Zgodziłem się bo mam gdzie mieszkać, w sumie to tragedia ludzka, nie będę się rzucał o to. Mogę chwile poczekać.

Pojadę gdzieś tu na miejscu i mam nadzieję że za rok uda mi się w końcu dotrzeć do CRO. Przynajmniej dziecko będzie już większe i bez trudu powinno znieść podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to niefajnie... No ale nic... sytuacja losowa. Pozdrawiam w takim razie. Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień i październik zapowiadają w miare ciepły. Więc powinno sie zakończyć pracę w miare na spokojnie.

Jak masz mieć WiFi to melduj na bieżąco, może nawet jakies foto wrzucisz.

Może za rok uda sie wybrać razem. Pozdro i udanego urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam pytanie, ze względu że 13 października zmieniam stan cywilny to razem z przyszłą żoną planujemy wyjazd na Chorwacje w okolicach 16 października. Czy ktoś był w tak okresie na Chorwacji?? Jak z pogodą itp.

Mamy zamiar jechać w ciemno (w sezonie jeździliśmy tak ze 3 razy i nie było problemu z noclegiem) jak jest z kwaterami poza sezonem??

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

patrząc na średnie temp. po różnych serwisach meteo to Hiszpania czy Włochy wyglądają nieco ciekawiej. Jak te statystyki mają się do rzeczywistości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie kotleta :decayed: planujemy w wakacje mały wypad właśnie do chorwacji. W grę wchodzi makarska. Polecimy na spontana a o nocleg raczej jestem spokojny :wink: Myślę że czas pobytu to około 7dni. Bardziej zastanawia mnie trasa jaka polecieć. Każdy mówi inaczej, tylko z tego co tak czytam to najlepiej chyba będzie zrobić tak :

POLSKA-CZECHY-AUSTRIA-SŁOWENIA-CHORWACJA. Czytam o tych winietach i opłatach, zastanawiam się czy nie będę miał problemu żeby to kupić - widzieć że to jest w danym miejscu potrzebne :eusathink:może ktoś poleci jeszcze jak już będę w tej makarskiej jest tam co zwiedzać ? Czy się byczyć cały czas ? :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie kotleta :decayed: planujemy w wakacje mały wypad właśnie do chorwacji. W grę wchodzi makarska. Polecimy na spontana a o nocleg raczej jestem spokojny :wink: Myślę że czas pobytu to około 7dni. Bardziej zastanawia mnie trasa jaka polecieć. Każdy mówi inaczej, tylko z tego co tak czytam to najlepiej chyba będzie zrobić tak :

POLSKA-CZECHY-AUSTRIA-SŁOWENIA-CHORWACJA. Czytam o tych winietach i opłatach, zastanawiam się czy nie będę miał problemu żeby to kupić - widzieć że to jest w danym miejscu potrzebne :eusathink:może ktoś poleci jeszcze jak już będę w tej makarskiej jest tam co zwiedzać ? Czy się byczyć cały czas ? :guma:

Słuchaj ja też coś planuje ale obiecać na razie nie mogę ostatni raz 2 lata remu byłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...