Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzucaj fotki Andrzej. Koniecznie jedź do Breli, przy marinie masz lodziarnie Roma. Tam smak don vito - to najlepsze lody w całej Chorwacji!!!!!

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja od 02 września jestem w okolicach Makarskiej więc jak coś to Pany pisać można gdzies się złapać...

pzdr

Opublikowano

Już się nie mogę doczekać kiedy będzie wrzesień, wyjazd 05.

Opublikowano

Promajna on tour :kox: Ktoś już jest? Góral? Jak coś obok konzuma kwatera moja :kox:

jeszcze nie jestem od 30-08 od niedzieli :)

a tak przy okazji jechał ktoś przez Słowację? czy nadal są roboty drogowe pomiędzy Zwoleniem a granicą z Węgrami

Opublikowano

Ja lece przez Niemcownie, Austrie i Słowenie...

Dostęp do neta będę miał więc jak coś możemy się gdzieś złapać :)

Opublikowano

Ja leciałem Czechy austria słowenia cro. Robot jest trochę w czechach i Austrii. Troopers ja mam kwaterę na przeciwko konzuma. Drogo tam swoją drogą w uj

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Ja leciałem Czechy austria słowenia cro. Robot jest trochę w czechach i Austrii. Troopers ja mam kwaterę na przeciwko konzuma. Drogo tam swoją drogą w uj

Tapnięte z SGS5

Ja będę stacjonował w Krvavicy 5 km od Makarskiej....

Opublikowano

Ależ Wam zazdroszczę, ja jadę dopiero za 300 dni :mellow:

Opublikowano

Ma ktos jakiegos linka z prognoza pogody na CR? U nas tez bedzie to okolice Baska Voda i Makarska.

Opublikowano

Podziekowal! Wyglada niezle! :hi::decayed:

Opublikowano

Nie ma problemu, a swoją drogą może polecicie jakąś fajną smaczną konobę którą macie przetestowaną?

Ja wyruszam w poniedziałek 31 sierpnia - trasa prosta - przez DE, Austrię - tutaj mamy w planach odwiedzić Wodospady Krimll - przejazd przez trasę wysoko alpejską " Grossglockner " , chyba że pogoda będzie z du*y to kierunek odrazu na Słowenię i tam - Postojna Cave, później już dojazd Rastoke gdzie nocleg tranzytowy mamy mieć i rano atakować "Jeziora Plitvickie"... a później już dojazd na kwaterę....

Edytowane przez troopers

Opublikowano

Masz nocleg w okolicach Rastoke/Plitvic zaklepany czy podesłać namiar?

Opublikowano

Ma ktos jakiegos linka z prognoza pogody na CR? U nas tez bedzie to okolice Baska Voda i Makarska.

Śmiało możesz przyjeżdżać grzeje tak ze ciężko wysiedziec na slonxu:decayed: Jadąc w nocy bałem się bo jeszcze 150km od celu byli 15 stopni ciepła. Przejechaliśmy kilka tuneli a tu już 20 stopni. NA miejscu non stop ponad 30

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

To miałeś farta, w tamtym roku jak jechaliśmy we wrześniu to przed tunelem w dzień 15 stopni i leje, później tunel ciepło/zimno czyli Sveti Rok i leje jeszcze bardziej :decayed:

Opublikowano

Masz nocleg w okolicach Rastoke/Plitvic zaklepany czy podesłać namiar?

Nie mam nic zaklepany...Także chętnie przyjmę namiary
Opublikowano

Masz nocleg w okolicach Rastoke/Plitvic zaklepany czy podesłać namiar?

Nie mam nic zaklepany...Także chętnie przyjmę namiary
Marija Brajdić
Brajdić Selo 196 a
47245 Rakovica
Telefon+385(0)47784222
Bardzo miła pani, po polsku da się porozmawiać. Chętnie opowiada o okolicy jak i o całej Chorwacji. Dzwonić można o każdej porze. Jeśli dobrze pamiętam to ma 3 lub 4 pokoje na górze.
20km od Rastoke i jakieś 14km do wejścia nr 2 w Plitvicach

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Masz nocleg w okolicach Rastoke/Plitvic zaklepany czy podesłać namiar?

Nie mam nic zaklepany...Także chętnie przyjmę namiary
Marija Brajdić
Brajdić Selo 196 a
47245 Rakovica
Telefon+385(0)47784222
Bardzo miła pani, po polsku da się porozmawiać. Chętnie opowiada o okolicy jak i o całej Chorwacji. Dzwonić można o każdej porze. Jeśli dobrze pamiętam to ma 3 lub 4 pokoje na górze.
20km od Rastoke i jakieś 14km do wejścia nr 2 w Plitvicach

:thumbup1: thx

Opublikowano

BTW

Alfa Star bankrutem,

masakra, takie dupne i wydawało sie konkretne biuro :huh:

Opublikowano

BTW

Alfa Star bankrutem,

masakra, takie dupne i wydawało sie konkretne biuro :huh:

Ty chyba kiedyś byłem z tego biura gdzieś na wakacjach ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.