Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na pusto leję 55 litrów...

ale spalanie 13/100

droga powrotna w CRO na jednym odcinku wyszła mi 17 ale 170-220 km/h non stop

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do LPG w CRO to:

1. Dobija dużo mniej niż u nas

2. Może miałem pecha ale 4 stacje przy autostradzie miały nieczynny dystrybutor lpg :grin: , dobrze, że PB na full zalałem w PL :decayed:

Opublikowano

Do tych co już byli w Chorwacji i jechali na LPG, jak pamiętacie to podajcie ceny :) Czy wie ktoś czy nie będzie problemu w razie kontroli za granica jeżeli auto będzie prowadzić narzeczona która nie widniej w dowodzie rejestracyjnym ani polisie OC? ;) Startuje ktoś z małopolski w dniu 23.08?

Ja chyba :) Jak dadza mi i kumplowi wolne to chyba w tym terminie pojedziemy :)

Opublikowano

Hi,

Planuje wylot do Chorwacji pod koniec lipca na 10-12 dni.

Niestety nie bylem tam jeszcze ani razu i moja wiedza na temat tego kraju jest niewielka.

Pojawiały sie juz tematy o najlepszej trasie itp., ale zdecydowałem sie założyć nowy, który może będzie małym kompendium wiedzy dla innych.

Będę wdzięczny za odpowiedzi na pytania i wszelkie porady ;)

Gdzie :?:

Większość osób poleca Południową Dalmację, Makarską, wszelkie typy [rejony/miejscowosci] mile widziane.

Którędy :?:

Wyczytałem, ze należy omijać Węgry, bo drogi są słabe. Można było jeszcze niedawno naciąć sie na korki w Słowenii i w Chorwacji na bramkach, ale juz podobno są nowe drogi, które odelżyły ruch. Planujemy lecieć przez Czechy > Austrię [zahaczyc o Wieden na dzien lub dwa, bo mam tam znajomych, noclegi 20-30km od centrum wiednia sa po 30-40EUR za pokoj 2-3 os.] > Słowenię.

Jak najlepiej szukać noclegu :?: Rezerwować w PL, czy jechać "w ciemno" :?:

No właśnie - jak bookowac? I czy warto jechać w ciemno i szukac czegoś na miejscu?

Co sie opłaca najbardziej - hotel+wyżywienie, czy sam hotel, a wyżywienie we własnym zakresie [sniadania/kolacje] + obiady w knajpach?

Z góry dzięki za odp. :notworthy:

Poniżej lista wyjazdowa w sezonie 2015

1. Armi - Podgora (lub Tucepi) - 2 połowa czerwca

2. Stanley - Promajna - 6.09.15 -18.09.15

3. Pajda - Promajna - 6.09.15 -18.09.15

4. Dobry1 - Riwiera Makarska, Podgora lub Promajna - 15.07.2015 -27.07.2015

5. Steav - Makarska - od 04.07.15

6. Wandej - Promajna - od 27.08.15

7. Diman - Promajna - 6.09.15 -18.09.15

8. Edekxp - Grebastica - 8.07 - 15.07

9. Tygrysek83 - Promajna - 04.08. - 16.08

10. Arturoo - 22.06-

11. Roboform550 - Baśka Voda - 03.07 - 11.07

12. Snajper1998 - Marusici - 13.07- 28.07

13. Saylar - Promajna - 18.08.-26.08

Opublikowano

Pozdro z Tucepi. Dzięki stanley dobra miescina

Opublikowano

Pozdro z Tucepi. Dzięki stanley dobra miescina

to fajnie, że się podoba

pamiętaj żeby odwiedzić :

http://www.ranc-tucepi.hr/ :kox:

Opublikowano

Pozdro z Tucepi. Dzięki stanley dobra miescina

to fajnie, że się podoba

pamiętaj żeby odwiedzić :

http://www.ranc-tucepi.hr/ :kox:

Koniecznie musisz to odwiedzić!
Opublikowano

Właśnie byłem knajpa i żarcie miazga. Jak by co to lepiej rezerwowac nam ledwo się udało bez

Opublikowano

Właśnie byłem knajpa i żarcie miazga. Jak by co to lepiej rezerwowac nam ledwo się udało bez

prawda, z wolnym miejscem czasem tam ciężko

Opublikowano

Ludziska nagle padł pomysł wyjazdu na CRO... :decayed: Jako, że kilka razy już byłem w okolicy Makarskiej i dalej to teraz wypad w Okolice Crikvenicy... Był tam ktoś, coś?

Opublikowano

Ludziska nagle padł pomysł wyjazdu na CRO... :decayed: Jako, że kilka razy już byłem w okolicy Makarskiej i dalej to teraz wypad w Okolice Crikvenicy... Był tam ktoś, coś?

Crikvienica większa mieścinka, mi osobiście nie podobało się na wypoczynek (przejeżdżałem), byłem kilkanaście km dalej w Novi Vinodolski i było super. Parę lat wcześniej byłem w Podgorze i IMHO Novi wygrywa - ale każdy ma inne potrzeby i oczekiwania :wink:

Opublikowano

Novi Vinodolski również polecam, bardzo miło wspominam, lepiej niż Igrane obok Makarskiej :wink:

Opublikowano

Panowie, czy ktos mi moze podeslac sprawdzone miejscowki z okolic Makarskiej ? Najbardziej bmy przytulil Tucepi lub Promenja :) Okazalo sie ze z urlopem problemu nie bedzie, i bede z kolegami jechal na 10 dni, miedzy 23.08 a 5.09 :)

Edytowane przez sebul

Opublikowano

Panowie, czy ktos mi moze podeslac sprawdzone miejscowki z okolic Makarskiej ? Najbardziej bmy przytulil Tucepi lub Promenja :) Okazalo sie ze z urlopem problemu nie bedzie, i bede z kolegami jechal na 10 dni, miedzy 23.08 a 5.09 :)

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

Opublikowano

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz?

też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno

Opublikowano

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz?

też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno

Mam już zaklepane dosyć dawno. W 5 osób wolałem nie ryzykować :wink:

Opublikowano

Panowie, czy ktos mi moze podeslac sprawdzone miejscowki z okolic Makarskiej ? Najbardziej bmy przytulil Tucepi lub Promenja :) Okazalo sie ze z urlopem problemu nie bedzie, i bede z kolegami jechal na 10 dni, miedzy 23.08 a 5.09 :)

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

To będzie można zrobić mini spota :D

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz?

też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno

Szkoda, ze nie tydzien wczesniej :D Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac :)

Opublikowano

Jak będziecie to mój numer jest w sygnaturze. Jakieś piwerko się zrobi albo coś mocniejszego :kox:

Opublikowano

Pozdro z NoVI Vinodolski :-) Łatwo z noclegiem nie było. Wszędzie full! Masakra! Dzięki za podsunięcie pomysłu z mieściną. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.