Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

byłem już 3 razy w cro...i za każdym razem trafiałem na dupków powiem szczerze ale to z biura novasol i casamundo...strasznie powiem szczerze zrzędzili Ci właściciele:)....a moi znajomi w ciemno śmigali razem z nami i trafiali na super gospodarzy takich prawdziwych chorwatów z ich naleweczkami itp. bez problemowi....ale za kazdym razem zadyszka pod górkę po paru piwkach haha... :) będę się odzywał do tych ludzi dzięki za info a jak nie to na żywioł :) zawsze dojeżdzam na ranek więc może coś się znajdzie po drodze:) i zeby nie było za dużo azylów

Edytowane przez kowal88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam PAnowie /Panie szukam czegoś na wakacje na Chorwacji chodzi mi o bliski dostęp do wody dubrovnik makarska mnie interesuje , jakieś fajne tereny do wypoczynku plaże, i mogą być jakieś kluby w okolicy;)

czy ma ktoś jakieś fajne kwatery, domki , apartamenty najlepiej na około 8-9 osób:D

Pozdrawiam

polecam, sprawdzone w 100%

http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html

A jak cenowo ? :)

Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien

Jelena 2

Jedź w ciemno w tym terminie. Rozejrzyj się po okolicy i na pewno znajdziesz miejscówe za rozsądny pieniądz. Tylko ustaw się tak, żeby nie szukać późnym wieczorem jakiegoś lokum, choć i to możliwe :)

Wiem, bylem juz 2 razy i widzialem ze bez problemu mozna jechac w ciemno, ale i tak wole zarezerwowac bo po podrozy chce zostawic auto , isc na piwko i plaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wybór padł na Podgore może jakieś namiary na fajną wille :wink::wink: ,kilka lat temu byłem w hotelu Sirena :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop w 2014 i 2015 spedziłem w Promajna jest ok ale zaspokojnie ^_^

przecież w Podgorze jest podobnie, ciut większa mieścina z małym portem :wink:

Może uderz do Baśki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od Baskiej Vody zaczeliśmy przygodę z Chorwacja w 2011r :) Bedzie to już szósty wyjazd do pięknej Chorwacji ,pisałem już Baska jest ok ale zbyt dużo ludzi. Promajna urokliwa bardzo spokojna :kwasny: zbyt mało atrakcji dla dzieciaków plac zabaw mini..Wybór padł na Podgore więcej knajpek z grajkami więcej atrakcji dla dzieciaków da się jeszcze spokojnie wypocząć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tucepi ?:) Bylem rok temu i bylo bardzo fajnie, super ladnie i ludzi tak nie za duzo , nie za malo :) Choc sporo polakow ktorych poznaje sie tym ze z oddali tylko KU^WA i ku^wa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sierpniu w tucepi na samym końcu miejscowosci i nie było gdzie d*py wcisnąć po takim wyjeździe pade do promainy odpocząć w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a był ktoś z was w Trogirze?? i tam jest przejazd na wyspę Ciavo czy jakoś tak, był ktoś tam?? sam trogir bardzo fajny, nie za duzy nie za mały wieczorem miasto pełne ludzi....

jak ktoś był to chętnie tam łyknę jakiś lokal:)

jedyny minus samoloty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No minus Tucepi to wąziutka plaża :kwasny: my leżakowaliśmy na samym końcu, prawie przy plaży nudystów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No minus Tucepi to wąziutka plaża :kwasny: my leżakowaliśmy na samym końcu, prawie przy plaży nudystów :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin: eeeee same plusy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jak bylem na przelomie sierpnia i wrzesnia to na plazy zawsze miejsce bylo , we wrzesniu to juz wszedzie byly miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a był ktoś z was w Trogirze?? i tam jest przejazd na wyspę Ciavo czy jakoś tak, był ktoś tam?? sam trogir bardzo fajny, nie za duzy nie za mały wieczorem miasto pełne ludzi....

byłem kilka lat temu na Ciovo, w miejscowości Slatine (to był nasz pierwszy wypad do Cro). Cicho, spokojnie, do wody dosłownie wystarczyło się pokulać z apartamentu. Plaża ok, ale podjeżdżaliśmy 3 minuty autem na plaże Kawa/Kava, jakoś tak. Tam już widok bardziej bajkowy...

