Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To kto jedzie za rok ? :naughty:

Zależy gdzie ;p jeśli Chorwacja to tak!

po powrocie odrazu planu gdzie za rok... hmmmm miały być Kanary a konkretnie Gran Canaria, ale moja kobita pływać nie umieju :-/ a tam fale dość spore są na Kanarach....więc tam na materacu by sobie całe dnie nie leżała chyab że przy hotelu.... więc ponownie jedziemy do Chorwacji.... tyle, że tym razem chcemy w Bośni a konkretnie w Mostarze zostać 2-3 dni.... bardzo nas urzekł Mostar, trafiliśmy na nawoływanie do modlitwy z meczetu niedaleko oddalonego od starego mostu, dziwne uczucie - ciary przeszły :) ogólnie ma swój klimat to miasto, dlatego chcemu tam zostać i poznać je także nocą.... trochę się obawiałem jadąc do BiH bo tam AC ani assitance nie działało więc jechało się z wielką niewiadomą.... ale szkoda było tych zmartwień b wszystko bez problemu... także urlop 2016 na pewno CRO!!!

Edytowane przez troopers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w końcu, zamiast na Chorwację, pojechałęm do Toskanii, i powiem, że naprawdę super było. Również polecam.Ale przyszły rok, napewno Chorwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam plan w przyszłym roku ruszyć do Chorwacji :).

Już planujecie w jakich terminach i gdzie najlepiej? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam plan w przyszłym roku ruszyć do Chorwacji :).

Już planujecie w jakich terminach i gdzie najlepiej? :decayed:

Powiem Ci jak ja wybierałem termin to planowałem wyjazd na początku września - generalnie zawsze urlop w pracy biorę na wrzesień dlatego też ten miesiąc był przeznaczony na wypad :). Kierowałem się głównie rejonem gdzie chciałem`odpoczywać - Riweria Makarska - stacjonowałem w Krvavicy między Makarską a Baska Voda. Dla mnie najważniejszy był spokój, plaża w Krvavicy fajna niezatłoczona z drzewkami.... a po plażowaniu często bywaliśmy właśnie w BV. W 2016 plany były także tam jechać choć teraz plan jest nieco inny - bo Teneryfa.

Ale jeszcze nie przesądzony wyjazd do CRO.

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem w 2 polowie czerwca i 1 polowie wrzesnia. W czerwcu pachnie lawenda(dla mnie jeden z symbolii Cro) i sa dluzsze dni. We wrzesniu dni sa krotsze, lawenda nie pachnie a ceny wcale nie sa nizsze niz w drugiej polowie czerwca. Swoja droga np. w pazdzierniku tez wcale nie jest taniej:/

Teraz jade przelom czerwca i lipca.

Chyba znow Riwiera Makarska+ukochana Bośnia.

Chociaz niektorzy mowia, ze jak sie pojedzie na Peljesac to bedzie sie tam wracac i wracac.

Na wyspach nie bylem, wiec nie wiem.

Jedyne miejsce ktorego nie polecam w sezonie to sama Makarska. Typowa miejscowosc turystyczna, bez chorwackiego klimatu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem w 2 polowie czerwca i 1 polowie wrzesnia. W czerwcu pachnie lawenda(dla mnie jeden z symbolii Cro) i sa dluzsze dni. We wrzesniu dni sa krotsze, lawenda nie pachnie a ceny wcale nie sa nizsze niz w drugiej polowie czerwca. Swoja droga np. w pazdzierniku tez wcale nie jest taniej:/

Teraz jade przelom czerwca i lipca.

Chyba znow Riwiera Makarska+ukochana Bośnia.

Chociaz niektorzy mowia, ze jak sie pojedzie na Peljesac to bedzie sie tam wracac i wracac.

Na wyspach nie bylem, wiec nie wiem.

Jedyne miejsce ktorego nie polecam w sezonie to sama Makarska. Typowa miejscowosc turystyczna, bez chorwackiego klimatu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie mam te same odczucia. Byłem tam 1 dzień i to jest masakra. Tłok przeokrutny i wszędzie tylko żarcie i stragany.Może nocne życie jest tam konkret ale ja jeżdzę odpocząć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 sezony wakacyjne spędziłem z moją drugą połówką na Chorwacji, dokładnie to na wyspie Brać. Piękne miejsce, widoki na Split czy Omis nocą są niesamowite. Trasa trochę męcząca bo około 1200km ale jadać A4 B7 Avant to wygoda mówi sama za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak temp powietrza i wody w czerwcu względem września?

tak na chłopski rozum to pewnie woda zimniejsza i temp powietrza ciut niższa .... ?

za to pewnie dzień dłuższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wybieram się na Chorwację w tym roku.

Pierwszy raz taki wypad autem i pierwszy raz b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wybieram się na Chorwację w tym roku.

Pierwszy raz taki wypad autem i pierwszy raz b6.

Chorwacja to nie wyspa albo góra :wink:

Jeździ się do Chorwacji. Podstawowa zasada cro-maniaków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi tam cię cytowałem z zapytajnikiem, także czuj się zobowiązany do odp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...