Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciliśmy z HR. Wrażenia nie do opisania. Do CB nikt się nie doczepia. Wogóle mam wrażenie że gdy Policja czy inne służby widzą turystów to totalnie wszystko zlewają. Przez 2 tyg widzieliśmy 1 policjanta i to wchodził do domu na obiad :wink: Nie to co u nas :facepalm: Powodzenia

dokładnie:D ale u nas jak miśki nie szprechaja po angielsku, to też starają się nie błaznić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ruszam jutro wieczorem więc dzień wcześniej niż Ty ale może gdzieś się spotkamy w okolicach Splitu bo pewnie też tam gdzieś się zatrzymamy. :wink4: Jak jest z używaniem CB w krajach przez które jedziemy do Chorwacji?

Można uzywać, kanał 28, szkoda że nie w sobote bo by razem poleciał. Życze udanych wakacji.

:hi: No to może się gdzieś tam spotkamy. :wink4: Tobie również udanych życzę! Pozdro all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruszam jutro wieczorem więc dzień wcześniej niż Ty ale może gdzieś się spotkamy w okolicach Splitu bo pewnie też tam gdzieś się zatrzymamy. :wink4: Jak jest z używaniem CB w krajach przez które jedziemy do Chorwacji?

Można uzywać, kanał 28, szkoda że nie w sobote bo by razem poleciał. Życze udanych wakacji.

:hi: No to może się gdzieś tam spotkamy. :wink4: Tobie również udanych życzę! Pozdro all!

Panowie ja wlasnie jestem w zaboricu jestem tu drugi raz i uwazam, ze jest cudnie.

Jestem chetny na cro spota :-) jakby co to moj tel 510 454 050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy nie pojadę z bratem i może ktoś by jeszcze pojechał, też myślę początek września :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawdopodobnie w wrześniu będę bujał się furą na Chorwację i mam pytanie, ktoś wykupił na czas wyjazdu ubezpieczenie Assistance na samochód? , wiadomo różnie to bywa.

Jak tak to gdzie i jakie koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawdopodobnie w wrześniu będę bujał się furą na Chorwację i mam pytanie, ktoś wykupił na czas wyjazdu ubezpieczenie Assistance na samochód? , wiadomo różnie to bywa.

Jak tak to gdzie i jakie koszty?

podejdź do pierwszego lepszego agenta wybierze Ci najlepszą ofertę, aktualnie mam AC z pełnym pakietem holowania i nie kupowałem dwa lata ale myślę że tak 60-90zł powinieneś się zmieścić:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawdopodobnie w wrześniu będę bujał się furą na Chorwację i mam pytanie, ktoś wykupił na czas wyjazdu ubezpieczenie Assistance na samochód? , wiadomo różnie to bywa.

Jak tak to gdzie i jakie koszty?

Polecam compensa pomoc Compensa Pomoc wariant A, miałem okazję w tym roku sprawdzić ich skuteczność w Chorwacji. Tylko to jest ubezpieczenie na cały rok i kosztuje ok 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawdopodobnie w wrześniu będę bujał się furą na Chorwację i mam pytanie, ktoś wykupił na czas wyjazdu ubezpieczenie Assistance na samochód? , wiadomo różnie to bywa.

Jak tak to gdzie i jakie koszty?

Polecam compensa pomoc Compensa Pomoc wariant A, miałem okazję w tym roku sprawdzić ich skuteczność w Chorwacji. Tylko to jest ubezpieczenie na cały rok i kosztuje ok 300zł.

Awaria była po drodze?

Ja mam assistance z PZU w Polsce już sprawdzone nie raz, a za granicą jeszcze na szczęście jeszcze nie byłem zmuszony sprawdzać. Cena za rok w max opcji 250 zł.

Ja w tym roku byłem na wyspie Rab miejscowość Lopar. Miejsce na wakacje z dziećmi rewelacja, plaża piaszczysta długa i szeroka tzw. "rajska plaża" woda płytka chyba przez 200 metrów dla dzieci jest super, a wtedy i rodzice mogą odpocząć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie było tragedii i assistance się sprawdził przy okazji.

Kumplowi strzelił pasek od wspomagania w Chorwacji parę tyg. temu to przyjechał jakiś fachowiec z pomocy drogowej i za holowanie i wymianę tego mu zaśpiewał 580 euro:decayed: a że assistanca kumpel nie miał więc do Polski bez wspomagania wracał:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu w dniu wyjazdu się okazało że ten duży wiatrak przy chłodnicy nie chodzi i komp. pokazuje problem z rozruchem. Fachowcy z ASO powiedzieli że na bank się zatrał i nic się nie zrobi i żebym czasem tym autem tak daleko nie jechał bo jak stane w korku jak będzie gorąco to będzie problem. No ale że to było 4 godziny przed wyjazdem to i tak pojechałem, a myślę sobie holowanie z zagranicy do Polski i samochód zastępczy mam wykupione w razie czego:kox: No i wiatrak w Chorwacji jak było gorąco to stwierdził że musi działać i się naprawił i działa do dziś:grin:

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

Więc warto mieć coś takiego :wink:

Oj warto kiedyś w DE się sam o tym boleśnie przekonałem, teraz zawsze mam wykupioną max. opcję na cały rok i jeżdzę spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sam koniec września. W zeszłym roku byliśmy ekipą 23 września - 2 października z trasą w Primostenie.

- Idealna pogoda, nie myśli się tylko o tym by schować się do klimatyzowanego baru i popijać ladrery cały dzień.

- Praktycznie zero ludzi a do 1 października wszystko otwarte jak w środku sezonu + wszystko można wytargować.

W tym roku wyruszamy 20.09 do Czarnogóry… obawiam się*tylko trochę mojego niskiego zawieszenia. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chorwacji warsztatów jak na lekarstwo.

Nigdy nie wykupuję takiego ubezpieczenia.

W tamtym roku padły mi szczotki w rozruszniku jak dojechaliśmy na miejsce.

Polaków życzliwych nie brakuje i pomógł mi jeden.

Objeździliśmy warsztaty (Makarska) i nie mogliśmy kupić szczotek.

Mechanicy dali namiar na elektryka samochodowego, znaleźliśmy go z trudem (mały garaż za szpitalem)

Szczotki polutował (bosch) i zapłaciłem tylko 15 euro

Jeżdżę do dziś na nich:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chorwacji warsztatów jak na lekarstwo.

Nigdy nie wykupuję takiego ubezpieczenia.

W tamtym roku padły mi szczotki w rozruszniku jak dojechaliśmy na miejsce.

Polaków życzliwych nie brakuje i pomógł mi jeden.

Objeździliśmy warsztaty (Makarska) i nie mogliśmy kupić szczotek.

Mechanicy dali namiar na elektryka samochodowego, znaleźliśmy go z trudem (mały garaż za szpitalem)

Szczotki polutował (bosch) i zapłaciłem tylko 15 euro

Jeżdżę do dziś na nich:banan:

Nie wykupisz do pierwszego razu na autostradzie i kosztów w setkach euro.

Ciekawe co byś zrobił jak byś nie znalazł tego gościa albo awaria by była w środku nocy na autostradzie:whistling: ubezpieczenie daje mi lawetę z holowaniem do Polski za darmo i samochód zastępczy na 7 dni więc mogę kontynuować urlop czy co tam potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bośni i Hercegowinie królują stare mercedesy.

Jadąc z Makarskiej do Mostaru, widziałem więcej starych mercedesów niż w Polsce przez cały rok:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...