Ale jedno jest faktem, spokojnie, ładnie, ale im dalej na południe Chorwacji tym ładniej (moim zdaniem).

Byłem następnie w Breli (super, kolorowo, ale stromo i dużo schodów do pokonania. Bez dzieci Tak, z dziećmi gorzej).

Byłem w Promajnie dwa razy.... za każdym mega wypoczynek, plaże spokojne, ludzi nie dużo, nie mało.

Ogólnie Riwiera Makarska, to dobry punkt na późniejsze wypady/wycieczki.

Pieszo: Baska, Makarska też da rade, można oczywiście podjechać autem.

Autem: można szaleć i co chcecie i gdzie chcecie: od Splitu/Trogiru zaczynając, wodospady KRKa, aż na południe do Dubrownika, góry Biokovo.. półwysep Plejsak, tamtejsze winnice :wink: Dla ludzi bardziej wierzących polecam wybrać się do Meczugorie (ja to podsumowałem tak: Nasza Częstochowa rozłożona na kilku kilometrach kwadratowych, góra objawień, droga krzyżowa.... Tam się jedzie na cały dzień).

Samoloty w Trogirze: ładny widok, po jednym dniu przestają przeszkadzać.

Jeśli ktoś boi się jechać autem w ciemno - nie bać się!!! Tylko raz byłem na wcześniej zabukowanych apartamentach, reszta w ciemno.

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanko....

Z okazji że w 2015 roku musiałem zrezygnować z urlopu tak wiec w tym padło na chorwację wyjazd oczywiście początek sierpnia bo od 1 sierpnia mam urlop ale do rzeczy...

Szukać już teraz noclegów i rezerwować przez internet wpłacając zaliczkę czy jeszcze się wstrzymać.

Jak w tym roku wychodzą mniej wiecej ceny noclegów/apartamentów.

Jak jest z tymi winietami dokładnie.

Czy na dowód osobisty można jechać.

Jaki zapas gotówki wziąść na 7-10dni i czy euro czy ich walutę i czy kupować ja w PL czy gdzieś tam u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanko....

Z okazji że w 2015 roku musiałem zrezygnować z urlopu tak wiec w tym padło na chorwację wyjazd oczywiście początek sierpnia bo od 1 sierpnia mam urlop ale do rzeczy...

Szukać już teraz noclegów i rezerwować przez internet wpłacając zaliczkę czy jeszcze się wstrzymać.

Jak w tym roku wychodzą mniej wiecej ceny noclegów/apartamentów.

Jak jest z tymi winietami dokładnie.

Czy na dowód osobisty można jechać.

Jaki zapas gotówki wziąść na 7-10dni i czy euro czy ich walutę i czy kupować ja w PL czy gdzieś tam u nich?

Dobre miejscówki warto wcześniej zarezerwować, najlepiej płacić kartą walutową w USD - warto sobie taką wyrobić i później gdzieś w kantorach online robić wymianę. Dobre konto ma T-mobile tylko ważne by było w dolarach bo karta jest mastercard która właśnie ma walutę orzliczeniową USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ale ja tam wolę gotóweczkę przy tylku lepiej spie ;)

Ponawiam pytanko..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie co weźmiesz złotówki, euro czy dolary każdy kantor ci wymieni.

Lepszy kurs jest jak wymieniasz euro.

Albo karta i do bankomat też spokojnie można tak operować

Co do tego ile zabrać, to zależy co chcesz tam robić piwko na plaży 8-10 zł, obiad od 20-60 zależy gdzie jesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny, to Mam 2 wolne miejsca w aucie. mogę zabrać w rejony Riwiery Makarskiej. Niestety znajomym wypadła ważna sprawa :/ Termin wyjazdu z PL 17 czerwiec piątek, z cro wyjazd 28 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sprawdzony namiar na apartament na jakiejś wyspie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...