Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakie ceny w konobach, konzumach, lidlach itp

Mam tutaj na myśli Promajnę, Tucepi, Podgorę, Brelę ( ogólnie Riwierę Makarską)

podobno w tym roku sporo drożej :huh:

Lipa ceny, piwo w butelce prawie 9 kun( bo piwo 7,5-8 kun i kaucja, a w puszcze za 10,5 kuny) , ser kostka goudy 28 kun jak dobrze pamietam, jajka , 18 kun za 10 , sok jakis czy nektar 12 lub 14 kun, duze karlovacko 1,895 l 19 kun w promocji, 20-22 zazwyczaj, chleb 9 kun w piekrani, obiad w tucepi 45 kun i piers z kurczaka , frytki i pomidorek , taka olowa, i pojesc tym srednio idzie, piwo w knajapch zazwyczaj 15 kun duze, 10 male, gdzieniegdzie 18 kun , w makarskiej w lagunie duzo zarcia , 50 kun i podwojna piers, frytki, ryz i saladka , nie przejadlem tego a ja dalme tam raz przed podroza :) hamburgery 22-25 kun i srednio dobre, kebab , gyros 25 kun, ale jak dla mnie mega slony i nie do zjedzenia do konca... malo sosu tez daja . Zarcie to ogolnie fast food, wszystko na oleju, mieso az prawie plywa w oleju :) w breli albo baska voda jadlem obiad , byl co prawda drozszy bo chyba z 70 kun ale miesko w piernce super ,fryteczki i sosik :) )

I najwieksza lipa to remonty w czechach i austrii, dziadostwo nieziemskie ;/ Na szczescie nigdzie nie stalem w korku, ale jak jechalem to w austrii byl w strone polski ladny koreczek

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W studenacu karlovacko 6.99. Butelki oczywiście przyjmują puste nawet sami pytają. Mały spot w Promajnie Z Goralem zaliczony:wink:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tanio u mnie w studenacu 7,49 bylo, butelki przyjmowali oczywiscie ale czasem je wywalalismy bo nie chcialo sie nosic :)


A i pytanie roku: dlaczego chorwaci jezdza na zimowkach ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytano dp tych, którzy są na miejscu:

zabierać euro i zamieniać na kuny, czy wypłacać kartą z bankomatu i płacić kartą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest możliwość to płacić najwięcej kartą, przelicznik wychodził w PKOBP około 56 groszy, a w kantorach 60-63grosze.

Gotówka to złotówki wymienić w kantorze ale czasem lepiej na poczcie, mimo że pobierają prowizję ,ale lepszy kurs

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za winiety i paliwo karta placilem, wzialem tez euro i tam na kuny wymienialem, kurs byl 7.4 kun za 1 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za winiety i paliwo karta placilem, wzialem tez euro i tam na kuny wymienialem, kurs byl 7.4 kun za 1 euro

jestem obecnie na chorwacji w Karlobag, koło zadaru i uważam, że najlepiej brać złotówki i wymieniać w banku. Za ok. 300zł jest 510kun

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za winiety i paliwo karta placilem, wzialem tez euro i tam na kuny wymienialem, kurs byl 7.4 kun za 1 euro

jestem obecnie na chorwacji w Karlobag, koło zadaru i uważam, że najlepiej brać złotówki i wymieniać w banku. Za ok. 300zł jest 510kun

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka

Moglbys porobic fotki okolicy i plazy ? :) Bo tak myslimy czy za rok by nie jechac w miejsce gdzie bedzie blisko do wiekszosci atrakcji , ale zeby sama miejscowosc tez byla ladna :) ( Wlasnie do Zadaru, Jezior Plitwickich, Krk, Puli- chociaz do Puli to i tak pewnie daleko bedzie) )

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w Krka i mi sie mega podobalo, a Plitvickie z kim bym nie rozmawial to poleca, poza tym nie bede jechal sam i inni tez chca to zobaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plitvickie sobie odpuść, Krka też przereklamowane

:mellow: Plitivickie są mega, tylko trzeba jechać rano.

Krka rzeczywiście są takie sobie, szczególnie po Plitivicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krka rzeczywiście są takie sobie, szczególnie po Plitivicach.

O plitvicach zdania nie zmienię, w Krka jest zakaz kąpania pod wodospadem gdyby ktoś jechał z myślą o kąpieli którą widział na fotach z neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma odwrotnie. Na Krka super ok godziny 11 a plirwice trasa 4h najkrótsza z dzieckiem od 16 do 20 (2h noszenia) i bez fajerwerków może rano i inna trasa są lepsze a ceny masakra. W sierpniu Krka 110koron od głowy a plitwice 180 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja kun. AAA i pamiętajcie ze na plitwicach restauracja jest na wejściu 1 na 2 gdzie jedzie większość nie ma nic oprócz bardzo hu...go burgera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma odwrotnie. Na Krka super ok godziny 11 a plirwice trasa 4h najkrótsza z dzieckiem od 16 do 20 (2h noszenia) i bez fajerwerków może rano i inna trasa są lepsze a ceny masakra. W sierpniu Krka 110koron od głowy a plitwice 180 :(

Nieźle, gdzie Ty tam tyle godzin spędziłeś :huh: ? My obeszliśmy jedyną chyba trasę, bez pływania statkiem i został niedosyt. Za krótko i nudno.

A Plitvic wciąż mało ale byliśmy z samego rana, zaraz po otwarciu, nie śpieszyliśmy się. Później dogoniły nas dzikie tłumy i już przestało być fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...